Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2022. május 19.

Kiszerelés:   1,2 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

adrika128

2022. május 11.

Állandó szemhéjtus dilemmában voltam, mert vagy kiszáradt vagy a filc vége lett használhatatlan. Random levettem a polcról ezt a tust, gondoltam 800 ft-ért már mindegy jó lesz-e vagy sem, egy próbát megér. Hát én olyan pozitívan csalódtam benne, hogy csak pislogok. Nagyon szép fekete színe van és nem kenődik, fenn marad egész nap. Elméletileg vízálló, de ezt nem nagyon teszteltem, nekem a lényeg, hogy stabilan nap végéig fenn maradjon. :D Egyébként nem nehéz lemosni se micellással. Az kifejezetten tetszik, hogy rövidebb a filce és tömör, így könnyű vele dolgozni. Lassan 3 hete használom és egyelőre jól teljesít, de, ha ez sem fogja túl sokáig bírni még mindig jobban megéri ennyiért, mint a konkurencia több ezres tusai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol