Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2021. november 17.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

Ár: 500 Ft , Eladó: padriiiii
Állapot: csak kinyitott, kibontott állapotú, Helyszín: Budapest, XVIII. kerület, fizetés: 3-as metró vonalán átvehető (KÖKI és Arany János között), előreutalás után postázom is

Olív

2021. november 20.

Féláron vettem és annyira bejött, hogy másnap vettem még gyorsan kettőt. Nem tudom, mi az oka a leárazásnak, de remélem, még kapható lesz. Nagyon jól fed, az árnyalat is tökéletes választás volt. Simán vetekszik a drágább púderekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 20.

Kremcica

2021. november 17.

Röhejesen olcsón (350 Ft- körül) vettem leárazásban a 010-es árnyalatot. Elképesztően jó drogériás púder. Kombinált bőröm van, most télen tökéletes a hatása. Inkább csak bőrfényű, félmatt, de nagyon szép nem poros és jól tartja magát a zsírosodás mellett is. Nyárra szerintem max szem alá lesz jó, nekem olyankor ennél erőteljesebb mattítás kell, de most nagy örömmel használom. Ecsettel inkább fixál, a saját pamacsával már-már púderalapozó fedése van. A csomagolása is letisztult, masszív kompakt tükörrel. Teljes áron is simán megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

Palma215

2021. október 31.

Szerintem ez teljesen jó. Normál és kombinált bőrre való szerintem, extrém zsíros bőrre szerintem ez lehet hogy kevés, a fedése nem túl sok, a finish inkább természetes/félmatt. A csomagolás csillagosötös, szép, letisztult, masszív, a tükör is teljesen jó benne. Nekem bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 31.

Diaaa

2021. október 17.

015 ös árnyalatot vettem... Így hogy vége a nyárnak és szolizni még lusta voltam, teljesen szépen mutat. Jól fed, mattít, nem csillog át fél nap után sem.
Az egyetlen gond, hogy annyira porol, amikor belemártom az ecsetet az egész asztal tiszta púder lesz... Bár a max factor púderrel is ez a bajom, ezért nem vonok le csillagot, mert ezt 399 Ft-ért vettem... Ennyi pénzért ha lehetne 10 csillagot adnék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

Emma23

2021. október 9.

A 010es árnyalatot vettem meg leértékelve. Nagyon elégedett vagyok vele. Sok magasabb ár kategóriás társát veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

princzess

2021. szeptember 18.

Sajnos nekem ez egy nagy NEM, árban tényleg jó,de én fél óra után átizzadtam.
Aki ilyen nagyon csillogó homlokú annak a Max Factor púdert ajánlanám.
Sajnálom mert rengeteg termékem van a márkától és simán le köröz pár high end társát ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Sajnos nekem ez egy nagy NEM, árban tényleg jó,de én fél óra után átizzadtam.
Aki ilyen nagyon csillogó homlokú annak a Max Factor púdert ajánlanám.

mrkcs

2021. augusztus 16.

Első púderem volt, azóta próbáltam már másokat is, de mindig visszatérek ehhez. Szuper a textúrája, jó érzés az arcomon, és sokáig tart. Könnyen tudok vele dolgozni, ecsettel vékonyabb réteget szoktam belőle felvinni, ahol pedig többet akarok, ott a hozzá járó pamacsot használom. Alapozó nélkül is megállja a helyét.
Plusz pont, hogy tényleg nagyon strapa a csomagolás, sose törött még el, pedig nem kímélem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

KisTigris

2021. augusztus 9.

Imádom púder! Selymes kis semmiség az arcon, mégis mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Imádom púder! Selymes kis semmiség az arcon, mégis mattít.

Formidable

2021. július 19.

Az itteni ajánlások hatására vettem meg, és egészen megszerettem én is.
Amit külön kiemelnék, hogy nagyon strapabíró a csomagolása, bátran bedobom táskába is, plusz a hozzájáró kis szivacs is szuperül működik. Többnyire ecsettel használom, mert úgy érzem, így kicsit jobban tudom kontrollálni, hogy milyen vastagon viszem fel épp - a szivaccsal viszonylag vastagon sikerült, ami jobb fedést ad ugyan, de a hétköznapokban nem szeretnék annyi púdert használni, ezért maradok az ecsetnél, viszont ha nem vagyok épp otthon, mindig a szivacsot használom.
Nagyon világos bőröm van, amihez a 010-es árnyalat szépen passzol. Azt mondanám, hogy közepes fedése van: nem fedi el a bőrhibáimat, viszont szépen egységesíti az arcom színét, illetve genetikailag lila karikáim vannak a szemeim alatt - amin a gyakori alváshiány tovább ront -, és bár 100%-osan nem tünteti el őket, lényegesen javít rajtuk. (Alapozót és/vagy korrektort nem használok, csak ezt magában hidratálóra és fényvédőre.) Elég problémás, kombinált bőröm van, ami meglehetősen zsíros, ezért az én arcom csak rövid ideig tudja mattítani sajnos (főleg most, a nyári forróságban), viszont az egységesítés-fedés, és kis ideig tartó mattítás miatt vagyok annyira elégedett vele, hogy mivel nemrég elértem a pan aljára, így már újra is vettem. Valószínűleg nem életem púdere, és biztosan fogok még keresgélni másokat is, ennek ellenére szívesen nyúlok hozzá, egy biztos pontot jelent jelenleg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 19.

Az itteni ajánlások hatására vettem meg, és egészen megszerettem én is.

adriennroka

2021. június 22.

Ár érték arányban nagyon jó, hosszan tart a mattság az arcon. Szép végeredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate