Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: originalthea, Módosítva: 2018. július 2.

A vegán trend IT UP N°1 vízálló szempillaspirál igéző, csomósodásmentes, hosszan tartó, ápolt és lélegzetelállító tekintetet, illetve pillákat varázsol. A szempillák nem ragadnak, nem csomósodnak össze.

Szemészetileg tesztelt. Kontaktlencsét viselők is használhatják.

Lilian09

2019. szeptember 5.

Soha semmilyen szempillaspiráltól nem pirosodott ki a szemem, viszont ez a termék nagyon erős irritációt váltott ki, pedig a csomagolás szerint még kontaktlencséseknek is jó... a kefe formája tetszett meg az üzletben ezért vettem meg viszont az erős irritáció miatt számomra használhatatlan

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Ramona01

2019. július 20.

Borzalmas ez a spirál. :( Nem tapasztja ugyan össze a pillákat, de csak rámaszatolja a festéket és kész. Nincs semmi dúsító, hosszító hatása. A keféje is siralmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Horvathangelika1

2019. július 3.

Nekem alapból hosszabb pillaim vannak,és igy az eredmény nekem tökéletes,szét választ, fekete, hosszú és meg dusabb is egy kicsit. A kefeje nem tetszik mert az also es a szemzugban lévő pillakhoz alkalmatlan. Ezért csak 4 csillag,de nekem a célnak megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

fdorottya

2019. május 10.

Na ez az a spirál ami nem csinál semmit. Hiába megyek át a pillákon többször akkor sem csinál semmit. Nem hosszabbít, nem dúsit. Vízállónak vizálló kb ennyi a pozitívum benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag