Uriage

Ár:   10 599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2021. március 31.

Ár:   10 599 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arcápoló szérum károsodott, külső hatásoktól irritálódott, megtört, igénybe vett bőr napi ápolására, és/vagy túlérzékeny bőr ránctalanító, hidratáló ápolására. Megerősíti, helyreállítja a bőr barriert és a mikrobiomot, egységesebb bőrfelszínt és arcszínt nyújt. Az Uriage bőr barrier (védő) szakértelméből született bőrgyógyászati szérum, mely erősíti és védi a napi környezeti stressznek, irritációknak kitett arcbőrt. Ajánlott pl.: maszk viselés okozta irritációk, szélsőséges klimatikus viszonyok, munkahelyi környezeti ártalmak, borotválkozás, nem megfelelő kozmetikai termékek okozta irritációk, esztétikai, bőrgyógyászati beavatkozások után vagy túlérzékeny bőr esetén ránctalanító, hidratáló arcápolóként. Könnyű, láthatatlan állaga miatt férfiak számára is ideális. Eredmény: az arcbőr színe ragyogóbb és egységesebb, a bőr nyugodtabb, ellenállóbb és készen áll a további küzdelemre a stresszfaktorokkal.

Ár: 7000Ft+postaktsg.postázás esetén , Eladó: 78nora
Állapot: 2-3x kipróbált, Helyszín: Budapest,Vác,Göd, fizetés: Személyes átvétel,posta
Ár: 7000 , Eladó: CBlue
Állapot: Új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

avalanche

2022. november 4.

Én hajlamos vagyok skippelni az arcápolási rutinom jelentős részét, ha nagyon fáradt vagyok, de ezt valamiért nagyon konzisztensen tudtam használni. Nem ad wow élményt, de amikor elfogyott, egyértelműen éreztem a hiányát. Épp várom az utánpótlást, miután elhasználtam egy Purito Centella Uncented szérumot, ami szerintem messze elmarad ettől az Uriage szérumtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 4.

Honeyhair

2022. május 7.
Egy év elteltével is töretlen a népszerűsége nálam, az én bőrtípusomra (száraz, vízhiányos, kipirosodásra, húzódásra hajlamos) egyszerűen nélkülözhetetlen. Egy ideje már úgy használom, hogy egy egész pipettányit nyomok ki belőle, ezt elvegyítem pár csepp arcolajjal (kedvenceim a Pixik), és az így keletkezett emulziót viszem fel a bőrömre. Nem sok, egyáltalán nem sok! Az én bőröm úgy beissza ezt a koktélt, mint a sivatag az esőt. Ezután viszem fel az arckrémet.

Kipróbáltam a tubusos gél-krém változatát is, az sem volt rossz, de végül mégis ennél maradtam. Szenzációs, hogy mennyire jól nyugtatja a bőrömet, pillanatok alatt, mégis tartósan oltja a szomját, csillapítja a mindennapi stressz miatti zaklatottságát. Már a sokadik üveggel veszem, kuponos napok listájának állandó szereplője nálam, és biztos, hogy az is marad.

2021. április 28.
Azért valljuk be, hogy sokat számít, milyen egy termék kinézete, milyen kézbe venni, hiszen ez alakítja ki az első benyomást. Ennél a terméknél az első másodpercben megtörtént a captatio benevolentiae (tehát a jóindulat megnyerése, ahogy a latin mondja), mert ezzel a páratlanul elegáns és kifinomult, igényes megjelenéssel rögtön levett a lábamról. Az üveg és a pipettás kupak kialakítása is újszerű, nagyon könnyen kezelhető és pontosan adagolható. Na persze utána nagyon figyeltem, hogy a beltartalmát ettől függetlenül, objektíve ítéljem meg, de még ilyen fokú tudatosság mellett is azt kell mondanom, hogy bőven megéri az öt csillagot.

A szérum könnyű, de nem úgy, hogy olyan vizesen semmilyen, hanem azért érezni, hogy tartalmas, ennek ellenére a felvitele és az eloszlatása kellemes érzés. Nekem 6 csepp az ideális, az 1-2 perc alatt be is szívódik, és jöhet rá a többi kozmetikum. Nem tapad, nem ragad, nem hagy olajos érzetet, és nem is kukacosodik. Nem használom még hosszú távon, de az már ennyi idő alatt is látszik, hogy a száraz, érzékeny, kipirosodó bőrömre nagyon jó hatással van, érezhetően nyugtatja, csendesíti, a húzódását azonnal csökkenti.

Nemrég fejeztem be a La Roche-Posay Hyalu B5 ampullás kezelés használatát, és bár tudom, hogy nem pontosan egyformák, de a különbség szembetűnő. Egyértelműen az Uriage az aranyérmes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 7.

