Tresemmé

Ár:   1479 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: timcsi_i, az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• tisztítja a hajat és a fejbőrt
  • regenerálja és táplálja a hajat
  • erősíti a hajszálakat

Ár: 1500 , Eladó: KissMicu
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten belül szinte bárhová el tudom vinni, de szívesen postázom is (akkor ár+posta költség)

pviviana

2021. április 19.

Szerintem ez az egyik legjobb sampon, amit eddig használtam. Jelenleg a Tigi Resurrection-nel felváltva használom, ezért nem merem legjobbnak kijelenteni.
A hajam elég nehezen kezelhető, hosszú, dús, szöszösödő, de ettől a sampontól egész normálisan néz ki szárítás után. Szedek vitamint is a hajamra, az is biztosan segít, hogy a hajam nem száll úgy, mint korábban és sokkal puhább is, de szerintem a sampon is hozzájárul ehhez az eredményhez. Egyébként én hetente egyszer mosok hajat és így váltogatom a samponokat. Biztosan újra fogom vásárolni, mert az ára nagyon kedvező és akkor a balzsamját is beszerzem.

Update: rendszeres használat után szépen kiszárította a hajam, amit hiába kentem olajjal, nem jött helyre.. úgyhogy keresem tovább a tökéletes sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

SolyaSz

(!)
2021. április 13.

Krémmániás tesztelésen keresztül jutott el hozzám a sampon, de nem vagyok vele megelégedve. Elhasználom váltásban a másik samponommal, de az illatán kívül nem sok mindent tudok róla mondani, ami tetszett volna. Hamarabb zsírosodott tőle a hajam, és a fejbőröm is mintha jobban korpásodna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Szabe

2021. március 19.

Nagyon jó illata van, viszont pár alkalom után korpás lett tőle a fejbőröm. ( eddig erre csak egy avonos sampon volt képes, amúgy sose szokott korpás lenni)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Meriveder

2021. március 15.

Elsőre DM-ben láttam meg balzsammal összecsomagolva és kicsit hezitáltam az ára miatt, de végülis jött velem és azóta is csak ezt a márkát veszem :)
Nagyon százas, igénybe vett hajammal csodát tesz, nagyon finom illata van, a hajam puha és könnyen fésülhető lesz. Illetve nálam az is pozitívum, hogy kevés kell belőle, pedig eléggé vastag szálú, sok hajam van és eléggé hosszú is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

jane79

2021. február 27.

Újsághoz csomagolva vettem mini méretben. Teljesen átlagos sampon, kellemes az illata, selymes haj de sokallom az árát. Sokkal olcsóbban ugyanilyen hatást kapok egy másik sampontól is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

d.anett89

2021. február 8.

Közel egy éve használom. Én szeretem. Szinte naponta 2naponta mosok haját,de nem a sampon miatt. Jól habzik, kellően tisztítja a hajam. Illata kellemes számomra. Általában a balzsamjaval használom,nekem be vált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Verus89

2021. február 8.

Teljesen átlagos drogériás samponnak mondanám, HA..:
Nem vakartam volna tőle véresre a fejbőröm és a hajvégeimet nem tette volna tönkre teljesen. A hajtövem bezsírosodott, a hajvégeim pedig kiszáradtak teljesen. Elkezdett brutálisan törni a hajam. Ilyet egyik másik drogériás samponnal sem tapasztaltam!!! Életem első samponja ami a Wc-ben kötött ki 2hét tesztelés után. Erősen szőkített, vékony szálú, érzékeny hajra rémálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Teljesen átlagos drogériás samponnak mondanám, HA..:

RoseWine

2021. január 25.

*UPDATE*: Hát eddig azt hittem az ekcémám ment fel a fejbőrömre és az miatt vakarom olyan szinten, hogy korpa marad a körmöm alatt, de a per és az újabb tapasztalatok alapján már lehet a sampont okolom, abba hagyom a használatát egyenlőre, ma már mással mostam hajat és egyenlőre nem vakarózom. Ha a továbbiakban is így marad kirepítem a kukába, majd írok még pár hét múlva, hogy tényleg ekcéma vagy a sampon tett rosszat. Egyenlőre 5 csillagról visszavettem 2-re.

Glamour napok során szereztem be, mert hát egy kicsit drágább mint az eddig használt samponjaim, de biztos vagyok benne, hogy legközelebb teljes áron is újra venném. Eddig egyszer használtam, szóval lehet változni fog a véleményem.
A balzsamjával együtt vettem, mert a hajam az se egyenes se hullámos (köszönöm szépen gének), aztán így elég könnyen frizzi(kócos, seprűszerű) lesz a hajvégeken, úgy is, hogy alapvetően egészséges és nem túlzottan töredezett. Miután kimostam a balzsamot a repair 7-es hajmaszkot is rátettem kb 15 perc után azt is kimostam, tettem rá olajat aztán hagytam levegőn száradni. Hát szerintem nem túlzás azt mondanom, hogy úgy néz ki a hajam mint egy 10 éves angyalnak akinek minden nap egy órán keresztül olajozták a haját:'D
Puha, fényes, ISTENI illatú, ahol hullámos a hajam ott szépen kijöttek a tincsek, ahol egyenes ott ráférne egy vasalás, de nem kócos és pihipuhipuha.
Remélem ennél már csak jobb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

Remélem ennél már csak jobb lesz.

Honeyhair

2021. január 24.

A balzsamjával együtt használtam (egyelőre csak utazó méretű termékeket), és az első egy-két alkalom tapasztalatai nagyon pozitívak voltak. Könnyű, selymes, de jól formázható lett tőlük a hajam. Már éppen megvettem volna a nagy kiszereléseket is, amikor feltűnt, hogy egy ideje mennyit vakarom a fejemet, és akkor realizáltam, hogy viszket gyakorlatilag mindenhol. Amikor megláttam, hogy a hajamból finom, fehér korpát tudok kirázni, nagyon megijedtem. Biztos vagyok benne, hogy a Tresemmé termékektől volt, mert mióta felhagytam a használatukkal, ez a probléma nem jelentkezett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 24.

6vilag

2021. január 23.

Hát nem valami fényes értékelést kapott, sajnálom. Tudatosan vettem, és én a magam részéről nem bántam meg. Össze tudom foglalni tömören a véleményem: bár egy átlagos sampon, nincsen ezzel semmi baj. Hajmosásnál elég egyszer átmosni, így is tiszta lesz, illata kellemes, de nem tartós. Nekem nem hulllik tőle a hajam (a kefében csak néhány szál marad) és nem is zsírosodik gyorsan vagy gyorsabban, még a 4. napon is simán vállalható, bár ilyenkor már nem szertem. Nem tudom, hogy újra veszem-e, de én teljesen ki vagyok vele békülve. A fehér balzsamját használom hozzá és jól együttműködnek. Egy átlagos, nem kiemelkedő termékcsalád, azonban szerintem jó. És ma a DM-ben mégiscsak újra vettem, egybe volt csomagolva a sampon és a balzsam, a kettő egy áráért, hát egye fene, elhoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 23.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak