Uriage

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító összetételével speciálisan a zsíros bőr számára lett kialakítva. Hosszan gátolja a zsíros bőr csillogását, csökkenti a pattanások, mitesszerek kialakulásának egyik fő okát, a fokozott fagygyúképződést, és hosszan tartóan hidratál. Gyulladt, aknés bőr esetén segíti a napsugárzás okozta pigmentfoltok elkerülését. Maximálisan fotostabil szűrő komplexének, sejtvédő Aquaspongin® és antioxidáns összetevőinek, valamint az Uriage termálvíz bizonyított DNS-védő hatásának köszönhetően, kiemelkedő védelmet nyújt az UVB és a bőrbe mélyebbre hatoló UVA sugárzással szemben, valamint sejtszintű védelmet biztosít a napsugárzás okozta bőrkárosodásokkal, DNS károsodásokkal, az UV sugárzás provokálta reaktív oxigéngyökök sejtkárosító hatásával, a bőr napsugárzás okozta idő előtti öregedésével szemben. Könnyen felvihető, gyorsan, nyomtalanul felszívódik. Könnyű, olajmentes textúra, nem ragad, láthatatlan a bőrön. Vízálló.

Ár: 4500 Ft , Eladó: verus88
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, vagy postán küldés
1000 Ft Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+
Ár: 1000 , Eladó: andrea91
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Wesselényi utcánál délután 4 után vagy +posta; ajánlott postán maradó küldemény 685 Ft, foxpost 699 Ft.
Szilo

2019. augusztus 31.

Mattító hatás miatt próbáltam, de sajnos magamon nem tetszett, kicsit fénylett utána az arcom. Amikor elkezdtem felkenni megijedtem a fehér rétegen, amit nehezen lehetett eloszlatni, de végül azzal nem volt nem gond, az eltűnt, de a ragyogás és kis réteg maradt az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Anzsi987

2019. július 13.

Jól véd, nehezebb eldolgozni,mint a "sima" verzióját, a szemhéjamon összegyűlik, de tényleg nem olyan zsíros tőle a bőröm, nyárra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Radam

2019. június 30.

Én személy szerint nagyon szeretem. A Bioderma Aquafluid miután nem jött be, kerestem egy szintén SPF 50+-os fényvédőt kifejezetten zsíros bőrre és hát erre esett a választásom. Egy nagyon hamar beszívódó fényvédő, ami remekül véd. Nálam nem hagyott semmilyen fehér foltot, bár igaz, én apró adagonként dolgozom el. Mattra szárad, ahogy ígéri, bár a 40 fokban nyilván egy idő után átzsírosodik az ember bőre. Irritációt nem okozott, egyedül az illata erős kicsit.
Összetevői gyönyörűek, főleg a fényvédő filterei. Ráadásul jobban megéri, mint a fent említett társa, mert itt 50 ml-t kapunk a 40 ml helyett.
Szerintem újraveszem jövő nyárra, összességében ajánlom, lehet belőle kis mintát is kérni, szerintem megéri! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

szilvike94

2019. június 3.

Nagyon rossz....:-((( Gyorsan SOS kellett beszereznem egy új fényvédőt az eddigi helyett, mert ugye a napocska süt, én pedig még mindig hámlasztok. Az elszíneződésektől, pedig a tavalyi esetem kapcsán rettegek, mint a tűztől.
Szóval, nagyon nehéz beledolgozni a bőrbe, ahol nem kenem szét kellőképpen ott hagy egy fehérés csíkot/foltot, ami nem szívódik be agyáltalán, mattítani egyáltalán nem mattít...de erre még mind oda tudnék figyelni, de sajnos kukacosodik. Már próbáltam önmagában, hátha a hidratálót nem szereti, próbáltam hidratáómmal keverve, alá-fölé a ritunomnak, sajnos semmi se segített. Ráadásul mostanában furcsán sok bőr alatti begyulladt pattanásom van, ami nem volt eddig jellemző....gyanakodok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

MeridaMD

2019. április 6.

Több hónapja használom, nagyon imádom! Nem lesz tőle matt az arc, mint egy matt alapozótól, de nem csillog, mint a többi fényvédőtől, ami szerintem ebben a kategóriában már mattnak számít. A felkenés után pár perccel nem is látszik, hogy bármi lenne az arcomon.
Ha egyszerre az egész arcot beteríti vele az ember, hogy majd a végén eloszlatja az egészet, akkor nem lehet szépen eldolgozni, mert nekiáll megszáradni. Részletekben felkenve és eldolgozva viszont nekem a legjobb fényvédőm, ami eddig volt... Csak rendesen kell felkenni, és akkor teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

RarityRose

2019. január 8.

Teljes pénzkidobás!
Undoritó fehér réteget hagy, drága, egyáltalán nem matt és le is égtem a használata mellett.
Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Teljes pénzkidobás!
Kuka.

mar

2018. szeptember 19.

Jobbat vártam tőle, igazából egyedül a fényvédő hatását tudom elismerni, mert nem égtem le vele a nyáron, amíg használtam. A Bariésun tejjel együtt rendeltem, és ha azzal összehasonlítom, akkor tényleg kevésbé csillog, de az én arcomon nem lett matt. A másik rossz tulajdonsága, hogy egy réteget képez a bőrön, ami kis darabkákban jött le, ahol kicsit megdörzsöltem az arcom. Végül is otthonra használtam el, úgy nem zavart a kényelmetlenség, ami vele járt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Alverya

2018. július 7.

Amit ígér, azt nagyjából betartja. Egy kicsit mattít, de azért nem ad matt bőrképet. Fényvédelem szempontjából hatásosnak tűnik, nem nehezíti elva bőrömet, nem érzem, hogy rajtam lenne. Nem hagy idegesítő fehér réteget és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Bagette

2018. július 4.

Alapvetően jól véd, nem barnulok vagy égek le ha ezt használom az arcomra, viszont sajnos nagyon erős az illata és nem igazán vettem észre bármiféle mattító hatást a részéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Preciosa

2018. július 3.

Olyan jó lett volna egy patikában olcsón beszerezhető, mattító fényvédő, de nem: illatanyagot kellett bele tenni. Nem tudom, ettől várjuk a mattító hatást? Nagyon zavaró. A zsíros-pattanásos bőr amúgy is érzékeny, minek még parfümmel irritálni? Annyira nagyon amúgy nem is mattított. Kár, így csak mintát próbáltam ki, de megvenni nem fogom a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Triacontanyl PVP, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gombaellenes tartósítószer.