Tresemmé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: timcsi_i, Módosítva: 2020. február 11.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A hajat simává, egyenessé varázsolja.

Bonzee

2018. március 25.

Az én lázadó hajamat nem hatotta meg. Semmivel sem nyújtott többet, mint az ugyanezt ígérő Avon, Garnier, Pantene stb. samponok. Úgyhogy ennyi erővel akár maradhatok is az olcsóbb márkáknál: úgyis az a lényeg, hogy milyen balzsamot és hajpakolást használok, az összes sampon - ez is - csak gubancol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

ayse

2017. április 6.

Angliából jott (6font) legjobb eddig.sima puha kezelhető haj

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Angliából jott (6font) legjobb eddig.sima puha kezelhető haj

Pandácska

2014. május 10.

Egészen jó kis sampon, de olyan hűha hatást nem tapasztaltam vele. Nekem a balzsamja nem tetszik, kevés a hajamnak, ezért még pluszban egy másik balzsamot is hozzákeverek. Szóval a sampon kellemesen tisztít, nem szárítja a hajat és a fejbőrömet se. Én a kisebb tubusos kiszerelésben vettem meg, szívesen elhasználom, de nem vásárolom újra meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 10.

timcsi_i

2013. november 10.

Angliában kapható, nem tudom Magyarországon forgalmazzák-e. Az illata nagyon jó és hatalmas csomagolásban kapható, nagyon sok ideig elég még hosszú hajra is. A hozzá való balzsammal használom. Könnyen habosodik, viszont ha nem használnám utána a balzsamot szerintem nem tudnám kifésülni a hajam. Egyedül a balzsamja nélkül nem használnám, viszont így a kettő együtt nagyon jó, szebb tőle a hajam mint a Loreal samponoktól,balzsamoktól ( előtte azt használtam). Szerintem nagyon szépen helyreteszi a hajat, szép fényes lesz a hajam hajmosás után. 4 pontot adok csak mert a balzsam nélkül nem használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.