Uriage

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b_dorka, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sebkezelő és gyulladáscsökkentő krém SPF50+ fényvédelemmel, amely segíti, gyorsítja a hámsérülések, sebek gyógyulását, regenerálja az atópiára hajlamos bőrt.

treszkai.aliz

2020. november 2.

Valóban nagyon zsíros, eleg nehéz krém. Egy ideig fényvédőként használtam nappalra, de nehezen bírta az arcom, így megcsereltem a hidratalommal. (la roche posay - cicaplast spf50)
Ezt használom éjszakára, hiaba fenyvedos, legalább ne menjen karba a masikat pedig napközben fenyvedonek. Jo dontes volt, jol mukodik mindketto. Vegulis nem bantam meg, de nem biztos, hogy ujra veszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 2.

cintianagy7

2020. szeptember 16.

Nagyon zsíros, be nem szívódó krém, túlságosan zsíros érzetet hagy, így nem tudtam nappalra használni. Ezen kívül sem éreztem semmilyen hatást, kezemre elhasználom, újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Glowstick

2020. június 27.

A patikus ajanlotta a pattanasok miatt heges boromre de nem jott be. Nagyon zsiros a krem ezert nem akarom reggel felkenni de mivel SPF van benne ezert felesleges lenne ejszaka hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

senskin

2020. május 16.

Arcra szerettem volna, mert fényvédős és pirosodásra való. Nekem nem vált be, a krém maga jó, de nekem ehhez zsíros a bőröm és hiába teszek alá niacinamid szérumot, ez túl sok. Majd elhasználom a dekoltázsomra, mert azóta szebb, nincsen rajta pötty, pattanás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Alice83

2020. február 25.

Féláron jutottam hozzá és így azért megért az árát..hasonló hatású mint a bioderma cica fényvédője mivel hatóanyagok is hasonlóak benne, de ez olcsóbb és 40 ml-es..zsíros krém, de én csak keveset teszek az arcomra fényvédő alá/vagy smink alá, nehezen kenhető de maga a tubus szája pici csőben végződik szó szerint finom pöttyöket lehet belőle felvinni a kívánt területre így, ami nagyban segíti az elkenést..nem okoz pattanásokat, nyárra sok lehet mivel megül az arcon, nyilván hisz így segíti a gyógyulást..télre viszont nagyon jó lehet önmagába is..lemosásra olajos tisztítást ajánlok..nálam 5 csillag..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Triacontanyl PVP, Hyaluronic Acid
Peptidek: Glutamylamidoethyl Imidazole
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Imudilin fantázia néven gyártott dipeptide féle, ami a gyártó szerin védi a bőrt a környezeti ártalmaktól és segíti a természetes sejt megújulást.