Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Rendkívül intenzív színű ajakrúzs hidratáló hatású Hyaluronic FSTM hatóanyaggal a bársonyos és telt ajkakért.

• intenzív színű
  • selymes, matt végeredmény
  • erősen pigmentált
  • optikai push-up hatás
  • nedvességmegőrző

Catyx

2019. március 4.

Kedvenc! Mindene tökéletes. 020 árnyalat van meg, tervezem a többit, vagy ebből betárazni mert félek h nem beszüntetik. Nagyon szép, telt a színe, kŕémes, nem szárít. Szép ajkakat varázsol. Ára több mint jó, kiszerelés cuki, alaptermék a táskában. Szívesen ajánlom, én nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

NDCsilla

2018. december 22.

Nagyon kedvező ár-érték arányú ajaktermék. Mindent maximálisan hoz, amit a leírása ígér nekünk. Extra pigmentált, nagyon jó textúrájú és könnyen kezelhető. Egyenletesen, fokozatosan halványodva kopik, ami szintén plusz pont. Nem szárítja az ajkakat. Kellemes viselet. Szerintem megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

felicity94

2018. december 22.

Akciósan vettem a 010-es nude árnyalatot, mondván egy próbát megér. Valóban jól pigmentált, habár szinte egyezik az ajkaim természetes színével. Mégis annyira jó viselni. Nagyon tetszik hogy krémes állagú, de mégsem olyan folyós hogy elmászkáljon, tökéletes. Nekem ez a velvet matt téma sokkal jobban tetszik mintha teljes matt lenne, egy kicsit természetesebb hatású. Nem beszélve arról, hogy az enyhén krémes állaga miatt kicsit hidratál is, nincs az a szokványos "van valami zavaró feszülő brutál száraz matt réteg az ajkaimon". Ha közelről megnézem talán még alig észrevehető aprócska csillámok is vannak benne, ez külön tetszik. A szaga tényleg egy kicsit bizarr, de hamar elillan és utána nem zavaró. A szín, állag, kiszerelés, tartósság mind el lett találva, sok magas kategóriás rúzst ver. Nekem nagyon bejött, fogok venni több színben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

ViktoriaVrd

2018. december 17.

Két árnyalatom is van belőle, imádtam, remek darabok. Azaz lennének, ha nem romlottak volna meg röpke 1 év alatt, holott a feltüntetett szavatossági idő 2 éve. Nagyon szomorú vagyok, mert tényleg szuper darabok, kellemes érzés az ajkakon, szép színekben kapható és egészen tartós is, szép finissel. Kár érte :( 4 csillagot kapna, ha nem romlott volna meg idő előtt. Iszonyatosan büdös, ez így kuka :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Kence123

2018. augusztus 25.

A 010 es nude-os árnyalat van meg mely nagyon hasonlít a szám színéhez.Szép matt hatást ad.Egy ideje nem lelem a drogériákban:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

zsucci93

2018. augusztus 2.

Kellemes állag, krémes, de pigmentált. Olcsó is, és ha nem túl definiált a szájvonalad kapható hozzá szintén jó minőségű, de olcsó szájceruza ugyanazzal a színkóddal. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

AzAKismacska

2018. július 11.

Kellemes állagú, a színe nagyon szép, egyenletesen fed, meglepően tartós, nem szárít, könnyű bánni vele. Tiszta elégedett vagyok.
Jah, és 199 forintért vettem kiárusításon, ( azóta vadászok a többi színre :D ) Mindent elmond róla, hogy ez egy olyan termék, amiért a teljes árat sem sajnálnám :) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Lauramakeup

2018. július 7.

3 szinem van belole, az illata kimondottan tetszik, nekem a formaja miatt a felvitele nehezkesebb. Ezert a minusz1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

adriabiro

2018. május 15.

A Trend it up-os rúzsokhoz képest szerintem alul teljesít,de nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

A Trend it up-os rúzsokhoz képest szerintem alul teljesít,de nem rossz

ravasz

2018. április 3.

020-as árnyalatút vettem meg, amit egyáltalán nem bántam meg, mivel jobban teljesít, mint a drágább (MAYBELLINE, AVON) társai. Gyönyörű színe van, tartós, és nem szárítja az ajkaimat. 5★ Igaz az illata nem a legkellemesebb, de ez egy ajakrúzsnál nálam nem annyira fontos szempont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Isoamyl Laurate, Cetearyl Isononanoate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Ethylhexyl Palmitate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, CI 77492, CI 77499, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Barnás sárga.