Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kinek: unisex

Illatcsalád: orientális-fűszeres-virágos

Fejjegyek: répamag, gyömbér, bergamot, ámbra

Szívjegy: írisz

Alapjegyek: virginiai cédrus, kávé

Feketebarbi

2019. október 31.

Miért nem lehet olyan mint az üvege? Egy kifinomult úriember illata. Sok gyömbért, hogy belepiruljak. Intenzív kávét, hogy lüktessen a vér az ereimben.... elmaradt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

lovemiyu

2019. október 23.

Nagyon rafinált illat és hogy valóban alkalmazkodik női viselőjéhez is, azt a következő történettel tudom igazolni. Jó pár évvel ezelőtt, csak mintám volt és vakmerő módon egyből egy esküvő alkalmával avattam fel. Alkalomhoz illően puccba vágtam magam, gyönyörűen sütött a nap, a ruhám szaténos, virágos csipkével díszített, világosbézs színű volt, a hajam szőke, göndör fürtökkel. Fogalmam nem volt róla, hogy ez egy unisex illat, éppen a kezembe került majd ha már esküvő, biztos ami biztos alapon jóóól befújtam magam. Emlékszem az első pillanatban teljesen elrettentem és fogtam a fejem, hogy szép munka, most mehetek "pasiszagúan" esküvőre. De késésben voltunk, rohantunk, így maradt velem. Aztán a szertartás után a nyitótánc közben közvetlenül a hátam mögött megszólalt egy hölgy ismerős "Hmm, valakinek nagyon finom illata van... biztos a menyasszonynak!" (A menyasszony is fiatal, szőke hajú és angyalian gyönyörű volt) Én nem szóltam, csak mosolyogtam, tudtam, hogy én illatozom. Hát ilyen Ő...
Később mikor már lélekben is megértem volna rá és rájöttem hiányzik az életemből, mert annyira különleges volt, szembesültem azzal, hogy már sehol nem elérhető. Azóta sem tudom elfelejteni, bárcsak újra érezhetném ezt a megismételhetetlen illatot. Mint egy szerelem, ami soha nem teljesülhet be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

banyadék

2019. július 26.

Kellemes komfort illat, inkább férfiaknak. A Dior Homme Sport jut róla eszembe, egy-két illatjegy azonos is, de persze a Trussardi kiscsikó ahhoz képest. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

Erika80

2017. augusztus 30.

Egy kellemes cédrusos-gyömbéres illat. Valóban kifújáskor inkább a nőies jegyeké a főszerep, bár nagyon érdekes, hogy annyira egyénre és nemre tud illeszkedni, hogy amennyiben ffi bőrre kerül akkor abszolút nem mondható elsőre sem nőiesnek. Hát igen, ezért unisex. :) Egy fél óra elteltével kb. már markánsabbá, maszkulinná válik. Ám aki szereti az ilyen jellegű illatokat, annak szuper választás. Én teljes mértékben el tudom képzelni nőn és férfin egyaránt.
Nekem tetszik, de annyira nem keltette fel az érdeklődésem, hogy nagyobb kiszerelést vegyek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Lapo

2017. július 11.

Mintát kaptam belőle és nagyon kíváncsi voltam rá, legfőképp mert még életemben nem láttam sehol és egyébként is van pár Trussardi illat amit nagyon szeretek. Az biztos, hogy közvetlen kifújás után amilyen nőies és virágos illat, 15-20 perc elteltével legalább annyira előtérbe kerülnek a férfias jegyek.
Összességében én is inkább férfi parfümként tudom elképzelni.. egy tiszta, frissítő minőségi nyári illat bergamottal és gyömbérrel..nekem ez a két összetevő nagyon jelen van benne.. tetszik.. nem egy megbotránkoztatóan nagy egyéniség, de vitathatatlan, hogy egy jó és szerethető kis illat.. sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Masnuci

2017. február 16.

Mintát kaptam belőle, meg sem néztem ki a célközönség azonnal magamra fújtam. Először tipikusan női illatnak gondoltam, aztán előjöttek a "férfias" jegyek, mint a cédrus és a bergamott. Ezen felbuzdulva.minden tiltakozása ellenére belefújtam egyet a 29 éves fiam nyakába és mondhatom rajta is remekül zenélt. Szerintem abszolút hordható mindkét nem számára, de miután kis orrhúzogatás után a fiamnak is megtetszett, így természetesen a kis fújós mintámat nagyvonalúan átengedtem neki. :o) Ezek után csakis 5 csillagot adhatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 16.

Szilviaa

2014. november 17.

Illatmintaként kaptam parfüm rendelés mellé..másnapra a ruhán eléggé kellemes az illata, ahogyan lágyul. Bőrön is nagyon tartós, de nekem túl erőteljes, férfias. Így inkább nekik ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

beautifullife

2014. február 8.

Illatminta formában jutottam hozzá. A gyömbér és a friss fűszerek miatt bíztam benne.
Rajtam a gyömbér érződik nagyon, illetve egy citrusos-fás kategóriát testesít meg. Erős illat, én azokat szeretem, de mégis kicsit maszkulinnak érzem a kezdést, s csak a leszáradás felé kezd igazodni hozzám.
Érdekes, hogy az ereje ellenére nem télre vagy őszre ajánlanám. Az a megérzésem, hogy ezek a jegyek nyáron sokkal jobban ki fogják dobni magukat, sokkal izgalmasabb és szerethetőbb illatot kreálva.
Férfiak bőrén ezerszer könnyebben fog érvényesülni. Egy kicsit mediterránabb, érett hímhez vannak asszociációim tőle.
Nem vagyok eddig elájulva érte, de most adok neki egy négyest,mert szerintem ő most téli álmot alszik és csak melegebb időbe bújik elő a barlangjából. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

hiperter

2013. november 6.

hiába titulálják unisexnek, én inkább férfin tudnám elképzelni. a kávé érződik, egyébként kellemes lenne, ha nem vártam volna tőle tényleg az unisexséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

MsDarcy

2012. december 25.

Elegáns, nem tolakodó, de határozott, erdős-bőrös illat. Viselhető bármely év-és napszakban, a viselője hozzáállásához idomul, de igényel egyfajta komolyságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Színező anyag. (Piros)