Urban Decay

Ár:   $24 és $13   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 ml és 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2018. augusztus 13.

Ár:   $24 és $13
Kiszerelés:   10 ml és 5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A márka bestseller terméke, mely 24 óráig tartóssá teszi a szemhéjpúdereket. Használata után búcsút mondhatunk a ráncokban megülő szemfestéknek, a végeredmény vibráló. Könnyedén eldolgozható és befed minden tökéletlenséget a szemhéjon, előkészítve ezzel az egész napon át hibátlan szemfestésre. A megújult applikátoros kiszerelés még könnyebbé teszi az alkalmazást. Parabénmentes. Travel-size változatban is kapható.

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion Anti-aging, Eden
Ár: 600 Ft/db , Eladó: titikutyus
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés, posta is megoldható (+pk.)
LadyMarga

2019. október 21.

Nem lett a kedvenc termékem. A sminket tartóssá teszi, könnyű eldolgzni, mégis olyan érzésem van a csomagolás az adagolás illetve az ecset fejével kapcsolatban mintha egy sima olcsóbb drogériás terméket használnék. Alig tudom kivarázsolni a tubusból az anyagot. Nekem sajnos ez sokat ront a terméken, talán ha egyszer a kivitelezésre is időt szánnak majd újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

skin

2019. október 21.

Az anti age változatot használom. Amellett ,hogy szuper tartós vele a smink még jótékony hatása is van a szemhéjra.
Határozottan feszesebb lett ,ja és ami nem utolsó szempont a fényes szemhéjpúdereket is bátran használhatom vele 40 felett, és szerintem akár 50 felett is . Ha valaki nem kultiválja túlságosan a matt porokat azoknak megváltás lehet. Az Antiage változa mindenképp 5* -ot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 21.

BloodoftheLamb

2019. október 21.

Jó cucc, szupertartós vele a smink.
Egyébként annyival tud többet a Catrice szemhéjalapjánál, hogy tömörebben veszi fel a szemhéjpúdert, egy réteg elég rá, cserébe néha úgy érzem nehezebb elsatírozni.
De este úgy kell lerobbantani a szememről, ha valakinek nagyob redős, vagy olajos szemhéja van, vagy hajlamos leizzadni a szemfestéket, annak egyenesen megváltás lehet.
Azért kap csak négy csillagot, mert kb ugyanezt jóval olcsóbb termékek is tudják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Jó cucc, szupertartós vele a smink.

Maria2n

2019. október 4.

Imádom! Minőségi szemhéjalap. Gyönyörűen tartja a sminket egész nap, kopás nélkül. Sok-sok szemhéjalap után végre rátaláltam erre a kis csodára. Abszolút újravevős ha elfogyna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

JReka

2019. szeptember 26.

Nekem a nagybetűs szemhéjalap, abszolút újravevős. Egyszer belefutottam egy olyan darabba, ami mintha üres lett volna, ezen melegvízbe áztatással tudtam segíteni, szerintem a kiszerelésén igazán javíthatnának, a végén már ki kell szenvedni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

sixunderground

2019. augusztus 24.

A valaha letezett legjobb szemhejalap. Azelott egy beYou nevu primert hasznaltam, amit nagyon imadtam, de megszunt a gyartasa, igy erre valtottam es nem bantam meg. Keves is eleg, lassan fogy, amit rakensz, az ott marad, ahova kented, meghozza egesz nap. Probaltam az artdeco primeret is, ami csomos lett a szemhejamon, ez viszont nem csinal ilyesmiket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Jane

2019. július 11.

Nos... Nagy álmom vált valóra, amikor sikerült hozzájutnom ehhez a kis termékhez. Lehet a nagy hipe vagy a sokáig tartó vágyakozás tehet róla de végül nem azt a hatást kaptam, mint amire számítottam. Előnye, hogy valóban nagyon tartóssá teszi a sminket, ezt tényleg nem lehet tőle elvenni. Ami nem tetszik, az az, hogy bizonyos szemfestékeket (pl Naked 3-ból is van ilyen szín) taszít magától. Ezenkívül előfordul az is, hogy kénytelen vagyok ujjal eldolgozni valamit annak érdekében, hogy látszódjon. Persze az is lehet, hogy szimplán én vagyok a béna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 11.

Lucyshyne

2019. július 1.

Csodát nem művel, tehát a kevésbé minőségi szemhéjpúdert nem változtatja szupertartóssá, de az Urban Decay Naked 2 Basics palettával csúcsszuper. A szemsminkem így el sem mozdul a helyéről, olyan, mint amikor felkentem. Colourpoppal és NYX-szel próbáltam még, de azok koptak Primer Potionnel is. Bár a NYX enélkül fél óra alatt eltűnt rólam, ezzel viszont csak halványodott, tehát határozottan használ valamit a nem high end termékek esetében is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

mnikc

2019. június 13.

4 kulonbozo mintát kaptam belőle nem lett nagy kedvenc de nem is volt csalodas ,szerintem a mac pain pot-on tartosabb a smink.. elhasznalhatom de nem fogom megvenni a rendes kiszerelest mert kicsit tularazottnak gondolom a tudasahoz kepest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

judvid

2019. április 8.

Tökéletes szemhéjpúder alap. A nap végén ugyanúgy néz ki, mint ahogy reggel azt megalkottam. A Naked 3 palettával rendeltem, tökéletesek együtt. Biztos vagyok benne, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Trihydroxystearin, Triethylhexanoin, Isopropyl Lanolate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Isopropyl Lanolate, PEG-40 Stearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Iron Oxides, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.