Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mannusi, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrprobléma:   Bőröregedés

24 órán át tartós szemsminket biztosít. 8 hét rendszeres használat után az apró ráncok kevésbé láthatóak, a bőr feszesebb és ragyogóbb lesz.

skin

2019. május 15.

Utazó méretben vásároltam meg.
Csak jókat tudok róla elmondani. Határozottan anti-aging hatású. Amit szeretek benne,hogy a fényes szemporok is nagyon szépen mutatnak vele ami egy bizonyos kor felett már nem mindig mondható el. Könnyű a felvitele és egész nap szépen tartja a festéket. Teljes mértékben megéri az árát. Nem kísérletezem többet mással,újra megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

Utazó méretben vásároltam meg.

Anheszenamon

2019. január 29.

Ez a termék számomra botrányosan rossz. Egyedül azért adok két csillagot, mert praktikus a csomagolása. Utálom a tégelyes, belenyúlós megoldásokat, és itt az applikátor sem vesz fel egyszerre túl sok terméket. De jöjjenek a negatívumok. Furcsa az állaga, mintha nem is lehetne egyenletesen eloszlatni a szemhéjon. A szemsminkem kb 2-3 óra múlva már csíkokban hiányzik a mélyítővonalamról. A színeket sem tartja meg olyan szépen mint pl a Milani, ami számomra eddig a legjobb szemhéjbázis. Mac szemhéjpúderekkel meg egyenesen katasztrófa volt, egyszerűen eltűntek a szememről. Én eddig ilyet még nem is tapasztaltam. Nem lennék meglepődve a minőségen, ha egy 1000 Ft-os drogériás olcsóságról lenne szó. De egy Urban Decay-től az ember nem ezt várná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

danyadi77

2017. november 11.

update: annyira bejött, hogy szerintem ezután csak UD-t veszek, kerül, amibe kerül..ha sokáig elég, megéri.
Bombabiztosan tart még vacakabb minőségű szemfestéket is.

Előszőr nem szerettem, de egyre jobb a viszonyunk. Az enyém, olyan, mintha kicsit ki lenne száradva. Nem darabos, de nem is folyékony. Mostanra a bevált módszerem, hogy 2 vékony réteget dolgozok el egymáson és kb több, mint 12 órán at tart a szemfestékem. A fura állaga miatt csak 4 csillag, de mivel leárazáson vettem, lehet, h ez már valami közeli lejáratú darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Bombabiztosan tart még vacakabb minőségű szemfestéket is.

Reni39946

2017. szeptember 13.

Egyelőre 3 csillag, aztán majd meglátjuk, javul e a viszonyunk. Első használatnál az aplikátoron alig volt anyag, jól visszatömködtem, de csak nem tapadt meg több rajta, de így legalább vigyáznak, hogy spóroljak vele... Azt hallottam ezekről a termékekről, hogy nem ragadnak be, egyenletesek és jól fednek. Nos, vagy az én bőröm szívja be túlságosan, vagy pont olyan színű mint a szemhéjam (vagy csak tényleg olyan keveset sikerült felvinni), hogy alig látszott valami belőle. Aztán ami meg is látszott, az egy csík volt a mélyítővonalamban, ennyit arról hogy nem ragad...Viszont azért nem pontozom le jobban, mert a dolgát végül csinálta, a szemsminkem ennyire élénken még soha nem maradt meg órákkal a felvitel után. Vegyesek jelenleg az érzéseim, remélem, sikerül majd összebarátkoznunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

szisz5

2016. április 16.

Naked palettához kaptam 4 mintát (Original, Eden, Sin, Anti-Aging). A többieknél már leírtam a véleményem (abszolút nyertes: Eden), most itt is megteszem: a 4 közül ez a leghígabb, "legolajosabb" állagú, de gyorsan ráköt a szemhéjra, szóval nem csúszkál. Nagyon enyhe fénye van, ami a szemhéjon egyáltalán nem feltűnő, de ezzel is az a bajom mint az Originallal: fedése nulla, nem takarja el az apró foltokat és ereket a szemhéjon ...
Egyébként jól tart, nem csíkozódik, csakúgy mint a többi primer potion. Az összetevői is szebbek, mint az Original verzióé, de még így sem győzött meg. Akinek hozzám hasonlóan fontos, hogy az apró erecskéket elfedje a szemhéján, az Eden-t vegye meg, ezt semmiképp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Mse

2015. július 28.

A legjobb szemhéjalapozó, amihez valaha szerencsém volt. A Naked palettámhoz kaptam mintát, és meggyőzőtt. Nagyon sokfélét próbáltam már, gyorsan lecseréltem az Artdeco-mat. Ez a legtartósabb. Mivel olajos a szemhéjam, létfontosságú egy ilyen termék, és ez igazán bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 28.

vfejes

2015. május 23.

Lágy, tartós, teszi a dolgát, nem emeli ki a ráncokat. A legjobb alap, amihez valaha szerencsém volt. A Naked palettához kaptam a mintákat, végül megvettem a teljes kiszerelést. Szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Cherryeszti

2015. január 30.

Ajándékba kaptam a Sephora-tól a NAKED2 palettámhoz. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen csodálatos a termék. Ahogy a paletta, úgy ez a primer is megvan 2 éve és kis kiszerelése ellenére még mindig van benne. Sajnos le kell majd cserélnem egy itthon is kapható alternatívára, de ha lehetne itthon kapni sosem válnék meg tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Gogo89

2014. november 30.

Szerettem ezt a szemhéj alapot. Teszi a dolgát tökéletesen. Az állagát kicsit hígabbnak találtam mint az original verzióét de más különbséget nem találtam. Igazából az anti-aging hatást nem tudom megítélni mivel egyenlőre nálam nincs dolga, de azt nem hiszem ,hogy már meglévő ráncokkal bármit is tudna kezdeni de ha elhiszem neki hogy megelőzi a ráncok kialakulását ( nem hiszem el) akkor 5 csillag lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

mannusi

2013. december 16.

Nagyon régóta vágytam az Urban Decay Eyeshadow Primer Potion-jára. A szemem alatti bőr nagyon érzékeny és száraz, plusz kezdenek látszani az első ráncok és még karikás is eléggé. Ezt a terméket néztem ki magamnak a problémák smink felöli orvoslására. Az Ebay-en való hosszas keresgélés után úgy döntöttem, hogy nem akarom az amúgy sem olcsó termék mellé még a szállítást is kifizetni, arról nem beszélve, hogy semmi garancia nincs rá, hogy eredeti. Végül nemrég egy olyan nyugat-európai városban jártam, ahol volt Sephora, szóval beszabadultam és nem tudtam ellenállni. Gondolkoztam, hogy az ott lévő 4 fajtából melyiket vegyem meg, aztán azt gondoltam, ha már lúd legyen kövér és ez lett. (Az anti-aging drágább, mint a többi). Az első használat után a következőt tudom mondani: a primer állaga elég sűrű, de jól kenhető. Nagyon enyhén gyöngyház-fényű. Egy pillanat alatt elterül a bőrön, úgy tűnik elég kevés is elég belőle. A bőrömet nem irritálja. Nem vettem észre lényeges különbséget a primer nélüli sminkelés és a primeres sminkelés között, de miután hazaértem, láttam, hogy a szem körüli ráncaim nem látszanak annyira, mint nap végére szoktak sminkkel. Egyelőre ennyi. Még update-elek ha többet használtam egyrészt szem alá, másrészt ha már szemhéjra is kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.