Best of Beauty 2019

Uma Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2014. január 16.

Kiszerelés:   6,5 ml

A terméket a szemhéjra kell vékonyan kenni, hogy a ráhelyezett porfesték 24 órán át tartósan ott maradjon, ne mozduljon el, tapadjon fel a felső szemhéjra. Matt a finishe.

1 árnyalatban létezik, a színe kicsit sötétnek tűnik, de felhelyezés után kivilágosodik a bőrön.

Dius89

2017. augusztus 3.

Az itteni pozitív vélemények hatására döntöttem emellett. Az ára nagyon kedvező, de az extra zsíros szemhéjamon ez sem segít igazán (ahogy az Artdecos sem). Ezzel talán délig bírja a festék, de utána ezzel is beleül 2 csíkba az összes szemfesték. Elhasználom, aztán keresem tovább az igazit.

Update: Nem tudom mi történt, de most, hogy kezdek a végére érni a terméknek, egyszerűen tökéletes lett :D Ebben a 40 fokban is, reggel felviszem a szemfestéket (nem vmi drága, hanem Lovely és Ebay paletta) és még este 10-kor is helyén van, úgy, ahogy reggel. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Kedi81

2017. június 23.

Az első szemfesték alapom,mivel ritkán használok szemhéj festéket,pont amiatt,hogy mindig összeáll,beleül a szemhéj redőiben és az olyan csúnya,sajnos a szemhéjam is rettentő gyorsan kifényesedik,gondolom emiatt is dobja le a festéket olyan gyorsan:-(((
Viszont most úgy néz ki végre megtaláltam a megmentőmet,én is tudok szemhéjfestéket használni ezután,még csak ma próbáltam ki,de egész nap kitartott a szemhéj púder,nem kenődött,nem csúszkált,nem állt össze,pedig ma extra meleg volt,nagyon boldoggá tett,ráadásul igen kedvező áron jutottam hozzá,amit ezúton is nagyon szépen köszönök kedves Ildinek!!!:-))
Megadom a maximális csillagot és nagyon bízok benne,hogy hosszú távon is megmarad ez a jó véleményem a termékkel kapcsolatban,mert ma igazi csoda ért,mikor hazaérve belenéztem a tükörben,és a szemem olyan volt,mintha frissen sminkeltem volna:-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

dorikatapal00

2017. május 16.

Picit kételkedve vásároltam meg, kb 600 Ft volt makeuplazan, de nagyon jó! Főleg ennyiért. A hétvége folyamán 14 órát volt rajtam smink, alapból a Revolution paletta nem túl tartós, nekem 2-3 óra után egybeállt, de ezzel 8 óra után is szép volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Naoto

2017. február 18.

Sajnos semmivel tovább nem marad fent a szemhéjfesték mint nélküle, sőt néha olyan érzésem van, hogy ezzel még rosszabb is. Két csillagot csak azért érdemel, mert a színeket kiemeli valamelyest. Legközelebb inkább újrarendelem az Etude House szemhéjalapozóját, ezt össze sem lehet hasonlítani azzal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

natulcien

2016. szeptember 7.

Simán veri az Artdecot. Életemben nem volt ennél jobb szemfesték alapom. Akármilyen port rakok rá, megtartja, védi, őrzi, és milyen egyszerű, felkenni az ecsetével. Tiszta, könnyű, tényleg egyszerű, és még a szem alatti részt is precízen lehet alapozni. Felesleges mást kipróbálom, mert ennél nem lehet jobb. Az egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy, és nem tudom hogyan nyerhetném ki az utolsó cseppjét is az üvegcséből (igaz, hogy minden nap használtam, de lehetséges, hogy 1,5 hónapa alatt elhasználtam, és már alig van benne?).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

lulley93

2016. január 27.

T.Ö.K.É.L.E.T.E.S.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

T.Ö.K.É.L.E.T.E.S.

Amea

2016. január 17.

Praktikus a csomagolás, még akkor is, ha a végén ujjbeggyel tapogatom el a primert. Nekem jobban bejön ez az applikátoros megoldás, mint a tégelyes, nem szeretek bele nyúlkálni sem és így nem is szárad be. Felbontáskor engem is meglepett a sötét szín, de felvitel után semmi komoly, teljesen jól illeszkedik a bőrszínhez.
Szépen lehet rá dolgozni, fantasztikusan felragyogtatja a színeket és hosszú hosszú órákon át a helyén tartja a sminket.
Ez az a trükk, az a jó vásár, amit az ember lánya mindig keres (de ritkán talál meg): olcsón hozza a felső kategóriás nagy nevek színvonalát. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

koalace

2015. december 10.

Ár-érték arányban verhetetlen, én is ujjbeggyel viszem fel a szemhéjra, egész nap tart a sminkem, nem csomósodik össze a szemhéjamon a szemhéjpúder. Jah, és kiemeli a színeket! Nagyon örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

dlmkvcs

2015. december 10.

Nagyon jó ez a primer! Amikor megszárad szemhéjon alig látszik hogy sötétebb tónus, meg úgyis a szemhéjpúdert kenem fel utána. :) Ujjal szoktam felvinni, nagyon egyszerű és hibátlan felvitelt tudok így elérni. Ár/érték arány csillagos 5-ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Csucsi08

2015. november 4.

Valóban picit sötét, de én ujjal dolgozom el a szemhéjamon. Ez az első szemhéj alapozóm. Sokat olvasgattam utána, és úgy döntöttem e mellett. Egyszerűen tökéletes. Kis idő alatt olajos lesz a szemhéjam normális esetben, de ez nagyon jól bírja. Még a Sleek matt színeit is jól el lehet dolgozni rajta, bár persze jó ecset is szükséges hozzá :)
Mindenképpen ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Mindenképpen ötös!

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0