Urban Decay

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Ár:   $22
Kiszerelés:   2,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate Polyethylene Octyldodecanol eo I i I al Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Triisostearin eo Phenyl Trimethicone szil Hydrated Silica Squalane eo 1 0Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Pentaerythrityl Tetraisostearate ti I eo I eu 2 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Tribehenin eo Sorbitan Isostearate eu 1 0Palmitoyl Oligopeptide pep Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Shorea Stenoptera Seed Butter eoTheobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil eo 1 0Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tocopherol a I v 2 2Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Acrylates Copolymer Polyethylene Terephthalate Synthetic Fluorphlogopite Calcium Sodium Borosilicate Calcium Aluminum Borosilicate Silica Tin Oxide Mica CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Red 7 Lake / CI 15850 szRed 6 / CI 15850 sz FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz Red 28 Lake / CI 45410 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Yellow 5 Lake / CI 19140 sz

theo

2017. június 21.

Tartós, krémes, hidratál, picit még fényes is a hatása! Nekem a Rapture árnyalat a kedvencem, amit sajnos már nem gyártanak, pedig tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Silver66

2017. február 4.

A Firebird arnyalat van meg,a hozza valo szajkonturral egy csomagban vettem,egy áráért a kettot,a honlapjukrol rendeltem,2 nap alatt megjottMesés mályvas lilas pinkes szin,nem konnyu meghatározni.Krémes,fényes,puha,konnyen kenhető.Sose hittem volna hogy a Shisheido ruzsomat lesz ami pótolja,de ugy latszik,mégis.Bar annak a szine jobban illik hozzám,mert egy arnyalattal vilagosabb,felvaltva fogom hasznalniNem sajnálom a jo sminkekre a pénzt,de ez igy a ceruzaval volt 20 euro,a Shisheido magaban majdnem 30 eu,ár érték aranyban az UD vezet.Raadasul kaptam a Naked skin cirrecting fluidbol mintakat,mind az 5 szinbol,es 5 euro kedvezmenyt s kovetkezo vásárlásnál.Ot csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 4.

hermelinke7

2015. április 17.

A Naked3 paletta mellé kaptam mintákat 4 színből, a Liar a maga csodálatosan rózsás-barnás nude színével teljesen levett a lábamról, meg is vettem, napi szinten használom. A csomagolás gyönyörű és jól záródik, ez a szín kifejezetten tartós is, bár én a legtöbbször használok kontúrceruzát. Számomra ilyen egy igazi rúzs finishe, nem csillog, de nem is matt, krémes és gyönyörű. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

rekag

2015. január 10.

A Turn on árnyalat büszke és boldog tulajdonosa vagyok. Ez egy minden évszakban használható pinkes-mályvás szín. Tartós, nem szárít, az állaga egy álom. A finishe meg egyszerűen csodaszép: krémes, kissé fényes, de nem csillogó, olyan mintha ajakápoló lenne egy matt rúzs felett. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

bella199

2014. november 4.

Nekem egy limitált kiadású darab van meg ebből a rúzsból, nevezetesen a Pulp Fiction kiadásból a Mrs. Mia Wallace nevű gyönyörű vörös csoda. Az én bőrtónusomhoz, hajamhoz ez a tökéletes vörös rúzs. Az állaga mesés; nekem eddig minden szétszárította a szám, de ennél mintha nem is lenne semmi az ajkaimon. A tartóssága pedig számomra hihetetlen, mivel én mindent leeszek-leiszok-lenyalok a számról, de ez simán kibír egy csajos estét koktél-szürcsölgetéssel, csacsogással mindenféle javítás nélkül. Nem kérdés, hogy más színben is beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

sugarka.soha

2014. április 9.

Ebbol a ruzsbol nekem a Catfight nevu fukszia rozsaszin van meg. Nagyon pigmentalt, kremes, tartos arnyalat. A ruzs szepen hidratal, primer/ajakapolo nelkul sem szarit. Az egyetlen negativum szamomra az alakja, ezzel a csapottan vegzodo formaval nagyon nehez a szeleket szepen megrajzolni, ami ilyen eros szinnel fontos lenne. Ugyhogy kell hozza az ecset. (Ezert nem vonok le csillagot, mert lehet csak en vagyok ugyetlen.)
Meg valamelyik nude arnyalatot szeretnem beszerezni, a Naked pl. mar szajfenyben is nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Pöti

2014. február 5.

Lovelight és Native árnyalatok boldog gazdija vagyok... Már a külseje is csodálatos, nagyon különleges a tokja. A Native egy nude, krémes árnyalat, a Lovelight pedig egy erős rózsaszín, csillámokkal. Még a Naked árnyalataival szemezek, mert imádom ezeket a rúzsokat, nagyon különleges árnyalatokban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Triisostearin, Squalane, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Ethylhexyl Palmitate, Tribehenin, Olea Europaea (Olive) Oil, Shorea Stenoptera Seed Butter, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 Lake / CI 15850, Red 6 / CI 15850, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.