Urban Decay

Ár:   $24 és $13   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 ml és 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2018. augusztus 13.

Ár:   $24 és $13
Kiszerelés:   10 ml és 5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A márka bestseller terméke, mely 24 óráig tartóssá teszi a szemhéjpúdereket. Használata után búcsút mondhatunk a ráncokban megülő szemfestéknek, a végeredmény vibráló. Könnyedén eldolgozható és befed minden tökéletlenséget a szemhéjon, előkészítve ezzel az egész napon át hibátlan szemfestésre. A megújult applikátoros kiszerelés még könnyebbé teszi az alkalmazást. Parabénmentes. Travel-size változatban is kapható.

Urban Decay Eyeshadow Primer Potion - Eden és Anti-ageing
Ár: 600 Ft/db , Eladó: titikutyus
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés / posta is megoldható
Amadea

2019. február 8.

Update: már alig tudtam némi matériát kivakarni a tubusból, ezért szétvágtam. Tudtam, hogy még soknak kell lennie benne, de azon, hogy egy kis tégelyt telekanalaztam vele, meglepődtem.
És most már működik, egész nap a helyen marad a szemsminkem, olyan, mint amikor reggel felteszem! Szerintem szétvált komponenseire, a "veleje" leült a tubus aljára, ahová már nem ért el az applikátor, ezért szenvedtem vele annyit. Amíg nem vágtam szét, addig hiába ráztam fel, tároltam fejjel lefelé, borzasztóan muzsikált.
Örülök, hogy mégsem pénzkidobás volt, felpontozom egy csillaggal. Azért nem kettővel, mert egy high-end darabnak azért az elejétől így kellene teljesítenie.

2018.08.10.: Fáj elismerni, de nem vagyok elragadtatva, kis naiv módjára azt hittem, hogy ha a Naked Heat paletta akkora szerelem, akkor az UD csak jó termékeket gyárthat.
Nem rossz cucc ez, de a tartóssága nem jobb, mint a filléres Rdel Young darabomé, ugyanazt a jelenséget tapasztaltam mindkettőnél: csak a jobb szemhéjamon egy csíkban eltűnik a festék a nap végére. Ha nem használtam volna korábban szemhéjalapozót, lehet, hogy el lennék ájulva, de némi ismeret birtokában ez nem kiemelkedő teljesítmény - főleg az árához képest.
Az állagát kicsit furcsállom, kissé híg, olajos érzetű, remélem, nem enyhén lejárt darabot kaptam. Egyébként nem irritál és szaga sincs, szóval remélem, nincs baja.:)
Előnye, hogy odaragasztja a festéket, még a nagy melegben sem folyt szét a fejemen.
Viszont az ár-tartósság aránya miatt nagyon berágtam rá, és az összetevőlistája is lehetne szebb, sokkal többet vártam, ezért UD, leülhet, hármas.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

bugeyes

2019. január 14.

Mini kiszerelésben vettem meg itt KM piactéren, teljesen korrekt, szépen el lehet rajta dolgozni a szemfestékeket, jól tartja a szemhéjpúdert egy ideig, viszont nap végére azért itt is vannak problémák. Esküszöm, hogy így a RL Young filléres szemhéjpúderalapja is simán kitart, nekem egyáltalán nem ad annál többet, úgyhogy én most nagy mumus leszek és irtózatosan le fogom pontozni, mert ár-érték-tudás nincs egyenlő arányban.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

hennniii

2019. január 10.

Nekem egy mini méretben van meg, de nagyon sokáig elég és a zsíros szemhéjamon jól tartja a szemfestéket! :) Nagyon ajánlom!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

doraorsolya

2018. december 30.

Két év MAC Paint Pot után kezdtem el használni ezt a bázist, és számomra a két termék közötti különbség egyszerűen leírhatatlan!
Végre egy olyan szemhéjalap, ami nem engedi, hogy beüljön egy vonalba a szemhéjpúderem. Egész nap tartós a sminkem, nem kell igazítanom se, bármilyen szép színeket merek használni, mert tudom, hogy nem fog semmi se elkenődni, elmászni a helyéről.
Ha lehetne sokkal több csillagot kapna ötnél! :)

doraorsolya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Ha lehetne sokkal több csillagot kapna ötnél! :)

Amea

2018. november 30.

Tartósabb vele a szemfesték, az applikátoros adagoló sem rossz. Amiért mégsem lett kedvenc, az az ára, koreai vonalon ugyanilyen jól teljesítő szemhéjalapozókat lehet kapni töredék áron (pl Etude House Proof 10, The Saem, stb).

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

jjudus

2018. november 11.

Semmivel nem tud többet a Rdel young 600 ft-os kistestvére. Csalódás 10-szeres áron

jjudus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Zsuzsek

2018. november 2.

Sokadik tubussal használom. Enélkül nem használok szemhéj púdert. Ég és föld a különbség. Eddig csak önállóan használtam a szemfesték alá. Nagyon kiemeli a színt, és tartóssá válik tőle.
Egy ideje Goss makeup artist youtube-os javaslatára úgy használom, hogy felkenem ezt, és nagy lágy ecsettel porpúdert viszek rá kis mennyiségben. Nagyon idegenkedtem ettől a gondolattól, mert azt gondoltam, h pont a lényeg vész el ezzzel a technikával. Próbáljátok ki! A szemhéj púder nagyon jól keverhetővé válik, iszonyú könnyen és szépen lehet eldolgozni így. Ez a kombó olyan 'vásznat' képez a festék alá, h a szemhéj festék úgy néz ki a szememen, ahogy 10 évvel ezelőtt nézett ki! (Nem a huszas éveimben vagyok már.) És semmit nem veszít a tartósságból, ugyanúgy 12 órán át kitart rajta a szín, és kiemeli a színt. Azt mondta Goss, h a szemnek a vászon volta a lényeg, nem a ragacsossága, a szép sminkhez. Hát nekem bejött, és ez a primer is. (Felváltva használom a mattal, ami nekem amúgy még jobban bejön.)

Zsuzsek
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

Helga28

2018. október 25.

Én nagyon szeretem ezt a szemhéjalapot, praktikus kiszerelés, szuper tartós smink. Nekem hozza az UD-minőséget.

Helga28
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Karola21

2018. július 7.

Bár sokan dícsérik ezt a terméket, nekem mégsem vált a kedvencemmé. Én alapozót hasznalok a szemhéjamra is, így ha ezt a terméket az alapozóm fölé kenem, csomókban összeáll és nem tudom szépen elkenni. Így a szemhéjpúdert sem tudom szépen eldolgozni rajta. Ajándékba kaptam rendelés mellé, én viszont biztos nem adnék ennyi pénzt érte, bár szeretem a jó minőségű termékeket, de szerintem ez nem ér meg ennyit. A sima alapozó is ugyanezt teszi, mint ez a termék.

Karola21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Amanda90

2018. május 25.

Kötelező darab! már azt hiszem a 3. tubussal használom. Viszont mintha másabb lenne az állaga a legújabb tubusnak.
Ettől függetlenül a sminkem egész nap tart, megéri a pénzét nagyon! Alapdarab!

Amanda90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Ettől függetlenül a sminkem egész nap tart, megéri a pénzét nagyon! Alapdarab!

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Trihydroxystearin, Triethylhexanoin, Isopropyl Lanolate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Isopropyl Lanolate, PEG-40 Stearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Iron Oxides, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.