Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2022. január 28.

Kiszerelés:   0,05 g

Az extra vékony szemöldökceruza tökéletes kiegészítő, hogy az utolsó vonásokat elvégezze a sminkjén. A szuper keskeny ceruzabél lehetővé teszi, hogy precíz vonalakat húzzunk és a szemöldökszálak közti legkisebb réseket is feltöltsük. A ceruza másik végén található beépített kefével pedig tökéletesen eldolgozhatjuk a színt és formázhatjuk a szemöldököt. A vízálló formula hosszantartóan a helyén marad, így egész nap élvezheti a kifogástalan megjelenést.

Dorci99

2022. június 8.

Másodjára veszem újra, ahogy előttem is írták, nagyon hasonlít a Maybelline-re, de én is tapasztalom,hogy hamarabb fogy.
Viszont szuper árban van, nekem olyan 2 hónapig tartott ki, bár én sem minden nap ezt a terméket használtam szemöldököm formázására.
A felvitel számomra nagyon egyszerűen megy, és a tartóssága is megdöbbentett.
A 030-as árnyalatban van meg, nem egyezik 100%-ban a hajszínemmel, de nem feltűnő az eltérés.
Összességében az egyik legjobb szemöldökre való termék,amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 8.

A felvitel számomra nagyon egyszerűen megy, és a tartóssága is megdöbbentett.
Összességében az egyik legjobb szemöldökre való termék,amit eddig próbáltam.

Misa

2022. február 22.

Teljesen jó, tartós, könnyű dolgozni vele, én szeretem az ilyen vékony ceruzákat, és hogy nem kell a hegyezéssel bajlódni. Szerkezetileg pontosan ugyanaz, mint a maybelline micro szemöldökceruzája. Ami miatt levonok egy csillagot: kicsi a színválaszték, és még a legvilágosabb hamvas szín is elég sötét; plusz nagyon kevés anyag van a termékben. A kicsi mennyiség miatt is gyakran újra kell venni, és azért is, mert jóval puhább, lazább az állaga, mint a maybelline-nek például, így sokkal gyorsabban kopik és fogy. A laza állag azért is problémás, mert volt vele olyan balesetem, hogy amikor kicsit jobban kitekertem, a pici darab is letört használat közben.
Ettől függetlenül szerintem egy párszor újra fogom venni, mert a tények makacs dolgok, ez a ceruza harmadannyiba kerül, mint a maybelline teljes áron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

sophienyuszi

2022. február 13.

Már kétszer újravettem ezt a szemöldökceruzát: tényleg nagyon vékony, szerintem azoknak jó, akiknek viszonylag sok szemöldöke van, esetleg egész formás a szemöldöke, és csak szeretne rásegíteni. Nagyon tartós, nem vagyok az a napközben sminket feljavítós típus, de a szemöldökmet szoktam nézni, hogy nem kentem-e el, és ezzel sose kell semmit csinálnom. Az egyetlen hátránya, hogy nekem nagyon gyorsan fogy, pedig nem csak ezt használom, egy ceruza nekem nem mindennapi használat mellett kábé 3 hónapig elég. Nem vonok le emiatt egy csillagot, mert ár-érték arányban szerintem még így is jobban megéri szemben pl. a NYX vagy a Maybelline hasonló termékével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.