Urban Decay

Ár:   £17.50   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 17.

Ár:   £17.50
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Építhető korrektor antioxidánsokkal, peptidekkel és hidratáló összetevőkkel.

pamutbojt

2019. január 5.

Eddig ez a korrektor vált be leginkább szem alatti használatra (a Nars-nál például jobbnak bizonyult), csak dicsérni tudom. Megfelelő használattal elkerülhető, hogy a ráncocskákba beleüljön, ami eddig más korrektorokkal nem sikerült. Könnyed formulájú. Beauty Blenderrel dolgozom el, és így elképesztően hamar eloszlatható szép egyenletesen. Nem lesz extra fedése ilyen módszerrel egy lépésben, de építhető, ha szükséges. Megfelelő fixáló használatával nap közben sem ráncosodik, szépen bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

MakeupMarket

2018. július 23.

Nagyon függ attól, hogy ki mire használja.
Könnyed a textúrája és ha konkrétan valami elfedésére kell - teszem azt pattanás, heg, highlight, ilyesmi -, akkor minden elismerésem, teszi a dolgát, ahogy kell. Viszont nekem az egyik nagy probléma a szem alatti rész fedése/ világosítása, ami egészen addig működik, amíg nem nyúlok hozzá BeautyBlenderrel, mert egyszerűen valahogy a nagyját eltünteti, beszívja.... Nem segít rajta különösebben második réteg vagy pótlás, sem setting powder. Jobb az eredmény, ha ujjal próbálom eldolgozni. Nekem ezért lejön egy csillag.
Ezek ellenére amúgy elégedett vagyok vele, a választék eszméletlen, mindenki meg fogja találni a sajátját.
Következőnek valószínűleg kipróbálom az All Nighter korrektort, ami elvileg sűrűbb, picit nehezebb, kis "nehéz tüzérség".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Nagyon függ attól, hogy ki mire használja.

Anna-

2018. január 15.

Meg csak 1 napja van meg. Elso hasznalatra nekem kicsit tul neheznek tunik. Nagyon jo a fedese, de valahogy tul sok. Nem egy konnyu, kellemes korrektor, mint mondjuk a nars korrektora, aminek nagyon jo a fedese de megis konnyu es kellemes viselni. Meg tovabb hasznalgatom, aztan megaltom milyen lesz.

Update: kedvencem. mar a 2. tubust hasznalom
belole. Tokeletes.

Update2 : Már a 3.-at használom, és még mindig imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Update: kedvencem. mar a 2. tubust hasznalom
belole. Tokeletes.

Update2 : Már a 3.-at használom, és még mindig imádom.

era0101

2017. augusztus 24.

Átlagos szem alatti karikákkal küzdök, és mint sokan mások, én is állandóan keresem a tökeletes korrektort. A Naked korrektort külföldi parfümériából rendeltem, a "fair" árnyalatot. Először bosszankodtam, hogy túl világos, és túl vastagon fed, emiatt eleinte voltak problémáim vele az eldolgozásnál..., de lassacskán "összeszoktunk":) Szerintem beauty blenderrel lehet a legtökéletesebben eldolgozni, a textúrájával is elégedett voltam, nem ült bele a hajszálvékony ráncokba, és nem feltétlenül kellett púderrel fixálni, enélkül is tette a dolgát. Fél év rendszeres használat után tegnap landolt a kukában az üres tégely, és kicsit sajnáltam, hogy elfogyott. Újravenném-e? Ha az itthon lévő 5 különböző márkájú korrektor tesztelése során sem találok ennél tökéletesebbet, akkor igen, újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Regi84

2017. május 24.

Legjobb korrektor amit használtam! Talán a Chanel hasonló kivitelű koorektorához tudnám hasonlítani, de szerintem ez jobb és valamivel olcsóbb is. Tartós, nagyon szépen elfed mindent és könnyű veled dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

bobekecske

2017. március 20.

Számomra A korrektor. Kombinált bőröm van, a ráncok még nem igazán jelentenek számomra problémát, így szem alá, világosítás céljából is nagyon bevált (de arra jól működik a MAC Prep & Prime-ja és a MAybelline Age rewind-ja is). Viszont bőrhibákra, pattanásokra számomra kenterbe ver minden mást: kevés is elegendő belőle, egy RT tömött fejű ecsettel vagy szivaccsak tökéletesen eloszlatható, bőrbe tapogatható. Tartós, a szín nekem szépen illeszkedik, és hihetetlen jól fed. A krémes állagú korrektoraimnál könnyebben és szebben oszlatható el, evésbé ül bele mimikai ráncokba vagy próusokba (ellentétben a MAC studio fix korrektorával). ha elfogy (ami egyelőre még messzebb van, látszólag elég lassan fogy), biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

tramit

2017. február 5.

Nem tudom. Imádom az illatát és a textúráját, és nagyon szépen felmegy a bőrre, de utána mintha megragadna a kicsi szem alatti ráncokban, és még jobban nagyíraná őket. Lehet, hogy én vártam tőle túl sokat (felkenem és tadamm eltűnik minden karika, vörösség, lilaság), de valahogy úgy érzem, létezhet ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

lalau667

2016. december 29.

Egyszerűen tökéletes ez a korrektor! A szín egy picivel sötétebb mint amit szeretem volna de ez nem veszi el a kedvem a használatától mert ugye bár nem a korrektor hibája hogy egy árnyalattal sötétebb na de mind1 is. A formula valami eszméletlenül jól működik a szemalatti karikáim mintha elmentek volna nyaralni olyanok a korrektor használata után egyszerűen eltűnnek és vissza se jönnek addig még a nap végén le nem mosóm magamról a sminkem 100%-ig meg vagyok ezzel a termékkel elégedve és bármikor örömmel fogom újra venni. Nekem még a 23$-os ára is rendben van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

borapanda

2016. augusztus 25.

1-2 hete van meg, és nagyon szeretem :) a szín tökéletes, ami ritka nekem, nem nehéz, vagy sűrű, de úgy takar el mindent egy réteggel, amit máskor csak alapozóval és több réteg korrektorral tudok elérni. Nem ül bele a ráncokba, egy pillanat alatt eldolgozható, és igazi bőrnek néz ki, tökéletes számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.