Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7,5 g

Selymes-lágy textúrájú kontúrpaletta 3 különböző színű kontúrozó púderrel az arc tökéletes formázásához, színezéséhez és kiemeléséhez.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Afkoo

2021. április 11.

Én nagyon szeretem, körülbelül 2 éve használom. A világos színt nem tudom mire használni, highlighterként egyáltalán nem vált be. A másik két színt nagyon szeretem bronzosításhoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Lululu

2021. március 8.

Sajnos nem jött be:( a "tester" palettán teljesen másmilyen állagú volt, mint magán az eladott terméken, valamiért iszonyú tömör és alig látszódik valami az ecsetemen:( vagy 3-4x erőteljesen át kell simitanom a púderen, hogy látszódjon is az arcomon..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

Clau1013

2021. január 6.

Imádom! A csillámló és a nem csillámló változata is megvan. Tökéletes textúra, szerintem nincs por állaga és rajtam tartós marad. Ráadásul olcsó, úgyhogy nem is fogok másra váltani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Szamelin

2020. október 16.

Nekem a fényes változata van meg és nagyon szeretem. Ár-érték arányban abszolút megéri. Tartósnak ugyan nem annyira mondanám, de nagyon szép színei vannak és remekül lehet dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Myheartmylife99

2020. július 13.

Első kontúrpalettám. A kontúrszín nagyon jól mutat az én arcomon. A bronzosító borzasztó, meleg árnyalat, porzik, és nehéz nem túlzásba esni vele. A highlighter épphogy mutat valamit, de lehet csak odaképzelem. Lassan, de elhasználgatom azért. Gyakorlásnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Queen16

2020. június 6.

Nagyon mű hatású,nehéz vele dolgozni,fehér bőrüeknek rémálom,nagyon porzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Nagyon mű hatású,nehéz vele dolgozni,fehér bőrüeknek rémálom,nagyon porzik.

dlrexqs

2020. március 9.

Sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd beruházok egy kontúrpalettára, mégis megtörtént!
Először csak a kontúrszínnel ismerkedtem, próbáltam kitapasztalni, hová érdemes felvinni, aztán felbátorodtam és a bronzosítót is kipróbáltam, amivel hatalmas most a szerelem, mivel tökéletesen illik az én hófehérke bőrömhöz. Egyedül a highlightert nem tudom hasznosítani a palettából, viszont valaki írta alább, hogy púdernak megteszi, lehet, hogy kipróbálom úgy is.
Engem nem zavar, hogy nem a legpigmentáltabb, úgysem szeretem a túl erős és harsány sminkeket. Pont tökéletes a természetes hatás eléréséhez. Könnyen eldolgozható, nem lesz foltos az eredmény, szerencsére nem is porol. A tartóssága nálam pár órában merül ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

Maria9254

2020. január 19.

Az árához képest nagyon jó kis kontúr paletta. Szépen el lehet dolgozni az arcon, nem marad foltos. Nem a legpigmentáltabb, de szerintem ez előnyös, főleg azok esetében akik kezdők a kontúrozás terén. A világos (highlight) árnyalat nem igazán highlight, inkább a szem alá jobb vagy egyszerű púdernek, mivel semmi csillám nincs benne. A kontúr árnyalat hideg, a bronzer inkább meleg árnyalatú, én keverve használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

dundicat

2019. december 6.

Ud. Hozzáteszem még, hogy nem tartós, kibír pár órát, de egy munkanapot/esti bulit tuti nem.

Nem használtam még ilyet, de nagyon megtetszett a hatása. Elégedett vagyok vele, bár főleg csak a kontúr részt használom, a többit nem feltétlenül sikerült megtanulnom feltenni. De így is szépen egybe tartja az arcom, és kicsit feldobja a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

2019. november 9.

Természetes hatású enyhe kontúrt adó paletta.Kicsit többet vártam tőle,de használható így is,hogy lágyak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate