Urban Decay

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. február 25.

Ár:   $20
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Krémes, szupertartós, vízálló szemceruza és egyben többszörös díjnyertes termék is! Jelenleg összesen 40 árnyalatban kapható, de a kínálat folyamatosan bővül.

(A képen ezek a színek láthatóak, ebben a sorrendben: Electric, Lust, Covet)

Ár: 1990/db , Eladó: zsucci93
Állapot: Párszor használt, lehegyezett, fertőtlenített, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás esetén postázom. Budapesten személyesen átvehető megegyezés szerint.
Lulufej

2019. augusztus 14.

Sabbath árnyalatban van meg. Szuper-pigmentált. Szépen lehet vele dolgozni: puha, de nem maszatolódik el és sokáig tart.
Egyetlen negatívum, hogy kicsit érzékeny rá a szemem. Semmi extra, csak érzem, hogy rajtam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Dottir

2019. augusztus 11.

Jó kis ceruza, tényleg tart, viszont a nekem meglévő ányalat (Demolition) nem valami gazdagon pigmentált. Csak akkor ad élénk, erőteljes színt ha aláprimerezek, illetve ha többször is áthúzom. Vízvonalon nem tartós, és gyorsan el lehet farigcsálni mert puha és hamar tompul a hegye. Cserébe könnyen siklik, nem cibálja a bőrt maga után, kellemes a használata. Az ár-érték aránya alacsony, ennyit sok olcsóbb ceruza is tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

zsucci93

2019. március 24.

Nagyon sokat vártam tőle a nagy hype miatt. Akciósan jutottam hozzá a sabbath és whiskey árnyalatokhoz, de sajnos mindkettőben csalódnom kellett. A kettő közül egyik sem tart a vízvonalon, a szemhéjon ugyan valóban szinte letörölhetetlen, de ennél többet vártam volna tőle. Ígyis el fogom őket használni, de azért nagyon örülök, hogy nem az eredeti árát kellett érte kifizetnem ezért a keserédes élményért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

HeniM

2019. január 4.

Perversion és Bourbon van meg egyfejűben, a kétoldalas ceruzában is barna-fekete pár van meg. Nagyon szép színűk van, nem kenődik el, krémes és brutál szinűk van! Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

ErikaErika2

2018. december 10.

Egy UD ruzsrendelesnel kaptam egy fekete szinu ceruzat ajandekba (uti meretu), egeszen jonak talatam (hadilabon allok a ceruzakkal, ugyanis mindegyik lekopik a szemhejamrol, ez meg viszonylag a helyen maradt), ezert gondtoltam rendelek egy zoldet is. Nos, meg is erkezett, osszetorve! A ceruza bele darabokra volt torve. Kivettem a dobozabol es potyogtak ki a darabjai. A guta majd megutott. A tortenethez tartozik meg, hogy az original Naked palettat is megrendeltem vele egyidoben, abbol pedig hianyzott a vedofolia es a fekete szinen volt egy ujjlenyomat! A hivatalos (svajci) Urban Decay oldalrol rendeltem, nem valami simi sumi cegtol. Az eszem megall, hogy egy ilyen draga, elvileg nivos cegben sem lehet megbizni! Egy vagyonba kerulnek a cuccaik es kepesek igy elkuldeni a termekeiket! Rettenetesen csalodott es merges vagyok! Azert adok ket csillagot, mert eleg jonak tartom a ceruzat (amelyik esetleg nincs darabokra torve), dehogy tobbet semmit nem veszek toluk az biztos. Mindenki jol nezze meg amit vesz, nehogy valami hibas, silany arut sozzanak ra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

MakeupMarket

2018. július 23.

Perversion full fekete árnyalatát használom, részemről 100%-osan hozza, amit ígér! Legpigmentáltabb ceruza, amit életemben a kezembe vettem, szinte hozzá sem kell érnem és úgy fog, mintha zselés tussal dolgoznék. Puha, könnyedén siklik, nem maszatolódik, de meg kell tanulni vele óvatosan bánni, mert teljesen más érzés. A vélemények alapján nem minden formula ugyanolyan jó, szerencsére nem futottam ebbe bele.
Annyira erős, hogy semmiképpen nem ajánlom sem alsó pillasorra, sem kifejezetten vízvonalra, túl erőszakos, viszont füstös sminkhez satírozható.
Talán annyi szépséghibája van, hogy puhaságából fakadóan elég könnyen fogyogat, hétköznapi random futkározásra más is bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

_-Mia-_

2017. április 24.

Junkie arnyalat, a vizvonalambol eppugy kifut mint egy catrice arkategoria... csalodas,sajnos, pedig a szine meses!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Szilva86

2017. január 11.

A Perversion van meg, de nem lett a kedvencem. Nekem túlságosan intenzív a színe, valamint túl krémes emiatt nehézkes vele dolgozni. A felső szemhéjamon tartós, de a vízvonalról ugyan úgy lekenődik, mint bármelyik másik ceruza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Silver66

2016. december 2.

Első termékem a márkátol,de el is ájultam rögtön.Nekem pink szinu van,csodalatos pigmentalt,tartos,meseszép muszaj lesz vennem mást is,nem birom ki,pedig igazabol nincs szuksegem ra,de ennek nem lehet ellenálni!Vilagbajnok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 2.

CzMónika

2016. október 11.

Volt már több ceruzám, több kategóriában (Avon, Lancome, L'oréal stb), de ez az első, ami valóban tartós. Alig hittem el, hogy reggel 6-kor sminkelek és este 6-kor ugyanúgy ott van, ahova reggel kentem, ugyanolyan színnel és minőségben, nekem lila (vice) szín van belőle. Elképesztően jó szerintem, hátránya az ára és hogy itthon nem egyszerű beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.