KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Urban Decay

Ár:   $24 és $13   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 ml és 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2018. augusztus 13.

Ár:   $24 és $13
Kiszerelés:   10 ml és 5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A márka bestseller terméke, mely 24 óráig tartóssá teszi a szemhéjpúdereket. Használata után búcsút mondhatunk a ráncokban megülő szemfestéknek, a végeredmény vibráló. Könnyedén eldolgozható és befed minden tökéletlenséget a szemhéjon, előkészítve ezzel az egész napon át hibátlan szemfestésre. A megújult applikátoros kiszerelés még könnyebbé teszi az alkalmazást. Parabénmentes. Travel-size változatban is kapható.

Ár: 5900 , Eladó: ska087
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XX., fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 3500 ft +pk , Eladó: Adrika91
Állapot: 3x használt, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán vagy utalás után postázom

Amea

2018. november 30.

Tartósabb vele a szemfesték, az applikátoros adagoló sem rossz. Amiért mégsem lett kedvenc, az az ára, koreai vonalon ugyanilyen jól teljesítő szemhéjalapozókat lehet kapni töredék áron (pl Etude House Proof 10, The Saem, stb).

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

jjudus

2018. november 11.

Semmivel nem tud többet a Rdel young 600 ft-os kistestvére. Csalódás 10-szeres áron

jjudus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Zsuzsek

2018. november 2.

Sokadik tubussal használom. Enélkül nem használok szemhéj púdert. Ég és föld a különbség. Eddig csak önállóan használtam a szemfesték alá. Nagyon kiemeli a színt, és tartóssá válik tőle.
Egy ideje Goss makeup artist youtube-os javaslatára úgy használom, hogy felkenem ezt, és nagy lágy ecsettel porpúdert viszek rá kis mennyiségben. Nagyon idegenkedtem ettől a gondolattól, mert azt gondoltam, h pont a lényeg vész el ezzzel a technikával. Próbáljátok ki! A szemhéj púder nagyon jól keverhetővé válik, iszonyú könnyen és szépen lehet eldolgozni így. Ez a kombó olyan 'vásznat' képez a festék alá, h a szemhéj festék úgy néz ki a szememen, ahogy 10 évvel ezelőtt nézett ki! (Nem a huszas éveimben vagyok már.) És semmit nem veszít a tartósságból, ugyanúgy 12 órán át kitart rajta a szín, és kiemeli a színt. Azt mondta Goss, h a szemnek a vászon volta a lényeg, nem a ragacsossága, a szép sminkhez. Hát nekem bejött, és ez a primer is. (Felváltva használom a mattal, ami nekem amúgy még jobban bejön.)

Zsuzsek
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

Helga28

2018. október 25.

Én nagyon szeretem ezt a szemhéjalapot, praktikus kiszerelés, szuper tartós smink. Nekem hozza az UD-minőséget.

Helga28
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Amadea

2018. augusztus 10.

Fáj elismerni, de nem vagyok elragadtatva, kis naiv módjára azt hittem, hogy ha a Naked Heat paletta akkora szerelem, akkor az UD csak jó termékeket gyárthat.
Nem rossz cucc ez, de a tartóssága nem jobb, mint a filléres Rdel Young darabomé, ugyanazt a jelenséget tapasztaltam mindkettőnél: csak a jobb szemhéjamon egy csíkban eltűnik a festék a nap végére. Ha nem használtam volna korábban szemhéjalapozót, lehet, hogy el lennék ájulva, de némi ismeret birtokában ez nem kiemelkedő teljesítmény - főleg az árához képest.
Az állagát kicsit furcsállom, kissé híg, olajos érzetű, remélem, nem enyhén lejárt darabot kaptam. Egyébként nem irritál és szaga sincs, szóval remélem, nincs baja.:)
Előnye, hogy odaragasztja a festéket, még a nagy melegben sem folyt szét a fejemen.
Viszont az ár-tartósság aránya miatt nagyon berágtam rá, és az összetevőlistája is lehetne szebb, sokkal többet vártam, ezért UD, leülhet, hármas.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Karola21

2018. július 7.

Bár sokan dícsérik ezt a terméket, nekem mégsem vált a kedvencemmé. Én alapozót hasznalok a szemhéjamra is, így ha ezt a terméket az alapozóm fölé kenem, csomókban összeáll és nem tudom szépen elkenni. Így a szemhéjpúdert sem tudom szépen eldolgozni rajta. Ajándékba kaptam rendelés mellé, én viszont biztos nem adnék ennyi pénzt érte, bár szeretem a jó minőségű termékeket, de szerintem ez nem ér meg ennyit. A sima alapozó is ugyanezt teszi, mint ez a termék.

Karola21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Amanda90

2018. május 25.

Kötelező darab! már azt hiszem a 3. tubussal használom. Viszont mintha másabb lenne az állaga a legújabb tubusnak.
Ettől függetlenül a sminkem egész nap tart, megéri a pénzét nagyon! Alapdarab!

Amanda90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Ettől függetlenül a sminkem egész nap tart, megéri a pénzét nagyon! Alapdarab!

maow

2018. február 8.

Minden pénzt megér! Egész nap helyén tartja a szemhéjpúdert és a krémes szemhéjfestéket, egyik sem áll össze egy csíkban a mélyítővonalban, ráadásul kicsit intenzívebbé is teszi a színeket. Még a squash-edzésemet is kibírta! Azt vettem észre, hogy érdemes egy bőrszínű szemhéjpúderrel fixálni, hogy a sötétebb vagy élénkebb színeket könnyebb legyen satírozni, mert enélkül a lépés nélkül úgymond megtapadnak, és nem mozdulnak. Kevés kell belőle, így sokáig elég lesz a 10 ml.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

pajerzsofi

2018. január 25.

Csodaszer. Nem tudok rá rosszat mondani. Tökéletesen ül rajta minden, nem mászik el,nem kopik le.

pajerzsofi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

napraforgo23

2017. november 16.

Az aplikátoros verzió tényleg nem a legjobb megoldás, lehetetlen szép tisztán tartani, a kupak környékén odaragad és rászárad egy csomó krém. Ezzel együtt sincs szívem levonni tőle csillagot, mert hibátlan minőségű termék. Soha nem hagyott cserben, Extrém 15 óra viselet után sem csíkozódik a szemfestékem, a színek talán már nem annyira intenzívek, de tökéletesen a helyükön maradnak. Borsos az ára, de fél év használat után úgy tűnik, egy örökkévalóságig elég lesz.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Trihydroxystearin, Triethylhexanoin, Isopropyl Lanolate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Isopropyl Lanolate, PEG-40 Stearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Iron Oxides, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!