Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2022. május 19.

Kiszerelés:   1,2 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Holdsarlo

2023. december 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Ritkán sminkelek, így nem vagyok a legügyesebb tusvonal készítésben, de ezzel szépen lehet a vonalat vezetni. Tényleg szinte egy napig is fent marad, nem kenődik, nem maszatolódik. Könnyen le lehet mosni. Van, hogy a nap végére picit könnyezek tőle, de mivel tudom, hogy nekem érzékeny a bőröm, így emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 5.

Dorana

2022. december 29.

Eszméletlen jó tus, ennyiért meg pláne!
Nagyon gyönyörűen, precízen lehet vele dolgozni, pigmentált, nem kenődik, tartós, viszont a sminklemosó szépen leszedi. Esküszöm, meglepődtem, amikor először használtam, hogy milyen fekete és mennyire könnyen siklik a bőrömön. Szerintem a legjobb szemhéjtus, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 29.

Eszméletlen jó tus, ennyiért meg pláne!

tzrn7u67

2022. október 26.

Csak dicsérni tudom. Minőségben ugyan olyan szinten mozog, mint a 3000+ forintos szemhéjtusok. Könnyen és precízen lehet vele dolgozni, nem kenődik, maszatolódik el a nap végére sem, azonban szuper egyszerűen le lehet mosni egy kis micellás vízzel. Extrémen fekete, szépen fog, könnyen lehet korrigálni. Továbbra is ennél fogok maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 26.

adrika128

2022. május 11.

Állandó szemhéjtus dilemmában voltam, mert vagy kiszáradt vagy a filc vége lett használhatatlan. Random levettem a polcról ezt a tust, gondoltam 800 ft-ért már mindegy jó lesz-e vagy sem, egy próbát megér. Hát én olyan pozitívan csalódtam benne, hogy csak pislogok. Nagyon szép fekete színe van és nem kenődik, fenn marad egész nap. Elméletileg vízálló, de ezt nem nagyon teszteltem, nekem a lényeg, hogy stabilan nap végéig fenn maradjon. :D Egyébként nem nehéz lemosni se micellással. Az kifejezetten tetszik, hogy rövidebb a filce és tömör, így könnyű vele dolgozni. Lassan 3 hete használom és egyelőre jól teljesít, de, ha ez sem fogja túl sokáig bírni még mindig jobban megéri ennyiért, mint a konkurencia több ezres tusai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

Hidratálók: Methylpropanediol, Caprylyl Glycol

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.