Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7,5 g

Selymes-lágy textúrájú kontúrpaletta 3 különböző színű kontúrozó púderrel az arc tökéletes formázásához, színezéséhez és kiemeléséhez.

Ár: 1200 Ft , Eladó: szisz5
Állapot: 1x próbált, hibátlan termék, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással vagy személyesen, igény szerint postázom

2019. november 9.

Természetes hatású enyhe kontúrt adó paletta.Kicsit többet vártam tőle,de használható így is,hogy lágyak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

LiiL

2019. október 28.

Szerettem, amíg egyszer le nem esett a neszesszerem, és össze nem tört mind három körcikk benne :(
Az első kontúrpalettám volt, és nőiesen megvallom youtube tutorial videók alapján kezdtem el használni. Az első pár alkalom után már pofon egyszerű volt dolgozni vele és mutatós eredményt kaptam, tényleg feldobta a sminkem. Fixálóval simán bírta az esti mulatozást is. Sajnálom, hogy így lett vége a kapcsolatunknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

szisz5

2019. október 9.

Porol, nem tartós, alig pigmentált. Pénzkidobás. Kár érte...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Porol, nem tartós, alig pigmentált. Pénzkidobás. Kár érte...

JReka

2019. október 2.

Nagyon jó a szín összeállítása, leginkább a kontúr szín miatt vettem meg, igazi hideg tónus, nagyon jó az árnyékoláshoz. A bronzer színe is nekem megfelel, a highlight egy sima púder. Valóban porol, de ez megbocsájtható, mivel nem túl pigmentált így könnyű vele bánni, nehéz túlzásba esni. Szerencsére nem okozott bőr problémát. Ennek ellenére le pontozom, mivel semmi tartóssága, reggel felteszem már kb délelőtt eltűnik. Amennyiben valaki a kontúr szín miatt venné meg, szerintem ilyen áron lehet jobbat találni a drogériában, akár egy kontúr sticket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 6.

Minden pénzt megér, amit kiadtam érte. Imádom! A matt verziót használom. A kontúr kellemes, inkább hűvös színű, amit egy kontúr színtől elvárok. A bronzosító melegebb, sárgásabb, de nem a kellemetlen, narancssárga krétapor. A "highlighter", vagyis a fedéssel bíró púder nagyon jó a szem alatti terület világosítására, hibák javítására. Szépen és egyszerűen lehet dolgozni velük. Sokallottam az árát, de nagyon sokáig tart mindennapos használat mellett is. Világos bőröm van, nekem jók az árnyalatok, de építhető a szín, másokon is dolgoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Szandricsek

2019. július 14.

Esküvői sminkhez bizony kellett kontúrpaletta is, és ezt is innen választottam a vélemények alapján....na meg utána a DM-ben az akciós ára miatt. Azt hittem, csak 1-2x fogom használni, de kb. mindennapossá vált. 3 téli/tavaszi hónap után a kontúr és a highlighter rész már jobban kikopott, most nyáron már a bronzosító fogy inkább. Nem vagyok elájulva a fedésétől, leporzik kicsit, vékonyan talán tartósabb, meg visszafogottabb hatást kelt. A kontúr szín pont illik az arcszínemhez, talán az a leghasznosabb belőle. A highlightert meg nagyon ki kell "mérni", mert a végén természetellenes fémes színt ad:( Ezért az árért, első kontúrpalettának tökéletesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

plinda

2019. július 12.

Nagyon szeretem ezt a kis palettát, hozzám mindegyik szín illik. Nem bír ki egy egész napot, és eléggé porzik, de ezért az árért nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

dszandi

Korcsoport: < 18
2019. június 9.

A bronzosító szín szép oda kell figyelni nehogy túl sokat vegyünk fel belőle mert akkor már fura piszkos színe van legalább is nekem. A legvilágosabb highligt színt a szemöldököm alá és néha púderként is használom így is úgyis elég jó. A kontúrszínt nem nézve egy elég király természetes hatású paletta

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 9.

Keszami

2019. június 8.

Szerintem az árához képest nagyon jó paletta, csak nagyon kicsi nekem mindennapi használathoz. Nem erősen pigmentált, de így szép természetes a hatása. Nagyon jó színek vannak benne. És alapvetően tartos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

giny96

2019. május 14.

Egy palettát már teljesen elhasználtam, de újra fogom venni az biztos. A tökéletes hideg kontúrszínt tartalmazza, amit eddig egy drogáriás kontúrtermékben sem láttam. A sötétebb barna szépen bronzosít, a bőrszínű highlightot pedig szem alatti fixáláshoz használom, de az a legkevésbé használt szín a palettámban. Ár-érték arányban nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate