Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. november 14.

A színintenzív textúra akár szárazon, akár nedves ecsettel vagy szivaccsal is felvihető a szemhéjakra, a kívánt színhatástól függően.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Banszky

2019. március 15.

Nem túl praktikus csomagolás és a pigmentáltságától sem estem hanyatt. Ha az ecsetemre fújok egy kis fixálót és úgy veszem fel a festéket jobb eredményt érek el vele. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Tuci

2019. február 17.

A 020-as nagyon világos árnyalatot vettem meg. Szárazon nehéz vele dolgozni, akármilyen ecsettel nyúlok hozzá, mintha menekülne előle, nem tudom felvenni. A legjobban az ujjammal feltapogatva működött. Az arcomon olyan kis ártalmatlan, a csillámok gyorsan lepotyognak, és utána nincsen sok színe.

Update: Ismerkedtem még vele, highlight színnek szép, a szem környékén és az arccsonton is, sikerült jobban dűlőre jutnom vele. Pozitívum, hogy bátran lehet használni, nehéz túltolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

random

2018. december 8.

a 020 és 040 is megvan, és szerintem visszamegyek még a többiért is. ezzel kb. mindent elmondtam. én elsősorban szárazon használom, ecsettel vagy ujjal feltapogatva a szemhéjra, vagy ha épp nincs más, highlighterként az arccsontra legyezőecsettel. két apróbb problémám van vele: a csillámok hajlamosak elmászni illetve kicsit lepotyogni is, bár ez nem vészes. viszont nem valami hosszantartó a dolog: felteszem délután, estére meg alig látszik valami. viszont tényleg nagyon szép, úgyhogy hajlamos vagyok elnézni ezt neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.