Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Képen látható , Helyszín: --, fizetés: --

Stenico

2020. július 28.

Update 2020.07.28. Fogalmam sincsen, hogy tavaly ilyenkor hová tettem a szemem... Mostanában nem jövünk ki túl jól. Pont két árnyalat (015 és 020) között vagyok, a szaga pedig rettenetesen emlékeztet valami olcsó mosogatószerre. Ezen felül túl gyorsan átfényesedik, az orromról pedig még orrfújás nélkül is szélsebesen kopik.

---

Ar-ertek aranyban egy alom, foleg ha azt veszem, hogy majdnem tud annyit, mint egy Clinique double face. Jol fed, egysegesit ahol az alapozo/korrektor sem tudja teljesen elfedni az egyenetlensegeket es 5-6 orat kibir atfenyesedes nelkul. Egyeduli kifogasom, hogy igen erosen ossze van tomoritve, rendesen ra kell nyomnom a puderpamacsot, hogy a megfelelo mennyiseget felszedjem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

---

Myheartmylife99

2020. július 12.

Ezelőtt a hozzájáró kis pamaccsal vittem fel. Kb. úgy néztem ki, mint aki meghintette magát egy adag liszttel. Aztán vettem egy púderecsetet. Teljesen megváltozott a termék számomra, de jó irányba! Szinte észre sem vehető, olyan jól eltaláltam a színt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Brandori

2020. július 1.

Legjobb púder, évek óta használom nem okoz pattikat szerintem jó a színe (001) és az ára is mi kell még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

kopler17

2020. június 29.

Nagyon szép matt, jól fixál, szép, nem maszkos végeredményt eredményez. Többször újra vettem és még fogom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

Soraya

2020. június 29.

Kifejezetten tetszik ez a púder. Tényleg lágy a textúrája, szépen mattít és egyenletes tónust kölcsönöz az arcomnak. Az illata kellemesen semleges. A csomagolása szuper. Nagyon kompakt, elegáns, tükrös, stapabíró, utazóbarát. Abszolút ideális a táskámban. Többediket vásárolom újra. Sok púdert elhasználtam már eddig különféle márkáktól, de eddig ez a púder vált be a legjobban. Ár/érték arányban is kiváló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

almakrem

2020. június 29.

Nagyon csudi kis darab, gyönyörű csomagolás, kompakt, a tükör és a puff egyben köröket ver a drágább termékekre is. Nekem kifejezetten tetszik, hogy nincsenek nagy eltérések az árnyalatok között, tökéletesen bőrszínhez igazíthatóak az árnyalatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

GZsanka001

2020. június 22.

Számomra ez a tipikus bedobom a táskámba púder ,mindig ezt hordom magamnál egyrészt a csomagolása miatt, nem nyílik ki magától, nem törik össze .Másrészt a hatása is szuper, mattít, fixál , tartós és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

kay37

2020. június 18.

Tartós, jó néhány órára visszafogja az átfényesedést, masszív a csomagolása, pénztárcabarát darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

DinaSch

2020. június 11.

Ma szereztem be a Dm-ben,nevetséges 199 Ft.-ért.
A vélemények jók róla.
Kicsomagolva sem csalódás, egy egész pofás puff van hozzá, illetve tükröt is tartalmaz ami nekem már alapból megér egy csillagot.
A véleményt updatelem 😜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Ma szereztem be a Dm-ben,nevetséges 199 Ft.-ért.
A vélemények jók róla.
A véleményt updatelem 😜

Noncsy920829

2020. február 21.

Jó a fedése, egész nap kitart a hatása, és sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Jó a fedése, egész nap kitart a hatása, és sokáig elég.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate