Urban Decay

Ár:   $24 és $13   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 ml és 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: linszu, az összetevőket feltöltötte: perfumeaddict, Módosítva: 2020. február 13.

Ár:   $24 és $13
Kiszerelés:   10 ml és 5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A márka bestseller terméke, mely 24 óráig tartóssá teszi a szemhéjpúdereket. Használata után búcsút mondhatunk a ráncokban megülő szemfestéknek, a végeredmény vibráló. Könnyedén eldolgozható és befed minden tökéletlenséget a szemhéjon, előkészítve ezzel az egész napon át hibátlan szemfestésre. A megújult applikátoros kiszerelés még könnyebbé teszi az alkalmazást. Parabénmentes. Travel-size változatban is kapható.

Moncherrys

2021. február 16.

Sminkelésekhez vettem, aztán magamon is teszteltem. Van olyan szemfesték, amivel szerintem nem kompatibilis,az árához képest szerintem nem tud annyival többet,mint ahogy meg van hirdetve. Alapvetően tartóssá teszi a szem sminkjét ,és nem csíkozódik be tőle az anyag a szemhéjon. Szerintem a fedése kevés ,akinek nagyon eres a szemhéja, azt nem fedi el kellően. Ami pozitívuma pluszban,hogy a silányabb minőségű szemfestékek pigmentáltabbak rajta és tartósabbak is. Ár és tudása nincs arányban,van drogériás szemfestékbázis, ami nekem jobban bejött ,nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Adriii93

2021. január 21.

IMÁDOM. Rejtett szemhéjam van, kb. 1 óra után beül az összes cucc a ráncaimba. Na jelentem, ezzel a csodaszerrel már közel 10 órája tart a szemsminkem. Szinte teljesen ugyanolyan mint amikor elkészítettem. Tényleg drága, de szerintem sokáig elég lesz és nekem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

csengenagy1

2021. január 21.

IMÁDOM!
Ez a tökéletes szemhéj primer, nem ül be a szemhéjba a festék 10 perc után. Mélyen ülő szemekkel rendelkezem, ezért primer nélkül nagyon gyorsan creasel a szemhéjpúder a szememen. Azonban ezzel a termékkel még két napig is tökéletes állapotban marad a szemhéjpúderem. A lemosása kicsit nehézkes, mert nagyon erősen tapad, szinte olyan érzete van mintha egy ragasztó lenne. Glitterek felviteléhez vásároltam a NYX glitter primerét, azonban ezen termék mellett labdába sem rúghat. Az ára elsőre drágának tűnhet, de én több mint egy éve vásároltam egyet és még most is kicsivel kevesebb mint félig van. A budapesti reptéren is kapható, ott kb. 5000 Ft-ba kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

IMÁDOM!

Vichy

2020. október 12.

Teljesen megértem a hype-ot ami körbeveszi. Lassan másfél éve használom, felváltva a MAC Painterly paint pot-jával egyetemben, de messze lekörözi a paint pot-ot. Nagyon szépen eltudom dolgozni a szememen, úgy mintha nem is lenne rajta semmi és szépen megtapad rajta a szemhéjfesték is.
Nagyon megszerettem, mert az olajos szemhéjamon akár 10 órán át kitart a szemhéjfesték mindenféle kenődés vagy "eltűnés" nélkül. Ilyet semmilyen szemhéjalapnál eddig nem tapasztaltam, pedig próbálgattam egy jó párat mire beadtam a derekam, hogy ezt megvegyem. Szerintem 5*-nál is többet érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Szekiaaa

2020. október 6.

Jó kis termék, szépen fent tartja a sminket a szemen tényleg csak ajánlani tudom.
Egy baj van vele, hogy nagyon drága…
Azért most már olcsóbban is lehet kapni hasonlóan jó terméket (pl.: NYX).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 6.

Egy baj van vele, hogy nagyon drága…
Azért most már olcsóbban is lehet kapni hasonlóan jó terméket (pl.: NYX).

2020. július 10.

Szuper termék! Megéri az árát 13 óra után is ugyanúgy nézett ki a sminkem mint amikor elkészült :D
Olajos és rejtett szemhéjam és tökéletesen működik rajta.
A csomagolás tényleg nem az igazi de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Olajos és rejtett szemhéjam és tökéletesen működik rajta.
A csomagolás tényleg nem az igazi de ezért nem vonok le csillagot.

Isabell

2020. január 5.

A menyasszonyi sminkem készült ezzel a kis szemhéj alappal :) Mondanom sem kell egész nap tartott a sminkem, nagyon meg voltam vele elégedve, így megfogadtam, hogy ha lehetőségem lesz rá biztosan beszerzek egyet magamnak én is. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

VeghZsuzska

2019. december 16.

Régóta ki akartam próbálni, mert hát ez "A" szemhéjalap. Nekem maximálisan bejön. Mondjuk nem túl problémás a szemhéjam. A csomagolása sokkal jobb a tégelyes, belenyúlósaknál, de még egyfokkal jobb lenne, ha kinyomós és nem applikátoros lenne. A szemfestéket tökéletesen a helyén tartja, soha nem ül bele a smink a mélyítő ráncba, ha ezt használom. Nagyon szeretem, de mivel drága és macerásan beszerezhető, az az "ünneplős" alapom, mindig van egy drogériás is hétköznapra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

okroseva

2019. november 7.

Azt hiszem, szét tud esni ez a kence, és az adagolása szupergagyi. Esélyem nincs kipiszkálni azzal a kis pálcikával a terméket, viszont ha csak ugy nyomkodom, mint a fogkrémet, akkor tűrhető.
Kedvezőbb árú kis társai ügyesebben teljesítenek. Mélyítőmbe beül, hiába simogatom el precízen, hiába átlag-olajos csak a szemhéjam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Melpa

2019. november 4.

Használtam sokáig az artdeco szemhéj alapozót, majd a Rdel young nagyon olcsó szemhéj primert (ami kitűnő teljesítményt nyújtott). Ezek utan az UD primer nagy meglepetesemre nem volt semmivel sem jobb. Sőt, a csomagolása abszolút nem praktikus, szóval ez is ront az értékelésen. Maga a termék nem rossz egyáltalán, de szerintem semmivel nem tud többet, mint pl a fent említett két másik, így a magas ára miatt (es a rossz csomagolás miatt) csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Trihydroxystearin, Triethylhexanoin, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, PEG-40 Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.