Urban Decay

Ár:   $11 és $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4 ml és 12 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   $11 és $24
Kiszerelés:   4 ml és 12 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Hosszabbító és dúsító szempillaspirál az elképzelhető legtisztább, legmélyebb, legintenzívebb fekete színben, krémes textúrával.

Ár: 5000Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: vadonatúj, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

vivitrius

2021. szeptember 23.

UD 2021.09.23.: Hú...hát fel kell pontoznom. Picit száradnia kellett és csodás. Sok rétegben nyilván póklábasít, de gyönyörű, hosszú és duci pilláim lettek tőle. Abszolút hozza a műszempilla-hatást azzal, hogy annak számomra visszatetsző dolgai elmaradnak. Minimális mozdulatokkal konkrétan pillangóként verdeső pilláim lesznek. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy amúgy is bővelkedem pillákban.Teljes áron és méretben nem, de a mini verzióra lehet, még beruházok. 5*

2021.08.30. Minit vettem belőle. Egy spiráltól a magam részéről a műszempilla-hatást várom, de póklábak nélkül. Sajnos ez úgy egynek elmegy. Eddig csak 1-2 alkalommal próbáltam, de kizárólag hosszabbít és természetes hatást ad. Furcsa igazság szerint, mert baromi sok festék van az egyébként szerintem tuti kefén, csak mintha nem adná le rendesen vagy a fene sem tudja. A pilláim puhák, nem elnehezültek tőle, de hiányérzetem van valahogy. 2*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

BTLaura

2021. május 14.

Ez a spirál tőlem egy hatalmas nemet kap. A keféje kusza, ami összetapasztja a pilláimat, iszonyatosan sok festéket vesz fel és a hatalmas fej miatt nem is férek oda normálisan semmihez. Nem tudom működésre bírni, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

VelvetTeddy91

2020. május 12.

Sajnálom, sokat vártam tőle, de ez elégtelen. Egy rétegben olyan hatást ad, mint az ócskább fajta drogériás spirál, több rétegben pedig tapaszt. Dúsítani nekem képtelen.
A sokak által megvetett Maybelline Total Temptation például köröket ver rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

A sokak által megvetett Maybelline Total Temptation például köröket ver rá.

LimeNora

2019. november 23.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Nekem alapvetően elég hosszú és sűrű a szempillám, de sajnos nagyon világos árnyalatú. A perversion gyönyörű fedést ad a pilláknak anélkül, hogy elnehezítené őket. Nem ragadnak össze, nincs az a "pókláb" hatás.
Ha kifogy, biztosan újból ezt fogom beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Ha kifogy, biztosan újból ezt fogom beszerezni.

SminkSarok

2019. június 20.

Nagyon nehezen találtam olyan spirált, ami igazán látszott volna. Mindegyik csak épp ráerősített picit a pillàimra...
És akkor jött a Perversion...A SPRIÁL <3
A better than sex mellett ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

És akkor jött a Perversion...A SPRIÁL <3
A better than sex mellett ez a kedvenc.

Trixi

Korcsoport: >54
2019. február 4.

Óriási nagy a keféje, legalábbis az én kis gyenge, ritkás, világos és rövid pilláimhoz. A pillatövekhez nem igazán férek hozzá ezzel a kefével. Sajnos inkább összetapasztja a pilláimat, ezért még ritkábbnak tűnnek. Ehhez képest óriásira növeszti őket, ami így ritkásan elég ocsmány látvány, és borzasztóan művi, mintha egy megritkult műszempilla lenne. Következésképpen egyáltalán nem dúsít, hiába ígéri, mivel a rövid kis szálakat el sem éri. Csak úgy tudom használni, hogy egy másik, kisfejű spirállal felviszek egy réteget a pillatövektől kezdve, majd ezzel a nagyfejűvel csak a szempillák végét festem be. Ennek így sok értelme nincs, mert másik spirállal a teljes műveletet egyben is el tudom végezni, de így legalább elhasználom ezt a spirált is, ha már megvettem. Nem építhető, több rétegben már pókhálósodik. Pozitívuma, hogy tartós, nem pereg, és szép a színe, valamint illatmentes, nem irritál. Ennél azért sokkal jobb spirálok kaphatók manapság. Olyannak tudom ajánlani, akinek már spirál nélkül is szép, sűrű, erős szempillái vannak, és csak sötétebb színt vagy extrém hosszítást szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 4.

skin

2019. február 1.

A Spirál! Gyönyörű természetes dús hosszú pillákat varázsol. Nálam dobogós. Nem pereg nem kenődik el. A nedvességet ugyan nem bírja de én egyébként sem kedvelem a vízálló spirálokat . Ami pedig nem utolsó dolog,hogy az elejétől a végéig egyforma a minősége. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Lencseee

2019. január 15.

2018.12.19: (kérdés volt): hát lányok, én ma vetettem be először és nagyon-nagyon elégedetlen vagyok...nagyon folyékony, több rétegben sem szeretne fedni jobban, inkább összetapasztja a pilláimat...várok még a leminősítéssel, vagy eladom most!:-)
2019.01.15. (ez már vélemény): nem tetszik sajnos...egy teljes méretű terméket vettem a Sephoraban, és próbálgattam vagy 10-szer, de az én szempilláimon nem építhető...borzasztóan természetes felvíve, így ez nem lesz az én spirálom. Nem is tudom, mit csináljak egy ennyire drága, de nem használt pillaspirállal?! Biztos, hogy nem fogok hozzányúlni, ha ebben az évben még nem tettem meg, már nem is jön össze...Sajnálom, de nagy számok alapján, ilyenbe is bele kellett futnom...én nem ajánlom, csak annak, aki kifejezetten ezt a a természetes hatást szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

dorottyatth

2018. november 30.

Eddigi legjobb spirálom!! Szuper tartós és természetes 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Eddigi legjobb spirálom!! Szuper tartós és természetes 😊

amazing

2017. december 26.

Az elején nagyon tapasztott és túl sok festéket vitt fel, de pár hét után megbizonyosodtam, hogy új kedvenc spirálom lett! Egy rétegben csodaszép, göndörített, kellően szétválasztott és természetes pillákat eredményez, több rétegben hajlamos már kicsit tapasztani, de egy kis óvatossággal ez elkerülhető. Szép ébenfekete színe van. Napi 10-12 órákat simán bír edzéssel (!!!), potyogás nélkül. Nekem ajándékba járt vásárláshoz, de ha elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Soluble Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Honey, Sodium PCA, Hydrolyzed Elastin, Glycogen

Myristic Acid ti I eu I i 3 0