Urban Decay

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2016. április 6.

Ár:   $20
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Krémes, nude matt szemhéjalapozó, mely 24 órás tartást, vibráló színeket és könnyű eldolgozhatóságot ígér.  Az Original Primer Potion-nal szemben teljes fedést ad a szemhéjnak, eltünteti a szemhéj apróbb bőrhibáit, a pirosságot, így akár önmagában is viselhető.

Nem tartalmaz parabéneket.

kimmy

2018. május 20.

Az UD Smoky palettámhoz vettem, mert az valamiért sehogy sem akart a helyén maradni a Sleekkel pedig jól működő Milani primerremmel sem. Nagy reményeket fűztem hozzá, mert fedett, eléggé olajos szemhéjam van, nagyon nehezen találok bármit is, ami pár óránál tovább bírja. Sajnos ez sem lett az igazi, ugyanolyan hamar elmászkál, mint az olcsóbb társa, a Milani primer.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Lilium

2017. december 30.

Szuperül végzi a dolgát, a színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, gyönyörű matt hatást eredményez. A felvitel után azonnal fel is lehet vinni a szemhéjpúdert, nem érdemes várni, mert így lesz a legtartósabb. Satírozni is szépen lehet, a színek meg extra pigmentáltak lesznek tőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

orchidea8627

2017. október 29.

TÖKÉLETES.
Szép világos, sárgás színű, szépen lefedi a szemhéjamon átütő ereket és egységes bőrképet ad, frissíti a tekintetet.
Ahogy megszárad enyhén púderes de mégis picit tapadós marad. A szemhéjpúder gyönyörűen tapad rá, de ugyanakkor szépen satírozható marad.
Ja és "mellesleg" tényleg tartós, nekem olajos a szemhéjam és tökéletesen megtartja a szemhéjpúdereket estig.
Nálam újravevős, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

TÖKÉLETES.
Nálam újravevős, imádom.

JoyTurner

2017. június 11.

Tökéletes! Gyönyörű fedése van, végtelen tartóssá teszi a sminket. Könnyű szépen eldolgozni. Legjobb szemhéjprimer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Catwalk

2017. január 3.

Nem tudok vele betelni. Sose szerettem igazán a szemhéj primereket, ezt ajándékba kaptam és nem tudom hogy élhettem eddig nélküle. :) Elég belőle egy pötty a szemhéjra és gyönyörű alapot ad, önmagában is szuper egy nude sminkhez, de ha rá sminkelünk, minden szemhéjpúderből kihozza a maximumot. Tuti, hogy újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

2016. április 6.

Először én is mintaként találkoztam vele, és annyira meggyőzött, hogy azóta már vettem belőle teljes kiszerelést. 3 féle PP-mintám volt, ezen kívül még az Original, a Sin és az Anti-Aging, de szerintem messze ez a legjobb a 4 közül. Imádom, nem tudok belekötni, gyönyörű, egységes bőrképet ad a szemhéjon, ha önmagában használom akkor sokkal kipihentebb tőle a tekintetem. A szemfestéket pedig stabilan tartja egész nap, nem fakul, nem csíkozódik felette. 5000 forint alatt vettem, feelunique-on sokszor van ilyen-olyan akció, olyankor érdemes beruházni rá. Nagyon nagy mennyiség, kíváncsi vagyok mikor fog elfogyni, de nem egyhamar, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

szisz5

2016. március 23.

Mintát kaptam belőle egy Naked palettához. Először az "Original" verziót teszteltem, az hagyott maga után kívánnivalót (ott leírtam). Ez milliószor jobb, mint az "Original", annak minden hibáját kiküszöböli. Szebb az összetevőlistája, teljes fedést ad a szemhéjon, matt, jó az állaga. Ha vennék Primer Potion-t, tuti ezt választanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Triethylhexanoin, Trihydroxystearin, Isopropyl Lanolate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Sorbitan Sesquioleate, PEG-40 Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.