UNE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2012. augusztus 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Matt finisű alapozó.

Milka

2013. október 28.

pozitívumai: az összetevői, az eldolgozhatósága, az egységes bőrkép biztosítása.
negatívumai: rajtam nem teljesen matt, illetve az m11-est vettem, ami - elvben - rózsaszínes bőrtónusra megfelelő, ehhez képest rajtam kissé májbeteg benyomást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 28.

mstindigo

2013. október 2.

Impulzus vásárlás eredménye, azaz úgy vettem, hogy nem olvastam el a véleményeket. A világítás szörnyű a Müllerben, gyakorlatilag azt éreztem, vakon vásárolok. Mivel elég világos bőrű vagyok, a legvilágosabb (M2)-t választottam. Sajnos sárgás, de jól a bőrbe dolgozva nem vészesen feltűnő, de ez mégis zavar. Nagyon-nagyon matt rögtön felkenés után, döbbenetesen matt, még sosem próbáltam ilyet. Megvettem a mineral púderjét is, abból volt M1-es, az rózsaszínes, ad egy szép selyemfényt az egésznek, és tompítja a sárgaságot.
Viszont pár órával felkenés utána T-vonalamon látom most, hogy átfényesedett picit, az orcámon meg az az egy-két szárazabb folt most nagyon látszik, nagyon kiemeli a kicsit is szárazabb részeket. Sajnos túl tartósnak sem mondanám, most már itt ott eléggé lejött, pedig nem tapizom az arcom, és ilyen hidegben már nem is izzadok..
De azért annyira nem akarom lehúzni, mert kellemes viselet, természetes érzés, nem olyan, mintha vakolat lenne rajtad. Szépek az összetevői is. 3.000-ért nem sok, 6.000-et annak érhet meg, akinek sárgás és zsíros bőre van. A missha signature-öm, amit nemrég sajnos szinte tele elhagytam, még mindig jobb ennél sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 2.

Essie

2013. szeptember 4.

Nagyon bevált, pedig féltem tőle kicsit, egyrészt, mert nem gondoltam, hogy jó lesz az árnyalat (ezt az alapozót a Müllerben szereztem, ugyanis az Une szempillaspirál mellé akció keretében választhattam egy ajándék terméket, és ez lett az), de mégis, úgy érzem teli találat lett. Tényleg kicsit gyorsan szárad, de nekem eddig ezzel nem volt gondom. Ami szuper benne, hogy a pattanásokat nem durrantja be, nem lesz tőle csúnyább, ha lefedem vele.
Nekem egyszerre zsíros és száraz is a bőröm, és alapvetően szerintem a zsíros börűek járnak jól ezzel a termékkel, de én nem vettem észre (ha valaki félne ettől), hogy szárítaná a bőrt.
Az illata (ami szerintem viszonylag erős, de felkenve nem érződik már) engem a marcipánra emlékeztet, ami egyszerre fura és kellemes.
És mindehhez szépek az összetevői! :) Javaslom kipróbálni, én ha elfogy (bár az nem most lesz), szerintem újra ezt választom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Shea

2013. április 16.

Tényleg tartós, matt, szépen fed. Sajnos a szinválasztásnál mellé nyúltam, úgyhogy olcsón átadnék egy M2-est (legvilágosabb) valakinek. Akit érdekel írjon a sunshine06@freemail.hu ra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

Kormios

2013. január 13.

Szuper fedésű alapozó, szépen eldolgozható, (csak gyorsan kell vele dolgozni, hamar szárad, de szerintem hamar bele lehet jönni a használatába) . Tartós, felkenve szép, természetes hatású. És végre gondoltak a hozzám hasonlóan nagyon világos bőrűekre is...a színválaszték tökéletes! Pattanást nem okoz, pórusokat nem tömít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.