Uma Cosmetics

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tuti, Módosítva: 2016. május 17.

Szempilla hosszabbító spirál.

szederke

2016. december 6.

Az egyik első UMA termék volt amit vettem, és azóta is imádom a termékeiket. Nagyon szép, természetes hatású pillákat csinál, és nem pereg. Nekem a csomagolása is nagyon tetszik, az áráról nem is beszélve. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

CeCeDrake

2016. június 19.

Szérummal együtt rendeltem 2300-ért. Vicces, hogy a pinkpanda zsebmetszői 6000-ért adják.
Egynek elmegy. Azért szeretem az Uma spirálokat, mert egyáltalán nem irritálják a szemem. Nem pereg, potyog vagy maszatolódik, szép pillákat lehet vele csinálni viszonylag gyorsan és nem kell 100 réteg belőle, a száradása is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Tuti

2016. május 4.

Nagyon szeretem, természetes, de hosszabb szempillákat varázsol. Nem az az igazi ében fekete szín, de szép. a keféje első ránézésre nem tetszett, de mégis teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Vitaminok: Panthenol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.