Best of Beauty 2019

Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 14.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Egyéb

2019-es nyári limitált kiadás

Aranycsillámokkal és fényvisszaverő pigmentekkel. Nagyobb felületre is könnyen felvihető.

Terkabarka

2019. június 16.

Hű meg há, olcsó és nagyon jó!
Úgy kezdtem, hogy a ráfújt csilámot lesöpörtem róla. Enyhe szatén fénye marad, ez már olyan bőrfény inkább, nem csillogós.
A színe egyszerűen tökéletes, inkább hideg tónusú barna, nem sárga, és nem is szürke. Jól pigmentált.
Azt szeretem, ha a bronzer használható kontúrként és szemhejárnyékolóként is. Ez bizony a színe miatt mindre jó és nagyon tartós is.
A The Balm Bahama mamáját szerintem simán veri, színben mindenképp (az sárgásabb), minőségben egykutya, csak ez a harmadába kerül a mennyisége pedig legalább 3x annyi.
Tetszik a nagy tányér kiszerelés, így a nagyobb ecsetekkel is jól használható. Puha ecsettel egyáltalán nem porol, tömöttebb ecsettel óvatosabban kell belenyúlni, de azzal is kivédhető a porolás.
Az illata valószínűleg kókuszosnak készült, de szerintem nem sikerült túl jóra, viszont annyira nem is irritál, hogy emiatt levonjak pontot.
Menjetek, vegyétek, amíg van 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Hű meg há, olcsó és nagyon jó!
Menjetek, vegyétek, amíg van 😊

szeliger

2019. június 12.

Akkor most jöhet a harmadik termék a kollekcióból, amire nem tudtam nemet mondani. Olyan szépen néz ki ez a tenyeremnél is nagyobb tányér, annyira csábítóan ült a polcon, hogy elrabolta a szívemet. A műanyag tok masszívnak tűnik, a drogériás kategóriában ritka csinos. A bronzeren a csillámok nekem ráfújtnak tűnnek, legalábbis pár használat után mintha csökkent volna a mennyiségük és a tesztert sem láttam csillámosnak. A sugaras kialakítás egyértelműen a nyári homokot idézi és egy kis EL Bronze Goddess utánzat érzésem is van. Tetszik és kész.
Maga a bronzer édeskés illatú, parfümminőséget ne várjunk, ugyanakkor egyáltalán nem kellemetlen. Én a Catrice Astrology szuper nagy és extrém puha kabukijával viszem fel, mindenképpen puha ecsetet javaslok hozzá, mert irgalmatlanul poroz. Ez azonban nem von le az értékéből, a szín nagyon jó, főleg a kollekció testkrémével együtt használva. Most, hogy előkerültek az ujjatlan ruhák, elsősorban karra használom őket, csodásak.
Teljesen elégedett vagyok, kár, hogy nem vehetem meg mégegyszer, mert már megvettem:) Nem okozott csalódást és még nézegetni is jólesik. (Akinek számít valamit, annak elárulom, hogy a felirat szerint Olaszországban gyártották, nem kínai a cucc.) Ennek is kiosztom az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate