Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2022. október 26.

Kiszerelés:   0,05 g

Az extra vékony szemöldökceruza tökéletes kiegészítő, hogy az utolsó vonásokat elvégezze a sminkjén. A szuper keskeny ceruzabél lehetővé teszi, hogy precíz vonalakat húzzunk és a szemöldökszálak közti legkisebb réseket is feltöltsük. A ceruza másik végén található beépített kefével pedig tökéletesen eldolgozhatjuk a színt és formázhatjuk a szemöldököt. A vízálló formula hosszantartóan a helyén marad, így egész nap élvezheti a kifogástalan megjelenést.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mlexa

2023. január 19.

Nem annyira rossz, de nem is szerettem meg kifejezetten. Tényleg vékony, de ez miatt nagyon kevés termék van benne és gyorsan fogy. Túl puha a ceruza, sok terméket visz fel a szemöldökeimre. Sokáig kell eldolgozni, hogy ne legyen természetellenes. A szín sem lett tökéletes, de az az én hibám. A kis kefe a másik végén jó. Ettől jobbakat is lehet találni a drogériákban. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 19.

estagnus

2022. szeptember 6.

Kizárólag a szeplőim kiemelésére használom (040-es árnyalat), erre nagyon bevált, bár nem a legkönnyebb vele dolgozni. Elég puha maga a ceruzabél, nagyon könnyen letörik, szétmállik a hegye, és tekintve hogy nincs túl sok a termékben, gyorsan el tud fogyni. Tartós, a színe tökéletes, árban is rendben van, ezért újravettem, de próbálkozni fogok mással is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 6.

Misa

2022. július 16.

Teljesen jó, tartós, könnyű dolgozni vele, én szeretem az ilyen vékony ceruzákat, és hogy nem kell a hegyezéssel bajlódni. Szerkezetileg pontosan ugyanaz, mint a maybelline micro szemöldökceruzája. Ami miatt levonok egy csillagot: kicsi a színválaszték, és még a legvilágosabb hamvas szín is elég sötét; plusz nagyon kevés anyag van a termékben. A kicsi mennyiség miatt is gyakran újra kell venni, és azért is, mert jóval puhább, lazább az állaga, mint a maybelline-nek például, így sokkal gyorsabban kopik és fogy. A laza állag azért is problémás, mert volt vele olyan balesetem, hogy amikor kicsit jobban kitekertem, a pici darab is letört használat közben.
Ettől függetlenül szerintem egy párszor újra fogom venni, mert a tények makacs dolgok, ez a ceruza harmadannyiba kerül, mint a maybelline teljes áron. :)

Update: nem vettem újra, a szín nem volt megfelelő, túl gyorsan kopott, és többször is letört-lemorzsolódott. Maradok a maybelline-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 16.

Dorci99

2022. június 8.

Másodjára veszem újra, ahogy előttem is írták, nagyon hasonlít a Maybelline-re, de én is tapasztalom,hogy hamarabb fogy.
Viszont szuper árban van, nekem olyan 2 hónapig tartott ki, bár én sem minden nap ezt a terméket használtam szemöldököm formázására.
A felvitel számomra nagyon egyszerűen megy, és a tartóssága is megdöbbentett.
A 030-as árnyalatban van meg, nem egyezik 100%-ban a hajszínemmel, de nem feltűnő az eltérés.
Összességében az egyik legjobb szemöldökre való termék,amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 8.

A felvitel számomra nagyon egyszerűen megy, és a tartóssága is megdöbbentett.
Összességében az egyik legjobb szemöldökre való termék,amit eddig próbáltam.

sophienyuszi

2022. február 13.

Már kétszer újravettem ezt a szemöldökceruzát: tényleg nagyon vékony, szerintem azoknak jó, akiknek viszonylag sok szemöldöke van, esetleg egész formás a szemöldöke, és csak szeretne rásegíteni. Nagyon tartós, nem vagyok az a napközben sminket feljavítós típus, de a szemöldökmet szoktam nézni, hogy nem kentem-e el, és ezzel sose kell semmit csinálnom. Az egyetlen hátránya, hogy nekem nagyon gyorsan fogy, pedig nem csak ezt használom, egy ceruza nekem nem mindennapi használat mellett kábé 3 hónapig elég. Nem vonok le emiatt egy csillagot, mert ár-érték arányban szerintem még így is jobban megéri szemben pl. a NYX vagy a Maybelline hasonló termékével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.