Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

Ár: 900 , Eladó: Jeanette88
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
Ár: 500 Ft , Eladó: Colormonkey
Állapot: Bontatlan., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel Budapesten.
Fruzsonna

2019. november 14.

Jól fixál, mattít egész délután vagy akár estig ez változó, kedvező ár a tükör részénél hamar eltört a műanyag ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

klaudiakovacs95

2019. október 13.

Pamaccsal és ecsettel is jól fed.
Mattít,de néha azért átfénylik rajta az alapozó,főleg nap vége felé.
Az ára nagyon kedvező. Valószínüleg ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Pamaccsal és ecsettel is jól fed.
Mattít,de néha azért átfénylik rajta az alapozó,főleg nap vége felé.
Az ára nagyon kedvező. Valószínüleg ujra veszem.

JVica98

2019. szeptember 28.

Többször újra vettem már, és még fogom is 😊 jól fixál, szebb lesz tőle az alapozó, nincs nagyon poroa hatása. Csak ajánlani tudom 🤗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

szanii

2019. szeptember 28.

DM boxban volt, a 010es árnyalat pont jó a világos bőrömhöz. Már lassan elfogy, alapozot mostanában ezzel fixálom (pedig van egy isadora puderem is, mégis ehhez nyúlok). Jól mattít egész nap. Szépek az összetevői! Ennek ellenére nem biztos hogy ujraveszem, mert már általában parfumeriaban vásárolok sminkeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

7ot

2019. szeptember 18.

Nem vagyok egy nagy púderes, inkább nyáron szoktam használni, amikor csak fényvédő van rajtam, mert mást már nem viselnék el. Arra tökéletesen megfelel és passzol színben is. Kicsit gyorsan fogy, de maradok nála.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

tunderelefant

2019. szeptember 6.

Hirtelen kellett egy púder - nem volt időm válogatni és gondoltam ha nem jó, akkor sem költöttem rá túl sokat. Jó választás volt, nagyon király darab, de ezzel is egy bajom van: csillog. :( borzalmasan diszkógömb fejem van tőle - legalábbis ha liftben vagyok, akkor nagyon durva :D
Egyébként közepes fedésű (ilyet akartam - szóval tökéletes), nem porol, tényleg matt és nagyon jól lehet használni a hozzá tartozó pamaccsal. - Csak hát ugye csillog... Rosszabb napokon száraz sampon helyett is jól teljesít a hajamon, szóval ez +1 képzeletbeli csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Brunettee

2019. szeptember 6.

A kedvenc púderem lett. Teljesen véletlenül találtam rá. A világos, vitiligos arcomon is jól mutat, egészen egységes lesz tőle a bőrképem. Majdnem fél évig kitartott az első, pedig szinte minden nap használtam. Hidratáló krémen, cc krémen és fényvédőn is jól működik. Jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

szabocintia

2019. szeptember 2.

Számomra egy csodaszer!
Az egyetlen púder, ami tökéletesen megegyezik az arcszínemmel, nincs maszk hatása, jól fed, tartós.
Sajnos legutóbb összetörtem, így elváltak útjaink, mert nem volt az árnyalatomban kapható, így egy she-s púdert kellett vennem... Nos, ekkor jöttem rá, hogy ez a púder mekkora kincs!
Előtte maxfactor púdert használtam, kb ugyan ezt a színvonalat hozza is ez, csak töredék árért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Számomra egy csodaszer!

Leander

2019. július 24.

020-as színben használtam, de sajnos csak rövid ideig, mert elejtettem és csúnyán összetört benne a púder - utána már mérsékelten lehetett egyenletesen felvinni. Az állaga és a tartóssága nagyon jó. Nincs rizsporos hatás. Összességében rövid közös utunk alatt elégedett voltam vele, bár csodaszernek azért nem mondanám, de az árához képest egy eléggé jó púdernek tűnt. Viszont a színe picit sötét volt az én bőrömhöz még így nyáron is, pedig nem vagyok egy ír típusú porcelánbaba. Lehet, hogy fogok még vele próbálkozni más színben, de tartok tőle, hogy a 020-asnál világosabb verzió meg a nagyon világos bőrűeknek való, így én pont a két árnyalat közé esek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Ansi

2019. július 14.

Szeretem ezt a púdert. Az én arcomnak kicsit sok, ha alapozót is használok és rá ezt, mert a száraz részeket kiemeli. Voltak napok, amikor csak ezt a púdert tettem az arcomra alapozó nélkül, főleg nyáron és egész nap bírta. Anélkül volt matt az arcom, hogy látszódott volna rajta a termék :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate