Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: DoraArt, Módosítva: 2017. október 12.

Kiszerelés:   1,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó ajakrúzs, melynek felvitele a vékony formának köszönhetően rendkívül egyszerű. Vegán.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nusmanna

2021. március 24.

Két színt vettem belőle, nem szárít, tartós és mind a két szín csodálatosan szép. Kellemes vanília illat van. Nem kell néznem az ár-árték arányt mert a magas árkategóriájú társaival is simán felveszi a versenyt. Az egész brand nem gagyi, tetszik a letisztultsága, az összetevők. Az ár nálam nem szompont kozmetikumoknál, de azért pozitív, hogy röhelyesen olcsó. Én úgy megörültem, hogy hatalmas késéssel felfedeztem ezt a márkát, hogy megvettem a fél polcot és a dior és a chanel termékeim már nem is érdekelnek. Lehet, hogy csak az újdonság végett, de most nagy a szerelem köztem és a mérka között. Több figyelmet érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

Kamea

2019. május 22.

A piros árnyalata van meg, amit alkalmakra, eseményekre szoktam leginkább használni. Könnyen, precízen felvihető, nagyon jó a fedése. Meglepően tartós, de evés-ivás után azért kell rajta kicsit igazítani. Mivel nem használom minden nap, így egy-egy estés, vagy éjszakás viselést követően nem szárít. Ár-érték arányban is teljesen rendben van. „Szeretem” kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

Catyx

2019. március 4.

030 árnyalat van meg, a tubusban piros, felkenve lilás, ami nagyon bejön Egyenletesen kopik, szépek az összetevői, nem drága. Szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

lovecreams

2018. március 31.

Én is akciósan vettem a legvilágosabb árnyalatot, és bizony sajnálom, hogy kifutó termék:( Nagyon pigmentált, könnyű felvinni, nem lesz foltos, építhető is. Tartóssága abszolút meglepett, ivást simán bírja, evés után kopik csak, de szépen. Lehetett volna belőle több árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

niki526

2018. március 20.

Féláron vettem a lila színt, nagyon szép élénk és intenzív. Még nem tudom eldönteni, hogy tetszik e a termék. Felvitelkor nagyon furcsa állaga van, nem kenődik alatta ajakápolóval sem, ha viszont ujjal (ecsettel) elkenem, elegyengetem a szín egységes. Tartósnak mondanám, önmagában fennmaradt, evés-ivás után kopott meg, de abszolút vállalhatóan. Teljesen eltávolítani csak sminklemosóval lehet (ez akkor gond, ha a kontúr elkenődik).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

drienn

2018. március 20.

A 040-es lila árnyalatot vettem meg, a színe csodálatos. A tartóssága sajnos nem túl jó, evést ivást nem bír ki. A felvitelhez muszáj ecsetet használnom, mert nagyon maszatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

FodorPapBarbara

2018. március 13.

A piros árnyalat van meg. Meglepően sokáig bírja, nagyon szeretem. Ezért az árért a legjobb rúzs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

_zsulu_

2018. március 1.

Fél áron vettem, a 040-es sötét lila árnyalatot. Régóta szeretnék kipróbálni egy ilyesmi színt ezért hazahoztam. Nem tudom,hogy az enyém kiszáradt/megromlott e vagy csak ennyire különböző az árnyalatok állaga,de ezt kínszenvedés használni. Nagyon száraz és darabos, így már a felkenése sem könnyű (sem magában,sem ecsettel nem siklik,mintha zsírkréta darabokat dörzsölgetnék a számra),de ami ezután jön... Nagyon kiemeli az egyenletlenségeket,nehéz és eszméletlen száraz viselet,szinte kopog. A nap végére gyötrelmesen kiszárítja a számat.. Egyetlen előnye,hogy valóban egész tartós,ivást bírja,zsíros kaját nyilván nem. Az összetevőit elnézve csodálkozom ezen a porladósra száradó formulán :/ Arra viszont jó volt,hogy a színt teszteljem,többen is dícsérték úgyhogy talán kipróbálom egy másik márka hasonló színét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Diaaa

2018. február 28.

rendkívül tartós rúzs. 010est vettem meg, akciósan...nem bántam meg :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

rendkívül tartós rúzs. 010est vettem meg, akciósan...nem bántam meg :)

ZoeAZs

2018. február 20.

010-es árnyalatom van, a színével tökéletesen elégedett vagyok, szuperszép! Kb 4 ilyen színű rúzsom van, rájöttem :D
Viszonylag sokáig a helyén marad, de evést-ivást nem nagyon bírja, nem mondhatom, hogy nem marad nyoma.... De nem is várom egy rúzstól azt, amit egy mattra száradó szájfénytől várnék.
Ár-érték arányban elégedett vagyok ;)
Nem szárít, de nem is hidratál. Tényleg szépen, precízen felvihető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Ár-érték arányban elégedett vagyok ;)
Nem szárít, de nem is hidratál. Tényleg szépen, precízen felvihető :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.