Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló szájfény 9 színben, 9 "vetkőző" férfival a kupakján. A hátoldalán található egy úgynevezett feromoncsík, amit meg kell dörzsölni, hogy felszabaduljanak a hormonok.

Creme brulée illattal.

noavedon

2013. április 2.

Amikor vettem, egy ideig nem használtam az illata miatt. Aztán megszerettem, már-már függővé váltam, és azóta kb. minden nap ezért nyúlok, pedig van szájfényem dögivel :) Nekem Max van, a szörfös, opálos barack csillám nélkül és imádom. Meglepően jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

bano.zsuzsanna

2012. november 27.

Jó kis szájfény nagyon tartós számomra a 2-3 óra az eléggé tartós mert szájnyalogatós vagyok és sokat iszok egy nap de ez bírta,a fénye csodálatos az állaga számomra nem túl ragacsos nagyon kellemes viselni,egy rossz van benne ami nem nagyon tetszik az az illata olyan diós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

vivuss87

2012. november 14.

Nálam Timothy "lakik". Nagyon szép természetes pirosas színe van. Az illata egyszerűen fantasztikus, diós-vaníliás sütemény illatú. Az állaga is megfelelő, nem ragacsos, viszonylag tartós. Fényes, üveg szerű a szájra felkenve, pont olyan, amilyet én kedvelek. Egyszerűen imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Biu

2012. július 15.

Kirk boldog tulaja vagyok, bár a vetkőzős srác annyira nem esetem még alsóban sem, de ami benne van, na az megér egy misét. Kirk egyébként egy Nude szájfény, azért döntöttem mellette, mert sosem volt még igazán jó nude szájfényem, vagy túl világos volt, ezért átlátszónak hatott, vagy túl sötét, és inkább barnának, egyik véglet sem túl jó. Ő viszont tökéletes nude szín. Az illata nagyon finom, elvileg Créme Brulée, (sajnos nem ettem még, szóval ezt nem tudnám kinyilatkoztatni határozottan) nekem olyan karamellás. Az applikátora ecsetes, nagyon jó vele dolgozni, nagy mennyiségű szájfényt kapunk, illetve maga a szájfény is egy kellemes viselet, nem ragad, nem csúszkál, ott van, és azt elég sokáig teszi, viszonylag tartós. Abszolút jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

BabyDoll

2011. október 11.

Én Timothy boldog tulajdonosa vagyok, aki egyik pillanatban még cuki kis prep boy, aztán hopp, egy szál alsóban villog. :) Bevallom, nosztalgiázásból vettem meg, bár gyerekkoromban nem voltak rám különösebb hatással azok a bizonyos morning_glory által is említett vetkőzős tollak (vagy mégis?:)). De a külsőn kívül szólnék a tartalomról is: tök jó, nem ragadós, egész kellemes illatú (UD szerint créme brulée, szerintem nem) szájfényt takar, ami tartós! Timothy jól pigmentált, egyébként egy pink árnyalatról beszélünk, ami a számom eléggé cseresznyésbe hajlik. Egy szó, mint száz: jár az 5 csillag, bár munkahelyen és ügyfelek előtt óvatosan vele! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 11.

morning_glory

2011. október 2.

Nekem David van, a mozgatástól "vetkőzik" le, csakúgy, mint gyerekkoromban a vetkőzős nős tollak. Az illata nekem kicsit erős, de amúgy nem lenne rossz szájfény, még viszonylag tartós is. A feromoncsík viszont egy sima festékcsík, valahogy nem hiszem el, hogy abba bármit is tettek volna, szerintem ez csak kamu, de az első pár alkalommal placebóként működött :)
Arra kell vigyázni csak, hogy munkahelyen, komoly ügyfelek előtt ne rántsam ki a táskámból - egyszer már sikerült, akkor David ráadásul épp egy szál alsóban volt...
Vicces darab, lánybúcsúra tökéletes ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 2.

Vicces darab, lánybúcsúra tökéletes ajándék.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate