Uriage

Ár:   10 599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2021. március 31.

Ár:   10 599 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arcápoló szérum károsodott, külső hatásoktól irritálódott, megtört, igénybe vett bőr napi ápolására, és/vagy túlérzékeny bőr ránctalanító, hidratáló ápolására. Megerősíti, helyreállítja a bőr barriert és a mikrobiomot, egységesebb bőrfelszínt és arcszínt nyújt. Az Uriage bőr barrier (védő) szakértelméből született bőrgyógyászati szérum, mely erősíti és védi a napi környezeti stressznek, irritációknak kitett arcbőrt. Ajánlott pl.: maszk viselés okozta irritációk, szélsőséges klimatikus viszonyok, munkahelyi környezeti ártalmak, borotválkozás, nem megfelelő kozmetikai termékek okozta irritációk, esztétikai, bőrgyógyászati beavatkozások után vagy túlérzékeny bőr esetén ránctalanító, hidratáló arcápolóként. Könnyű, láthatatlan állaga miatt férfiak számára is ideális. Eredmény: az arcbőr színe ragyogóbb és egységesebb, a bőr nyugodtabb, ellenállóbb és készen áll a további küzdelemre a stresszfaktorokkal.

Uriage Bariéderm Cica Daily Serum & Cica Creme
Ár: 10000 , Eladó: Szilvia86
Állapot: Kétszer használt, bőrirritáció miatt eladó., Helyszín: Budapest 1032, Óbuda, fizetés: személyes átvétel ha lehetséges

darabandora1983

2021. szeptember 26.

A világ legjobb szérumja, imàdom, komolyan soha többet nem hiànyozhat itthonról!!! Minden cseppje egy kincs! Tökèletesen tolerálja a bőrőm, finom puha lesz, nem allergizál, ezt minden ekcémás-roseceás bátran használja, imádni fogja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Niki1991

2021. szeptember 24.

Legiobb szérum amit valaha használtam! Tökéletes állag, könnyű elkenni, es nem hagy kellemetlen ragacsos érzetet. Puha bőröm lesz tőle, enyhén rozaceas borom van, a foltokon is segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

adra

2021. július 20.

Imádom ! Elég erős retinoid / benzol peroxidos pattanás krém előtt használom egy rétegnek és szuper . Nem okoz pattanásokat, nagyon könnyen beszívódik, szuper kis cucc, sajnos mondjuk nem olcsó, de minden fillért megér. Újra is vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Ginatural

2021. július 5.

Nagyon kellemes viselni ez a legjobb szempont számomra, rétegzéssel nincsen így baj. A pirosságot ami esetenként jelentkezik nálam nagyon szépen nyugtatja. Szerintem újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Vivenna

2021. június 6.

Másfél hónapja használom, és nagy a szerelem. Azonnal beszívódik (kombinált a bőröm), átlátszó, folyékony, de a víznél kicsit sűrűbb. Illata nincs, bár én megmondom őszintén, mintha egy nagyon minimális kókusz illatot éreznék. :D
Napi 10 óra maszkviselés miatt vettem meg, a maszk helyén pattanások lettek, és ki is dörzsöli a bőröm. Sokat javult, mióta használom ezt a szérumot, valószínűleg ha letelik ez a maszkos időszak, utána is használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

zs001

2021. május 1.

Nagyon szeretem ezt a szérumot.
A pipettás "nyomógombos" kiszerelése tökéletes, könnyen adagolható. Én egy teljes pipettányit elkenek egy alkalomra.
A szérum színtelen, nem ragad, nem hagy semmi réteget az arcon, és nagyon gyorsan beszívódik. Nekem ad egy hűsítő érzést is, ami a hiperérzékeny, irritált bőrömnek extra jól esik. Rosaceam van, sajnos most be is lobbant megint, de ez a szérum most nagyon jól nyugtat, csillapít.
Szépek az összetevői, semmi túlzás ( sajnos a kedvenc milliòösszetevős koreai szérumoktól besokallt a bőröm, irritálnak, emiatt kerestem valami más megoldást-bevált). Alkohol és parfümmentes, hála az égnek.
Az ára akciósan teljesen elfogadható, teljes áron azért nem olcsó, de mindig kifogható valahol akciósan. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

Nagyon szeretem ezt a szérumot.

Honeyhair

2021. április 28.

Azért valljuk be, hogy sokat számít, milyen egy termék kinézete, milyen kézbe venni, hiszen ez alakítja ki az első benyomást. Ennél a terméknél az első másodpercben megtörtént a captatio benevolentiae (tehát a jóindulat megnyerése, ahogy a latin mondja), mert ezzel a páratlanul elegáns és kifinomult, igényes megjelenéssel rögtön levett a lábamról. Az üveg és a pipettás kupak kialakítása is újszerű, nagyon könnyen kezelhető és pontosan adagolható. Na persze utána nagyon figyeltem, hogy a beltartalmát ettől függetlenül, objektíve ítéljem meg, de még ilyen fokú tudatosság mellett is azt kell mondanom, hogy bőven megéri az öt csillagot.

A szérum könnyű, de nem úgy, hogy olyan vizesen semmilyen, hanem azért érezni, hogy tartalmas, ennek ellenére a felvitele és az eloszlatása kellemes érzés. Nekem 6 csepp az ideális, az 1-2 perc alatt be is szívódik, és jöhet rá a többi kozmetikum. Nem tapad, nem ragad, nem hagy olajos érzetet, és nem is kukacosodik. Nem használom még hosszú távon, de az már ennyi idő alatt is látszik, hogy a száraz, érzékeny, kipirosodó bőrömre nagyon jó hatással van, érezhetően nyugtatja, csendesíti, a húzódását azonnal csökkenti.

Nemrég fejeztem be a La Roche-Posay Hyalu B5 ampullás kezelés használatát, és bár tudom, hogy nem pontosan egyformák, de a különbség szembetűnő. Egyértelműen az Uriage az aranyérmes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 28.

PrincessBell

2021. április 26.

Az üvege nagyon jól kezelhető, le kell nyomni a tetejét és így szívja fel a szérumot az üvegből. A szérum maga átlátszó, kicsit testesebb, mint egy átlagos vízállagú szérum. Könnyen felvihető, jól eloszlatható, nekem 4 csepp elég, de nem spórolok vele.
A véleményem előzetes, 1 heti használat (napi 2x) után írom, így biztos updateelek majd.
A bőröm teljesen rendben volt, azt érdemes tudni. Az ffp2 maszkot viszont nem bírja sajnos, ahol a széle illeszkedett az arcomra végig gyulladt, cisztás pattanások keletkeztek, az erős szigetelés miatt az alatta beizzadt arcomon meg "rendes" pattanások jöttek elő. Konkrétan 2 hét alatt úgy leamortizálta a fejemet, hogy sírni tudtam volna és ezek fájtak is, de nagyon.
Megvettem ezt a szérumot és a hozzá tartozó arckrémet, illetve spf50-re én eleve ennek a termékcsaládnak a fényvédőjét használom 20 fok alatt.
Leálltam mindennel (kivéve a reggeli arclemosó és esti olajos lemosó-arclemosó kombóról) és ezt a 3 terméket használtam egy hétig napi kétszer (értelem szerűen a fényvédőt csak nappal, maszk alá pedig nem teszek).
Az eredmény bámulatos. Lehúzta a gyulladást, nem jönnek ki újabb pattanások és elkezdett megtisztulni az arcom. Egyelőre ajánlani tudom azoknak, akiknek már "semmi se segít" és a pattanásaik irritáció miatt vannak, nem pedig belső (emésztés, hormonok...) okok miatt.
Tényleg updaetelek, mikor visszavezetem a többi dolgot használatba, hogy hogyan muzsikál, de ezt muszáj voltam leírni, hátha másnak is segítség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

vikic

2021. április 17.

Nem szeretem a szérumokat, az állaguk miatt, de megfogott a kinézete, valamint a leírása és az összetevői, így akciósan hozzá tudtam jutni és megrendeltem. Egy hete használom reggel és este. Nagyon kevés kell belőle, ha sokat használok nem is az igazi. Én úgy látom, hogy az egységes bőrszínt elég jól hozza, semmilyen irritációt nem váltott ki, igényli a bőröm. Emellett nagyon finom puha lesz tőle, kevésbé tűnök talán fáradtnak. Engem meggyőzött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Lewanda

2021. április 15.

Nem szoktam véleményezni kozmetikumot 1 használat után, de ez a szérum valami fantasztikus. Mintát kaptam belőle, ma reggel ki is próbáltam, annyira puha lett tőle az arcom, mint eddig semmilyen szérumtól. Az ára elég húzós, ahogy nézem 7-11 ezer között mozog, de a 30 ml-s kiszerelés elég sokáig elég szerintem, biztos, hogy meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Sodium Hyaluronate, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

A bőr idegrendszerére ható (neurocosmetic) dipeptid (kettő amino savból álló peptid). A CosIng besorolás szerint bőrvédő összetevő, az NvWah szerint pedig talán van neuronvédő hatása, de igazából kérdéses, hogy mire is jó ez az összetevő.