Urban Decay

Ár:   $60   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   20 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2015. február 25.

Ár:   $60
Kiszerelés:   20 x 0,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Roberta

2016. január 23.

Ugyanúgy imádom, mint a 15th Anniversary palettát. Itt is akad néhány potyogós szín, de emiatt nem megyek a Dunának. Szuper, hogy bármilyen színű pulcsi, felső, ruha, ing van rajtam, mindegyikhez találok passzoló színt. A kétoldalas ecset is hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

rockroka

2015. április 18.

Gyönyörű paletta, csodás és tartós színekkel. Igazi UD minőség. Az kétoldalú ecsettel is nagyon elégedett vagyok. Sajnos a paletta fedőjének az illesztése egy év után belül eltört, így nincs meg az a szép lassú felnyílás, helyette csak hátracsapódik a fedő. :( Még így is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

fairyfelicita

2014. november 22.

IMÁDOM! Csodálatosan pigmentált, végtelen variációjú sminket lehet készíteni vele! Minden megtalálható benne, de nem egy alap paletta. Gyönyörű színek vannak benne, élőben ellenállhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Szilva86

2014. augusztus 17.

Kimondhatatlanul IMÁDOM! Mindenféle szín kombináció kihozható belőle. Nem egy olcsó paletta, de megéri beruházni rá. Tartós, erősen pigmentált, egész napon át tart (az UD primerjével). Egyetlen egy hibája, hogy porzik.
További képeket itt megtaláltok: http://szepsegbirodalom.blogspot.hu/2014/08/teszt-urban-decay-vice-2.html
És a palettával készült sminket pedig itt: http://szepsegbirodalom.blogspot.hu/2014/08/napi-smink-party-look-urban-decay-vice-2.html

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

erika81

2014. május 16.

Az a baj, hogy Urban Decay függő vagyok! :(
Olyan csodás szemhéjpúdereket gyártanak, hogy aki egyszer kipróbálja, tuti függő lesz!
20 szín az ezüsttől a lilán-kéken-zöldön-barnán át a feketéig. Csillámos, matt, minden van benne, ami kell. Viszont mivel van még ezen kívül pár UD palettám, amiket többször vettem elő, ezért úgy gondoltam ezt a kis csodát felrakom eladásra, hátha valaki nem rendelkezik még hasonló színekkel, vagy ugyan csak sminkfüggő mint én! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Az a baj, hogy Urban Decay függő vagyok! :(

Pöti

2014. február 14.

Ó, az én drágám... Imádom mind a 19 színét... És ez nem félreértés, az egyik szín ugyanis a hosszú repülőúton sajnos megsemmisült... Kicsit meg is sirattam... :( Nagyon különleges színekből áll a paletta, a legtöbb szín fényes, szaténos. Alap palettának senki se ezt vegye, mert ahhoz túl extrémek benne a színek. Az ecsete egészen használható, sokkal jobb mint a Naked2 ecsete. Sajnos mindent imádok, ami UD...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77400, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.