Best of Beauty 2019

Trend It Up

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Selymes-matt, magas fedőképességű alapozó a tökéletes, egyenletes arcbőrért.

• vegyes és problémás bőrre
  • tartós

Ár: 900 , Eladó: Mirennis
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
persephone

2019. május 4.

Most fog elfogyni a tubus. Nem rossz, de semmi extrát nem nyújt, az elején szépen fed de sajnos nem tartós, 3-4 óra a hatása kb. Én pedig olyat keresek, ami egy munkanapon át bírja. Nyárra ideális lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

chrissyb

2019. április 16.

Egynek elmegy , de nem veszem újra , valahogy nem fogott meg , akciósan vettem , úgy megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

teoteha

2019. február 28.

Mindegy, hogy hidratált bőrre, primerrel vagy anélkül, púderrel fixálva vagy anélkül, de egy teljes munkanapot nem tudok benne úgy végigülni, hogy ne kopna le foltokban az arcomról. Van olyan része a bőrömnek, amihez hozzáérek és nem is az a bajom vele, hogy onnan lejön, de ahova egész nap nem nyúlok onnan is csúnyán lejön. Ma nagyon szépen le tudtam fixálni reggel- első ránézésre- azonban még kettő óra sem volt amikor is észrevettem, hogy nagyjából a homlokom is lejött vele együtt. Élmény ezzel a tudattal üldögélni az irodában.
Amúgy nem túl erős a fedése, ezt nem is várom, viszonylag egységessé teszi a bőrömet miután felkenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

ANDREAA

2018. október 25.

Kerek 200 ft-ért vettem, amikor nyár végén kiszórták a dm-ben, szép matt, elég világos a legvilágosabb árnyalata és szépen fed (olyan erős közepesnek mondanám, jól mattít is, bár a homlokomra szoktam tenni egy kis púdert).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

hzs

2018. szeptember 12.

Most új külsővel kapható (lapos műanyag tégely), és mivel nemrég láttam róla ajánlókat, ki akartam próbálni, szerencsémre akciósan 400 ft volt a 005-ös árnyalat a DM-ben. Ez a legvilágosabb, és a színe így is kicsit sötétebb, mint a Catrice All Matt Plus alapozójának a legvilágosabb árnyalata (amit amúgy használok), de így is illett az arcomhoz. Viszont a színét túl sápasztónak tartom, a Catrice alapozójának élénkebb a színe, talán mert sárgásabb és világosabb, így a bőröm is szebb összhatásban.

Az állaga folyós, de kicsit krémes beütése is van, könnyű vele dolgozni és kellemes viselni, nincs maszk hatása.
Most pont nem túl problémás a bőröm (hurrá!), úgyhogy a fedését nem tudom nagyon véleményezni, de szépen egységesítette az arcom, nem jött le (talán mert nem volt meleg), nem kopott, nem foltosodott. Kifényesedni sem fényesedett, hanem egészséges összhatása volt az arcomnak.

Ami a legrosszabb benne, az a csomagolása: ez a tubus teljesen használhatatlan, mert nyomkodni is bénán lehet, és nem lehet kontrolálni mennyi jön belőle, lefolyik a kis hegyéről, tiszta alapozó lesz kb minden. Ez nagyon nagy negatívum, még akkor is, ha amúgy olcsó (eredeti áron kb 1700 ft-os) alapozó.
Plusz negatívuma, hogy nagyon büdös =[

Nem biztos, hogy újraveszem, de nem rossz a tapasztalatom vele. Olvastam, hogy valakinek sok pattanást okozott, remélem ez a probléma elkerül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Plusz negatívuma, hogy nagyon büdös =[

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Nyári kiárusítás során vettem 200 Ft-ért a Dm-ben. Szuper alapozó nekem nagyon bejött, így másnap vissza is mentem és jól bevásároltam belőle. Természetesen rendes áron is újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

tthfnn

2018. szeptember 2.

Próbálkoztam a sokak által kedvelt Catrice alapozóval de én túl sárgásnak találtam magamon illetve elég maszkos hatása volt. Utána nem találtam sehol olyan alapozót ami megfelelő lett volna, de végül próbából megvettem. Eddig komolyan ez a legjobb :D Nekem elég fehér a bőröm és még hozzá rózsaszínes beütése is van és nehéz megtalálnom a megfelelőt. De ez az alapozó, szépen fed, nem sárgás, könnyű felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

spkagota

2018. július 16.

Nyárra vettem ezt az alapozót, és nagyon megszerettem. Ugyan nem túl erős a fedése, bár én ebben az izzadós időben nem is szeretek olyan alapozót viselni. Egyenletes bőrszínt ad, a T-zónában nap végére kifényesedik, de nincs jó púderem, szerintem azzal korrigálható lehet. Viszont egész nap tart! Nyári alapozónak tökéletes!🌞

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Zsuzsi216

2018. július 2.

Nem annyira vészes, sokkal rosszabbra számítottam.
Kemény 200 forintért jutottam hozzá és ennyiért nem hagyhattam a boltban.
Felvitel után érdekes volt az állaga az arcomon, olyan zsírosnak éreztem, de szerintem bemattult. Majd délután otthon belenézek a tükörbe, hogy milyen az arcom.
Pár nap után update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Nem annyira vészes, sokkal rosszabbra számítottam.
Kemény 200 forintért jutottam hozzá és ennyiért nem hagyhattam a boltban.
Pár nap után update-elek.

Spvirgi

2018. június 21.

Ajándékba kaptam, ezt az alapozót a 020 as árnyalatot. Félve próbáltam ki, mert helyenként elég száraz a arcbőrőm és szörnyen állnak a matt alapozók... Sajnos.
De ezt nem mondanám mattnak, a felvitel után csak természetes fényt ad az arcomnak egész jó. Tényleg csak egységesíti az arcbőrt, könnyű viselet, nem tömíti el a pórusaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag