Uriage

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító összetételével speciálisan a zsíros bőr számára lett kialakítva. Hosszan gátolja a zsíros bőr csillogását, csökkenti a pattanások, mitesszerek kialakulásának egyik fő okát, a fokozott fagygyúképződést, és hosszan tartóan hidratál. Gyulladt, aknés bőr esetén segíti a napsugárzás okozta pigmentfoltok elkerülését. Maximálisan fotostabil szűrő komplexének, sejtvédő Aquaspongin® és antioxidáns összetevőinek, valamint az Uriage termálvíz bizonyított DNS-védő hatásának köszönhetően, kiemelkedő védelmet nyújt az UVB és a bőrbe mélyebbre hatoló UVA sugárzással szemben, valamint sejtszintű védelmet biztosít a napsugárzás okozta bőrkárosodásokkal, DNS károsodásokkal, az UV sugárzás provokálta reaktív oxigéngyökök sejtkárosító hatásával, a bőr napsugárzás okozta idő előtti öregedésével szemben. Könnyen felvihető, gyorsan, nyomtalanul felszívódik. Könnyű, olajmentes textúra, nem ragad, láthatatlan a bőrön. Vízálló.

Ár: 4500 , Eladó: zsófi84
Állapot: Felbontott, egyszer használtam, Helyszín: Budapest. 7.kerület, fizetés: Fizetés átutalással, postával küldöm (1000 HUF), személyes átvétel megbeszélés szerint

Seras

2021. április 27.

Első tapasztalat alapján egy közepesen jó fényvédő. Kézfejemen próbáltam ki először, nekem lassan szívódott be, de a kezdetleges fehér réteg eltűnt és mattra száradt. Kicsit lehetett érezni, hogy rajta van a bőrömön tapintásra is, smink alapnak jónak tűnik mert kicsit ragad, de még ezt nem teszteltem le. Nagyon hígan folyós állaga van, tejszerű. Az arcomon a rétegzős rutin utolsó lépéseként már nem remekelt olyan jól, kukacosodásra hajlamos, amit egy ilyen drága krémtől már azt hinném ,hogy nem fog, de igen. Szépen púderezhető azokon a részeken, ahol nagyon egyenletesen van eloszlatva, de pl. száj környékén orr a púderrel össze áll és fehér kis "szigeteket" alkot és persze érintésre le is jön. Annak ajánlom, aki nem használ 10 lépéses rutint, mert nekik szerintem ideális a kézfejemen szépen tette a dolgát, de rétegzős rutinba elvérzik, pedig még nem is sminkeltem rá.

update: most már több napos használat után, rá jöttem ,hogy utálom. Bárhogy változtatom a reggeli rutinomat, ez a vacak össze csomósítja és kukacosodik, szigeteket képez. Egy borzalom. Vhogy elhasználom azokon a napokon, amikor itthon vagyok csak és nem érdekel ,hogy fehér fejem van és ronda, de legalább elfogy. Napi használatra, amire kellene ,számomra esélytelen. Teljes pénzkidobás, egyedül az állaga ami nagyon tetszik, de ez édes kevés. Főleg, hogy a megfelelő mennyiséget esélytelen felvinni az arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

SkyRebeka

2021. április 11.

Hatorozottan bevalt. Reggel arckrém után használom. Nem lesz fényes a bőröm és sport közben is tökéletes marad. Könnyű veled dolgozni. Ajánlom.

A parfüm miatt nézek majd egy másik terméket. De ez sem volt Irritáló. Csak jobb lenne ha mentes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

deborika

2021. március 31.

Alapvetően jó kis fényvédő, bár gyorsan kell vele dolgozni, gyorsan szárad, és hajlamos kukacosodni. Nekem nagyon csípi az extrém érzékeny szememet, ezért nyakra és dekoltázsra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

valami06

2021. március 9.

Eucerin oil control dry touch spf50-et akartam beszerezni de mindenhol hiánycikk, és gondoltam az Uriage illatmentes arcra való 50-es fényvédője után ez a termék ugyanazt adja csak matt változatban. Mivel én nem néztem át az Incit ezért nem akarom túlságosan leponzoni mert nálam elég jól mattít (ami nagy szó, mert mindig diszkógömb a fejem), és nincs plusz pattanás, mitesszer utána, cserébe viszont néha fehér foltot hagy és sehogy sem bírja morzsolódás nélkül maga alatt a TO niacinamidot. Mivel drága volt meg a maszk takarja a fél fejemet ezért nagyon szuper kis termék lenne, de az parfüm benne...én aki imádja az akneroxid illatát ezt a pacsuli szagot egyszerűen nem bírom elviselni egész nap. Újrakenésnél nem volt vele ezeken kívül újabb probléma. Nagyon folyékony állaga nekem kifejezetten tetszik, de tényleg lehetne pumpás kiszerelés hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Tardie

2021. március 1.

Szuper fényvédő! Kombinált bőrre tökéletes, nem csinál mitesszereket. Nyilván a T-vonal nyáron nagy melegben átfénylik, de nekem mindentől sajnos, tehát nem a fényvédő hibája. Szerintem mattít, természetes enyhe bőrfényem van felkenés után, ergo teljesen láthatatlan, nem fénylik mint más fényvédők. Aki viszont a totál mű púdermatt effektre számít az csalódni fog. Rétegezni szerintem felesleges alá és jobban működik minimális alappal, pl. egy vizes szérum, és nagyon kevés hidratáló. Ha nem várunk eleget a hidratáló után, akkor hajlamos kukacosodni, de ezt könnyen el lehet kerülni, csak ki kell tapasztalni a megfelelő időt/mértéket/mennyiséget.
Az egyetlen negatívum a csomagolás! Sajnos nekem a táskámba is kifolyt egyszer, és a kupakba is folyamatosan szivárog a krém, mert elég folyós az állaga, ezért nagyon oda kell figyelni hogyan tárolja az ember lánya... Otthon kupakkal felfelé tudom csak beleállítani vmilyen tartóba, illetve ha a táskámba rakom akkor is ügyelnem kell, hogy ebben a pozícióban maradjon. :( emiatt kap csak 4 csilagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Lewanda

2021. február 15.

Ez egy nagyon jó fényvédő krém, legalábbis számomra. Kombinált bőröm van, szóval még nehezebb megfelelő fényvédőt találni, de ezzel maximálisan elégedett vagyok. Könnyű az állaga, nem hagyott fehér réteget, és matt hatása van, persze nem egész nap, de zsíros bőr esetén ez irreális elvárás is lenne. A sminkkel sem kukacoskodik. Nagyon sok akció van, főleg ha valaki online vásárol, úgyhogy szerintem az ára sem olyan vészes. Egyelőre 5 csillag, nem tudom nyáron, hogy fog viselkedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

aquana

2020. szeptember 15.

Hát... nagy reményeim voltak, nagyot is csalódtam. Elkaptam egy nagyon jó leárazást a gyógyszertárban, és mivel mostanában úgyis olyan nehéz Koreából rendelni, gondoltam adok neki egy esélyt. Nos - hiba volt.

1: Mattítás? Ugyan már. Teljesen száraz bőrre felkenve is csillog valamennyire leszáradás után, egy órányi nap és bőven átfénylik minden és már nem is abban a 40 fokos időszakban vagyunk.

2: A tubus vs. állag katasztrófa. Akkora lyuk van a tubuson, mintha valami sűrű krémet tartalmazna, ehhez képest folyik mindenhova és nagyon nehéz random fröcsögések nélkül feljuttatni a pofámra.

3: Az ár. No thx.

4: Nem vettem észre, hogy parfümözött, egészen addig, amíg a szemem környékére nem kentem és el nem kezdett veszettül csípni... az arcomra szeretem az illatos termékeket, de a szemem közelében nem, mert csípnek, mint a veszedelem. Gyógyszertári naptejbe amúgy is minek a parfüm?

Kettest kap, mert legalább a napfény ellen véd, de ha valamit ennyi pénzért mattító krémnek árulnak, akkor az mattítson és ne csípjen. Feleennyiért messze nem lettem volna ilyen kegyetlen vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

3: Az ár. No thx.

grund

2020. július 28.

Nagyon válogatós vagyok a fényvédők terén, zsíros bőrömre szinte mindegyiket túl soknak érzem. A gyógyszertárban nem volt a szokásos 50-es Eucerin Oil Control fényvédőm, helyette esett erre a választásom, és csak itthon olvastam ijedten a hozzászólásokat.
100% pozitív csalódás: az első néhány másodpercben valóban fehéres, aztán ez pikkpakk eltűnik és valóban nyomtalanul beszívódik. Ebből a szempontból még jobb is, mint az Eucerin, bónuszként pedig nincs benne alkohol, mint legtöbb mattító társában. Tengerparton is megfelelően védett, igaz minden fürdés után újrakentem. A (nagyon enyhe) illatot megbocsátom neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Koosg19

2020. január 8.

Hát nem mondom, hogy a kedvenc fényvédőm de annyira nem is rossz... Elég zsíros érzetű a bőrömön és nehezen is szívódik be viszont tényleg mattít. Nyárra biztos nem fogom használni, de így télen nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Szilo

2019. augusztus 31.

Mattító hatás miatt próbáltam, de sajnos magamon nem tetszett, kicsit fénylett utána az arcom. Amikor elkezdtem felkenni megijedtem a fehér rétegen, amit nehezen lehetett eloszlatni, de végül azzal nem volt nem gond, az eltűnt, de a ragyogás és kis réteg maradt az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Triacontanyl PVP, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gombaellenes tartósítószer.