Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekag, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• 10 szemhéjpúder
  • 1 szemhéjpúder ecset
  • 1 primer

Anheszenamon

2018. augusztus 22.

Nagyon szép paletta, mégis megváltam tőle, mert nem használtam ki. Az utóbbi időben kóros paletta gyűjtögető lettem, és muszáj volt már szelektálnom. Egyébként nagyon szépek a színek, jó minőség, nagyon jól pigmentáltak, könnyen lehet dolgozni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

nemesis

2017. március 30.

Pigmentált és tartós színek primer nélkül is, primerrel meg egyszerűen atombiztos. Az Oil slick színt szinte minden sminkemhez használtam szempilla vonalra tus helyett és még mindig bőven van benne. A többi szín is különleges és használható. A Sin vissza is köszön a Naked palettán.

Ennek a palettának az elődje volt a szerelem első látásra a márkával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Ennek a palettának az elődje volt a szerelem első látásra a márkával.

Pöti

2013. november 28.

Nemrég érkezett meg... Szép színek vannak benne, cuki a csomagolása, az ecset valóban nem a legjobb. Én szeretem a primerjét, mindig kenek a festék alá. Kicsit potyog a festék, szóval mindenképpen utána kell arcot alapozni... A festékek nagyon pigmentáltak és mint minden UD festék, itt is valódi színeket kapunk. Ami a dobozban, az köszön vissza a szemhéjon is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

rekag

2013. szeptember 13.

Ritkán veszem elő, kicsit csalódtam is az UD-ben. Az ecset ami a palettához tartozik, borzalmas: kemény, merev. Szemhéjpúder ecsetnek csapnivaló, inkább korrektorecsetnek tudom elképzelni. A primertől sem vagyok elájulva, nehéz szépen eloszlatni, néhol csomós marad, túlságosan nehéz és tömör. A tartóssága viszont tényleg jó, csak az állagát nem találták el.
Maga a paletta nagyon szép, igényes. A szemhéjpúderek mind csillámosak, de szemen már fényesek. A színek gyönyörűek, erősen pigmentáltak. A 10 színből én kb. ötöt használok. Tartósak, szépek, de valahogy mégsem ehhez nyúlok nap mint nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ultramarines, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Aluminum Powder / CI 77000, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77400, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.