KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Urban Decay

Ár:   $24 és $13   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 ml és 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2018. augusztus 13.

Ár:   $24 és $13
Kiszerelés:   10 ml és 5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A márka bestseller terméke, mely 24 óráig tartóssá teszi a szemhéjpúdereket. Használata után búcsút mondhatunk a ráncokban megülő szemfestéknek, a végeredmény vibráló. Könnyedén eldolgozható és befed minden tökéletlenséget a szemhéjon, előkészítve ezzel az egész napon át hibátlan szemfestésre. A megújult applikátoros kiszerelés még könnyebbé teszi az alkalmazást. Parabénmentes. Travel-size változatban is kapható.

Amadea

2018. augusztus 10.

Fáj elismerni, de nem vagyok elragadtatva, kis naiv módjára azt hittem, hogy ha a Naked Heat paletta akkora szerelem, akkor az UD csak jó termékeket gyárthat.
Nem rossz cucc ez, de a tartóssága nem jobb, mint a filléres Rdel Young darabomé, ugyanazt a jelenséget tapasztaltam mindkettőnél: csak a jobb szemhéjamon egy csíkban eltűnik a festék a nap végére. Ha nem használtam volna korábban szemhéjalapozót, lehet, hogy el lennék ájulva, de némi ismeret birtokában ez nem kiemelkedő teljesítmény - főleg az árához képest.
Az állagát kicsit furcsállom, kissé híg, olajos érzetű, remélem, nem enyhén lejárt darabot kaptam. Egyébként nem irritál és szaga sincs, szóval remélem, nincs baja.:)
Előnye, hogy odaragasztja a festéket, még a nagy melegben sem folyt szét a fejemen.
Viszont az ár-tartósság aránya miatt nagyon berágtam rá, és az összetevőlistája is lehetne szebb, sokkal többet vártam, ezért UD, leülhet, hármas.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Karola21

2018. július 7.

Bár sokan dícsérik ezt a terméket, nekem mégsem vált a kedvencemmé. Én alapozót hasznalok a szemhéjamra is, így ha ezt a terméket az alapozóm fölé kenem, csomókban összeáll és nem tudom szépen elkenni. Így a szemhéjpúdert sem tudom szépen eldolgozni rajta. Ajándékba kaptam rendelés mellé, én viszont biztos nem adnék ennyi pénzt érte, bár szeretem a jó minőségű termékeket, de szerintem ez nem ér meg ennyit. A sima alapozó is ugyanezt teszi, mint ez a termék.

Karola21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Amanda90

2018. május 25.

Kötelező darab! már azt hiszem a 3. tubussal használom. Viszont mintha másabb lenne az állaga a legújabb tubusnak.
Ettől függetlenül a sminkem egész nap tart, megéri a pénzét nagyon! Alapdarab!

Amanda90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Ettől függetlenül a sminkem egész nap tart, megéri a pénzét nagyon! Alapdarab!

maow

2018. február 8.

Minden pénzt megér! Egész nap helyén tartja a szemhéjpúdert és a krémes szemhéjfestéket, egyik sem áll össze egy csíkban a mélyítővonalban, ráadásul kicsit intenzívebbé is teszi a színeket. Még a squash-edzésemet is kibírta! Azt vettem észre, hogy érdemes egy bőrszínű szemhéjpúderrel fixálni, hogy a sötétebb vagy élénkebb színeket könnyebb legyen satírozni, mert enélkül a lépés nélkül úgymond megtapadnak, és nem mozdulnak. Kevés kell belőle, így sokáig elég lesz a 10 ml.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

pajerzsofi

2018. január 25.

Csodaszer. Nem tudok rá rosszat mondani. Tökéletesen ül rajta minden, nem mászik el,nem kopik le.

pajerzsofi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

napraforgo23

2017. november 16.

Az aplikátoros verzió tényleg nem a legjobb megoldás, lehetetlen szép tisztán tartani, a kupak környékén odaragad és rászárad egy csomó krém. Ezzel együtt sincs szívem levonni tőle csillagot, mert hibátlan minőségű termék. Soha nem hagyott cserben, Extrém 15 óra viselet után sem csíkozódik a szemfestékem, a színek talán már nem annyira intenzívek, de tökéletesen a helyükön maradnak. Borsos az ára, de fél év használat után úgy tűnik, egy örökkévalóságig elég lesz.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Hannah11

2017. augusztus 19.

Nagyon kevés is elég belőle,könnyen eldolgozható,a színek sokkal intenzívebbek,és tartósabbá teszi a sminket,de azért a nap végére összeáll csíkokba a szemfesték,de sokkal de sokkal tovább tart.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

nikigalantay

2017. május 25.

Csodálatos termék. Teljesen mindegy, hogy high end vagy olcsó drogériás szemhéjpúdert viszek fel rá, egész nap fenntmarad. Anyukámmal ketten használjuk, ő minden nap, én kb minden 2.-3.napon. Télen vettük és még mindig rengeteg van benne. Tökéletes.

nikigalantay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. április 27.

Nagyon elégedett vagyok vele! Nemrég fogyott el, imádtam! Nagyon pici kell, a sminkem meg egész nap tart.. Tekintve, hogy lassan fogy, ahhoz képest jó áron van, biztosan beszerzem majd még. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 27.

médea

2016. december 26.

Palettához, volt hozzácsomagolva, és mivel úgysem vittem magammal alapozót, ezért kipróbáltam az originalt először. A szemhéjon láthatatlan, nagyon kevés kell belőle és a szemhéjpúder rajta estig tökéletesen megmarad, nem mosódnak össze a színek, nem kopnak meg, tökéletes, többet nem is lehet kívánni. Teljesen elámultam a teljesítményétől, pár nap próbálgatás után visszamentem a boltba és megvettem a teljes kiszerelést.

médea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Trihydroxystearin, Triethylhexanoin, Isopropyl Lanolate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Isopropyl Lanolate, PEG-40 Stearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Iron Oxides, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!