Tresemmé

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Kategória:   Hajformázók

"Hagyja hajszárítóját a fiókban! Könnyű formulánk véd a levegő páratartalma és a haj kócolódása ellen, miközben kiemeli a haj természetes formáját. Kaktuszvizet és kókusz olajat tartalmaz, segít, hogy frizurája természetes hatású legyen."

hippiesaur

2021. április 3.

2021. ápr. update:
Most már elég régóta használgatom, hogy jobban tudjam véleményezni. Ha kihagyom a hajmosási rutinomból, nagyon látszik másnapra, hogy nem szép a hajam, borzalmasan száraz és kezelhetetlen nélküle. Másrészről, hogyha másik hajvégápolót kenek fel és ezt nem, ugyanolyan szép lesz, mint ezzel. Úgyhogy összességében egy korrekt hajvégápolónak mondanám, használni mindenképpen használ, de azért helyettesíthető mással ez a hatás. Úgyhogy marad a 4 csillag.

2020.júl: Mindig levegőn szárítom a hajamat, hogyha nincs valami sürgős dolog, ami miatt gyorsan meg kell mosnom a hajamat, így nem volt kérdés, hogy megszólítva éreztem magamat ezzel a termékkel. Eléggé "frizzy"-re tud száradni a hajam, ami mindig is idegesített. Ez a kis spray tényleg jelentősen csökkenti a száradási időt, kb 2-3 óra alatt megszárad vele a hajam, segíti a kifésülést is, de a "frizzy"-ségen nem javított sajnos semmit, sőt... :( Kb. 1 hónapja új samponra váltottam, mivel kiszőkítettem a hajamat, ezzel a samponnal minimális volt a kócos hatás száradás után, de ez a spray sikeresen visszahozta. A korábbi samponommal még nem próbáltam, így egyelőre megelőlegezem a 4 csillagot, mert amúgy a száradást tényleg könnyíti, de ha más samponokkal is ugyanígy megmarad a "frizzy" hatása, akkor sajnos jövök majd lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

2021. ápr. update:

laszloandrea06

2021. március 5.

Alapvetően nem szeretem a kókuszos illatokat, de adtam neki egy esélyt. Megérte. Nagyon szépen szárad tőle a hajam, nem tűnik nehéznek és szépen rendezi a szálló hajszálakat. Egy használathoz nem kell belőle sok, így biztos sokáig elég lesz. Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

szathmari

2020. augusztus 22.

Azért kezdtem el használni, mert a hajam félig hullámos és ha levegőn szárad akkor a baba hajaim nagyon szállnak. Már első használat után látszott a változás, egyenes és puha lett tőle a hajam. Nagyon tudom ajánlani és még az illata is csodás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

korsztina

2020. július 28.

Puhább és simább tőle a hajam, hajszárításhoz és vasaláshoz is használom. Az illata tök kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

nemethkitti06

2020. július 28.

Hajszárítás előtt szoktam használni és teszi amit ígér, az illata pedig pont kellemesen kókuszos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

sencir

2020. július 28.

Abszolút kedvenc, a hajam tökéletes állagú lesz tőle. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Abszolút kedvenc, a hajam tökéletes állagú lesz tőle. Imádom!

Misa

2020. május 31.

Az utóbbi kb. egy évben növesztem és kímélem a hajamat, a hajvasaló csak ritkán kerül elő (korábban naponta vasaltam), és a hajszárításkor is igyekszem alacsonyabb hőfokot használni. Úgy tapasztaltam, hogy a hajamra nagyon jó hatással vannak ezek az óvintézkedések, jóval kevésbé töredezik, mióta nem vasalgatom naponta. Elég lusta vagyok beszárítani, ezért néha csak hagyom a levegőn megszáradni, viszont vékonyszálú, enyhén hullámos hajam van, így a levegőn szárítástól legtöbbször összevissza göndörödik, és frizzy lesz.
Nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a sprét, mert hátha ezzel szép lesz a hajam hajszárító nélkül is, de sajnos semmi különbséget nem tapasztaltam ahhoz képest, mint amikor semmit nem teszek rá. A levegőn szárítás szempontjából nekem ez nem igazán érte meg.
Ami miatt viszont tetszik, az az, hogy egyrészt nagyon finom illata van, másrészt puhább és simább lesz tőle a hajam. A frizzy-ségen egy kicsit azért segített, bár hajszárítóval fejeztem be a szárítási hadműveletet. Nem szárít, nem nehezíti el a hajat, nem mattít. Olyan, mint egy kimondottan jó leave-in balzsam. A kifésülést is megkönnyíti.
Összességében nem bánom, hogy megvettem, el fogom használni, de sajnos a hajszárítót nem hagyhattam a fiókban, ahogy a leírás ígérte. Szerintem arra ideális, ha éppen szárazabb az ember haja, és kell egy kis plusz hidratálás, ápolás - pl. strand után, vagy egy vasalás-tupírozás után. Nekem a L'Oreal Sleek serum jobban bevált hajsimításra, és abban még hővédő is van elvileg, viszont ami az illatot és textúrát illeti, ez sokkal-sokkal jobb.
Annak ajánlom, aki finom illatú, kifésülést segítő balzsamot keres. Egyébként lehet, hogy vastagabb szálú hajnál tényleg működik levegőn szárításhoz is. Egy próbát bőven megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Dimethiconol, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.