Tresemmé

Ár:   1479 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. február 13.

Kategória:   Samponok

Kollagént és glicerint tartalmaz, mely a hajszálak belsejébe hatol. A termékek feltöltik a hajszálakat, segítenek, hogy a haj azonnal dúsabbnak tűnjön.

KittiF89

2021. január 7.

Nagyon kiszárította a hajam és a fejbőrömet is, ami csupa korpa lett tőle. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Capinyo

2020. november 2.

Jöttem felpontozni szegény sampont😊Az első flakon végénél járok, így nyugodtan merek véleményt írni. Naponta mosom a hajamat, évek óta. Eddig ez az egyetlegy sampon, amből egy kb mogyorónyi mennyiség elegendő a vállig érő hajamhoz. Nagyon jól habzik, fantasztikus az illata, egy flakon kbegy hónapig elég (napi használat melllett!)
Ilyen egyébként még nálam nem fordult elő, hogy egy sampont ne unjon meg a hajam a felénél. Akciósan vettem már a második flakonnal, remélem jó barátok leszünk hosszú távon is. Ami még nagyon fontos szempont, hogy egyáltalán nem viszket és szárad tőle a fejbőröm, a hajamat pedig nem szárítja, és a nap végén is vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Kincsikeeeeee

2020. október 29.

Kíváncsian vártam, hogy kipróbálhassam. Már hajmosás közben fura állaga lett a hajamnak a sampontól, amin sajnos a balzsam se segített. Nagyon száraz a hajam tőle, lelapul, fénytelen. Egyetlen pozitívuma, hogy isteni illata van. Többet nem vásárolok ilyen terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Kremcica

2020. október 27.

Update:
Sajnos hosszútávon nagyon szárít. Nemcsak sprőddé teszi a hajamat, de mivel a fejbőröm hajlamos a korpára így abba kellett hagynom a használatát. Az illata szuper továbbra is, sajnos azonban csak kézmosóként tudom használni. Annak legalább gazdaságos mert nagyon koncentrált.

Bár annyira wow élményt nem ad mint a fekete testvére, de ennek is megvannak a pozitív hatásai kezdve azzal hogy az én vékonyszálú hajamból oroszlánsörényt csinál. :) Kellemes illata van (más mint a feketének), kevés kell belőle, jól habzik. Picit, mint a legtöbb dúsító hatású termék ez is szárít. Pozitívum a negatívumban emiatt egy nappal el tudom tolni a hajmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Update:

kisizé

2020. október 23.

Elhasználtam, de nem fogom újravenni, mert nagyon szárította a hajamat és hajmosás utána fésűben is jelentősen több hajszál maradt, mint egyébként. Az illata egyébként tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

BonnyBunny

2020. október 21.

Vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajam van, ezért kifejezetten a nagyon jól tisztító és/vagy volumennövelő termékeket keresem, az sem zavar, hogy szárítanak. Ez a sampon messze alulmúlta az elvárásaimat, nem hogy dúsított, hanem lelapította a hajam, mintha valamilyen ápoló sampont használtam volna, plusz pár óra múlva már zsíros volt a fejbőröm... Teljes pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

timi1989

2020. október 21.

Azt kell mondjam, hogy talán még soha nem volt ennyire rossz samponom. Ahogyan az előzőekben is említették nekem is csomóban állt össze a hajam tőle és nagyon furcsa textúrája lett a hajamnak. Soha többé!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Momiji

2020. szeptember 30.

Nem igazán vált be. Hajmosás után olyan csomóba állt be a hajam tőle, hogy azt hittem kibontani se tudom. Dúsítást sem éreztem, sőt eléggé zsírosította is a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

jurase87

2020. szeptember 20.

Pénzkidobás..... Kuka..... Vékonyszálú hajam már a hajmosas utáni közvetlen órákban bezsírosodik, lelapul tőle... Nem ajánlom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

AOrange

2020. szeptember 5.

Igen, sajnos nekem is nagy csalódás volt a termék! Egyszer mostam meg vele a hajam, de annyira bekorpásodott a fejbőröm, hogy többször nem mertem hajat mosni vele. Nem is értem egyébként, mert Angliában nagyon sokan használják. Lehet, ott más a klíma, más igénye van a fejbőrnek, de kint én nem próbáltam, csak itthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Hidratálók: Collagen Amino Acids, Glycerin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.