2021. április 28.

Mazsidrazsi9

2022. május 7.

Egy hete használom, ajándékba kaptam,de szinte biztos vagyok benne hogy újravevős lesz ha elfogy.
Reggel-este használom, így ránézésre szerintem egy jó fél évig elég lesz.
A felvitel egyszerű, menő pipettás kupakja van, szép kék üveggel, igazán luxi a csomagolás.
Maga a szérum híg, de nem olyan mint a víz, szépen fel lehet vinni majd bedolgozni a bőrbe.
Hamar beszívódik, enyhe kókusz illatot érzek rajta.
Jelenleg más hidratálót nem is használok, ez teljesen elégnek bizonyult. Sminkelni is hamar lehet rà.
A bőrömnek szebb színe lett, egységesebb, hidratált, tömörebb. Kicsit mintha a ráncokat is helyrekapta volna. A meglévő pattanásokat szinte azonnal gyógyította, a vörösséget eltüntette. Gyulladt, piros pattanás-akne azóta ki sem jött amióta használom. Ez egy nagyon jó cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

Reggel-este használom, így ránézésre szerintem egy jó fél évig elég lesz.
Hamar beszívódik, enyhe kókusz illatot érzek rajta.

szandi08

2021. december 6.

Összességében különösebb csodát nem tapasztaltam a használata után, de ettől függetlenül szerettem. Könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, egész jól hidratál és könnyű rá sminkelni. Az ára miatt nem fogom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

darabandora1983

2021. szeptember 26.

A világ legjobb szérumja, imàdom, komolyan soha többet nem hiànyozhat itthonról!!! Minden cseppje egy kincs! Tökèletesen tolerálja a bőrőm, finom puha lesz, nem allergizál, ezt minden ekcémás-roseceás bátran használja, imádni fogja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Niki1991

2021. szeptember 24.

Legiobb szérum amit valaha használtam! Tökéletes állag, könnyű elkenni, es nem hagy kellemetlen ragacsos érzetet. Puha bőröm lesz tőle, enyhén rozaceas borom van, a foltokon is segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

adra

2021. július 20.

Imádom ! Elég erős retinoid / benzol peroxidos pattanás krém előtt használom egy rétegnek és szuper . Nem okoz pattanásokat, nagyon könnyen beszívódik, szuper kis cucc, sajnos mondjuk nem olcsó, de minden fillért megér. Újra is vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Ginatural

2021. július 5.

Nagyon kellemes viselni ez a legjobb szempont számomra, rétegzéssel nincsen így baj. A pirosságot ami esetenként jelentkezik nálam nagyon szépen nyugtatja. Szerintem újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Vivenna

2021. június 6.

Másfél hónapja használom, és nagy a szerelem. Azonnal beszívódik (kombinált a bőröm), átlátszó, folyékony, de a víznél kicsit sűrűbb. Illata nincs, bár én megmondom őszintén, mintha egy nagyon minimális kókusz illatot éreznék. :D
Napi 10 óra maszkviselés miatt vettem meg, a maszk helyén pattanások lettek, és ki is dörzsöli a bőröm. Sokat javult, mióta használom ezt a szérumot, valószínűleg ha letelik ez a maszkos időszak, utána is használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

zs001

2021. május 1.

Nagyon szeretem ezt a szérumot.
A pipettás "nyomógombos" kiszerelése tökéletes, könnyen adagolható. Én egy teljes pipettányit elkenek egy alkalomra.
A szérum színtelen, nem ragad, nem hagy semmi réteget az arcon, és nagyon gyorsan beszívódik. Nekem ad egy hűsítő érzést is, ami a hiperérzékeny, irritált bőrömnek extra jól esik. Rosaceam van, sajnos most be is lobbant megint, de ez a szérum most nagyon jól nyugtat, csillapít.
Szépek az összetevői, semmi túlzás ( sajnos a kedvenc milliòösszetevős koreai szérumoktól besokallt a bőröm, irritálnak, emiatt kerestem valami más megoldást-bevált). Alkohol és parfümmentes, hála az égnek.
Az ára akciósan teljesen elfogadható, teljes áron azért nem olcsó, de mindig kifogható valahol akciósan. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

Nagyon szeretem ezt a szérumot.

Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Sodium Hyaluronate, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

A bőr idegrendszerére ható (neurocosmetic) dipeptid (kettő amino savból álló peptid). A CosIng besorolás szerint bőrvédő összetevő, az NvWah szerint pedig talán van neuronvédő hatása, de igazából kérdéses, hogy mire is jó ez az összetevő.