Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"A trend IT UP Metal Gloss körömlakkal egy szempillantás alatt ragyogó, fémesen csillogó arany színű körmöket varázsolhat. Könnyű formulája természetes kinézetet biztosít, a széles, legyező alakú ecset pedig könnyű felvitelt tesz lehetővé."

Lina14

2020. február 9.

2 színem is van, 030(pezsgő) és 060(ezüst). Kell 3 réteg mindegyikhez, viszont gyorsan száradnak és egész tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

kiralykislany

2019. december 10.

A 050-es árnyalatot vettem meg. Könnyen kenhető, az ecsettel is egyszerű dolgozni, de 2 rétegben is csak egy ezüst csillámos fedőlakk hatását kelti. Nekem sajnos csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 10.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Két színt is beszereztem gyorsan, egy pezsgőszín és egy rosegold landolt nálam. Fólia-finis eléggé, ami nem a kedvencem, az ecset is kissé széles, de a terülése mesés, és a lakk tartós. Annyi hibája van még, hogy körömbőr-gyűlölő, nehéz leszedni a körmök mellől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.