Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder 50-es
Ár: 700 HUF , Eladó: Narancs
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy postán (a postaköltség a vevőt terheli)
Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Budapest , fizetés: Szemelyes atvetel
Nicole88

2019. március 23.

Én is nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon szeretem. Eddig úgy tűnik, hogy a tégely masszívabb, mint az eddigi púderek, remélem addig kitart, míg elfogy.

Nicole88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Krtek1

2019. március 12.

600 forintért vettem évekkel ezelőtt, azóta is nagyon meg vagyok vele elégedve, tartós, finom púder és a csomagolása is nagyon tetszik

Krtek1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Anada

2019. március 6.

Megmondom őszintén, nem számítottam rá, hogy egy olcsó púder lesz az egyik legtartósabb, amit eddig használtam, de valóban sokáig matt az arcom tőle és finom fedése is van, én szeretem :)

Anada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Dea

2019. január 31.

Update: Nekem a legvilágosabb árnyalat is sötét, emiatt nem venném újra :(

Nekem eddig nagyon bejött, a legvilágosabb árnyalat van meg és jól néz ki a bőrömön(inkább hideg tónusú a púder), nagyon igényes a csomagolás, tükör és pamacs is van benne, rajtam tartós is,hálistennek parfüm sincs benne,eddig bejövős :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Update: Nekem a legvilágosabb árnyalat is sötét, emiatt nem venném újra :(

Anheszenamon

2019. január 29.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, mert a meglévő RCMA púderemet inkább csak a szem alatti rész fixálására használom. Az arcomra kerestem púdert amikor megakadt a szemem a Trend it up termékén és a sok pozitív véleményen. Tényleg nagyon jó kis termék, meg vagyok elégedve vele. 025-ös színben vettem meg, nagyon jól passzol az arcbőrömhöz. Egyébként is szeretem a Trend it up márkát, mert annak ellenére, hogy nagyon olcsó, vannak kimagaslóan jó termékeik, amelyeket nagyon szívesen használok. Visszatérve a púderre: ami még kifejezetten tetszik, az a csomagolása. Jó kis masszív, erősen záródó kompakt, és még egy tükör is helyet kapott benne. Nem rég fedeztem fel, de minden nap használatban van nálam. Abszolút megéri az árát, csak ajánlani tudom.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Vogue83

2019. január 15.

Rengeteg púdert kipróbáltam már. Meglepődve tapasztaltam, hogy jobban teljesít, mint a 3x ennyibe kerülő társai.
Örülök, hogy rátaláltam, mert ilyen áron ez ajándék, ráadásul 100%-osan meg vagyok vele elégedve.
Természetes hatása van, nem fényesedik át a bőröm annyira, mint más púderek esetében.
Szuper termék! Imádom!

Vogue83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Szuper termék! Imádom!

Verena

2019. január 9.

Drogériás kínálatból jelenleg ez a kedvenc púderem. Van egy pici fedése, széppen mattít, és a nap végére sem fényesedik át vészesen a homlokom. Teljesen vállalható. Mattító krémmel kiegészítve használom. Sokszor újra vettem :)

Verena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

gyorfiagica

2018. december 3.

Szep a fedese es naponta csak egyszer kell ujra hasznalnom. Nagyon tetszik, hogy van benne tukor.

gyorfiagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

jakabvivii

2018. november 30.

Nem porol, szerintem szép a fedése és a helyén is marad egész nap. Volt már jobb alapozóm de megvagyok vele elégedve. Ár-érték arányban teljesen jó.

jakabvivii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

herczegno33

2018. november 18.

Elègedett voltam a márka egyes termèkeivel, azèrt próbáltam ki. Nekem nem szimpatikus, hogy ennyire porol, nem tudom eltalálni a megfelelő mennyisèget, sokat kell vele erőlködnöm. Nekem a cadea vera vagy essence márka nagyon egyszerű púderei jobban használhatónak bizonyultak.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate