Uriage

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b_dorka, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sebkezelő és gyulladáscsökkentő krém SPF50+ fényvédelemmel, amely segíti, gyorsítja a hámsérülések, sebek gyógyulását, regenerálja az atópiára hajlamos bőrt.

Ár: 2000 Ft , Eladó: gaz1ra
Állapot: 1 borsónyit próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után Foxpost/Packeta vagy személyesen a 13. kerületben

Tmr111

2022. április 13.

Pattanásos és miteszeres arcra próbáltam. Nekem nagyon nehéz állagú, a bioderma cicabio sokkal jobban bejött neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

ninahf

2022. április 7.

Atópiás szemhéjamra ajánlották, szteroidos krém helyett.
10 éve fáj, viszket, hámlik, próbáltam már mindent, de csak a szterodidos dolgok jöttek be... Eddig. 1,5 éve használom napi rendszerességgel (csak szemhéjra) és imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

Atópiás szemhéjamra ajánlották, szteroidos krém helyett.

atlanticcca

2021. június 6.

Kombinált bőrőm van, enyhe rozaceával. Főként emiatt vettem, mert 50-es fényvédőt tartalmaz. Iszonyat zsíros tőle az arcom, fura szaga van felkenve, és eltömíti a pórusaim. Tele vagyok miteszerekkel és apró piros pattanásokkal. Sajnos nem vált be, pedig nem olcsó termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

Katie

2021. május 26.

Termékmintám volt belőle. Nem igazán vált be. Nagyon kellemetlen a textúrája, rossz érzés az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

hajnihh

2021. április 29.

Hát...
Pattanásos bőrre vettem, nagyon zsíros érzetet hagy, fénylik, csillog. Nappalra egyszerűen nem tudom használni full arcra. Borzasztóan érzem magam utána. A szemem környékét nem csípi, oda szoktam kenni, hogy fogyjon, meg ha van egy-két brutál pattim, arra is, másik fényvédő alá.
Értem én, hogy problémás bőrre van, nem gondoltam, hogy teljesen matt lesz, de azért ez durva.
2 csillagot csak azért kap, mert szemkörnyékre el tudom használni, és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

Hát...

norahero

2021. április 10.

Fényvédelemre vettem, de a szemem alatt csíp... nem tudom használni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Fényvédelemre vettem, de a szemem alatt csíp... nem tudom használni. :(

kabszi

2021. április 10.

Az én brutal száraz bőröm imádja, általában reggel csak ezt használom és tudok rá sminkelni. Tény, hogy kicsit fénylik, de ez inkább zsíros bőrűeknél okozhat problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Meshiilinaa

2021. március 29.

Zsíros, pattanásos heges bőröm van gondoltam ez jó lesz fényvédőnek. Nagyon nem! Akinek sivatag száraz az arca annak ajánlom talán és reggeli minimál rutin mellé. Rajtam ha sok kencét rakok alá kukacosodik, zsíros fénylő, undorító érzetet kelt. Abban az esetben, ha csak egy tonert használok alá, akkor sem sokkal jobb. Majd 5000 forintért vettem, páromra, akinek normál bőre van elhasználom, de nem veszem újra. Bármelyik fényvédő jobb ennél számomra. Még a Nivea, amit nyáron a testemen használok a vízparton, még az is jobb.
Nem olyan mint egy gazdag krém, vagy valami nagyon sűrű cucc, nem tudom mihez hasonlítani. Egyszerűen undorító az állaga, felkenni meg..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Burberryfan

2021. március 12.

Én elsősorban ekcémára vettem,a patikus ajánlása után. Sajnos az ekcémámon nem segített,sőt még inkább belobbant tőle! Aztán félre tettem...1-2hónapig hanyagoltam,aztán kipróbáltam az arcomra,ahol szintén teli voltam száraz foltokkal a szemem körül és a számnál is..És milyen jól tettem,hogy kipróbáltam! Számomra tökéletes arckrém! Azóta nem száraz az arcom,és a pattanásaimból is jóval kevesebb lett! Ha valaki száraz bőrre keres arcápolót,nyugodt szívvel ajánlom. Csodákat tesz! Sajnos csak az 50+SPF volt a patikában amikor én vásároltam..én ennek inkább nyáron látom értelmét. Az utánpótlás ugyan ebből a fényvédő nélküli lesz! Én imádom,és biztosan újra veszem!😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

PrincessBell

2021. január 14.

Véleményem november-január hónapokban való használat után íródik :) :
Kinyomva szürkés színű, sűrű állagú krém, ami egy praktikus, elvékonyodó szájú tubusba van csomagolva.
Viszonylag könnyen eloszlatható az arcon, nagyon is hagy fényes réteget maga után. Az én bőrömön kb. fél óra után "mérséklődik" a csillogás, de nyilván nem tűnik el teljesen. Ezt mondjuk egy eleve gyulladáscsökkentő és regeneráló fényvédőtől nem is várnám. Nekem télen jól esik viselni nagyon.
Nem okoz irritációt vagy pattanást és a fent említett időszakban a fényvédelmet is megfelelően ellátja.
Szemkörnyéken sem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Véleményem november-január hónapokban való használat után íródik :) :
Szemkörnyéken sem okoz irritációt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Triacontanyl PVP, Hyaluronic Acid
Peptidek: Glutamylamidoethyl Imidazole
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Imudilin fantázia néven gyártott dipeptide féle, ami a gyártó szerin védi a bőrt a környezeti ártalmaktól és segíti a természetes sejt megújulást.