Tresemmé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. május 19.

Kategória:   Hajápolók

Védi és táplálja a hajat. Segít a károsodott hajon is, már 5 használat után!

dreammiyss

2017. augusztus 30.

Egyszerűen imádom! ✨Az Egyesült Királyságban szereztem be, mellé egy hozzá illő sampont is. Ez a páros a kedvencem! Szerencsém van velük, mert van lehetőségem folyamatosan beszerezni őket. Örök kedvenc! Hihetetlen puhává varázsolja a hajszálaim, emelett a legkönnyedebben tudom kifésülni őket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

miffyr

2017. augusztus 3.

Legszuperebb balzsam, nem értem itthon miért nem kezdte még forgalmazni senki...
Csak akkor használom, ha szárazabb a hajam, főleg a végeken, de nekem egy használat után is érezhetően puhább lesz a hajam tőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Jucus91

2016. szeptember 8.

A legjobb balzsam, amit eddig használtam a hajamra. Már az első használat után puhábbnak, selymesebbnek éreztem a hajamat. Kifésülni is könnyebb volt, a hajszálakat mégsem nehezítette el. Sajnos Magyarországon nem kapható, de Angliában igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid