Uriage

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító összetételével speciálisan a zsíros bőr számára lett kialakítva. Hosszan gátolja a zsíros bőr csillogását, csökkenti a pattanások, mitesszerek kialakulásának egyik fő okát, a fokozott fagygyúképződést, és hosszan tartóan hidratál. Gyulladt, aknés bőr esetén segíti a napsugárzás okozta pigmentfoltok elkerülését. Maximálisan fotostabil szűrő komplexének, sejtvédő Aquaspongin® és antioxidáns összetevőinek, valamint az Uriage termálvíz bizonyított DNS-védő hatásának köszönhetően, kiemelkedő védelmet nyújt az UVB és a bőrbe mélyebbre hatoló UVA sugárzással szemben, valamint sejtszintű védelmet biztosít a napsugárzás okozta bőrkárosodásokkal, DNS károsodásokkal, az UV sugárzás provokálta reaktív oxigéngyökök sejtkárosító hatásával, a bőr napsugárzás okozta idő előtti öregedésével szemben. Könnyen felvihető, gyorsan, nyomtalanul felszívódik. Könnyű, olajmentes textúra, nem ragad, láthatatlan a bőrön. Vízálló.

Ár: 4000 Ft + posta költség , Eladó: VargaTimi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Postával küldöm, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szavitrii

2022. május 25.

Mostanában ez az új kedvencem. Az illata nem zavaró és szerencsére a bőrömet sem bántja a parfüm. Könnyen eldolgozható és tök jól bemattul. Annyi, hogy a szemöldökömnél néha marad egy kis fehér, azt érdemes néha ellenőrizni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 25.

Horvathadri

2022. március 24.

Sajnos az év ebben a szakában nem lehettem túl válogatós. A patikusnő ajánlotta shaka helyett, mert hát ez is fluid, és mattít. Felkenve először az tűnt fel, hogy mintha arcradírszerű lenne, ami aztán eltűnik. Az illata abszolút nem zavaró, tipikus Uriage illat. Egyszerűen képtelen voltam azonban annyit felvinni, amennyire szükség lett volna, mert sosem szívódott be. Ezért rétegekben pakolom, mivel itthon dolgozom, van időm próbálkozni. De hogy a hajtöveknél, a ráncokban, a szem alatt, orrnyeregben, mindenhol megül a fehér vakolat,... És a szemöldökömről eltüntetni sem nagyon tudom. Ott kukacosodik igazán. A jó pont, hogy úgy 20 perc után teljesen beszívódik (nekem legalábbis) és szép tónusa lesz, persze ott, ahol nem kukacosodott, vagy nem gyűlt fel a fehér maradék. Engem ez most nagyon nem győzött meg. Még sosem csináltam ilyet, de ezt nem fogom kifogyasztani, amint megjön a rendelésem, ez sajnos jobb helyen fogja végezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 24.

FridrichEszti

2022. február 5.

Nekem nagyon sokáig tartott míg a bőröm beszívta, fényes, nagyon fényes maradt tőle az arcom. Volt egy fura darabos állaga. De legalább ez nem irritálta a szemem. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Szonja22

2022. január 20.

Eddig imádom! Gombasafe termék!
Elég sok fénvédőt próbáltam már a legtöbb 2x-3xszor drágább volt mint ez .
Nincs benne semmi ami irritálná a bőröm vagy pattanásokat okozna. (végre!!)
Tapasztalatom alapján ha megfelelő az esti rutin , reggel szépen levan mosva ( langyos víz) az arcom , akkor tökéletesen lehet vele dolgozni.
Nekem az “orca” rész szárazabb (most télen tényleg száraz) , rosaceás. Ezeken a részeken alá dolgozok egy kis squalane olajat.
Így valóban szépen eltudom dolgozni ( az tény , hogy gyorsan kell vele dolgozni) nem hagy fehér réteget , nem hámlik le estére a fejemről . A zsírosabb részeken pedig nem nézek ki úgy mint aki belefejelt az olajos flakonba.
Tökéletesen illeszkedik az arcomra . Pont annyit mattit amennyit kell. Pórusösszehúzó . Felkenés után 15-20 perccel már tökéletes .
Végre egy olyan gombasafe termék ,ami valóban az . És amikor jól megnézem az összetevőket nem derül ki , hogy azért 1-2 összetevőt sikerült belecsempészni .
Azért majd jövők még pár hónap múlva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Eddig imádom! Gombasafe termék!
Elég sok fénvédőt próbáltam már a legtöbb 2x-3xszor drágább volt mint ez .
Nincs benne semmi ami irritálná a bőröm vagy pattanásokat okozna. (végre!!)
Azért majd jövők még pár hónap múlva :)

Fecskefu

2021. november 22.

Nem tökéletes, de én meg vagyok vele elégedve, mindig van otthon készenlétben akkor is, ha éppen más fényvédőkkel kísérletezek. Vízparton voltam, bicikliztem, városnéztem, és csak nagyon enyhe színem lett nyár végére, az atrófiás pattanásheges arcbőröm miatt ez a fő szempont. Felkenés után a fehérség és zsíros érzet el szokott múlni, úszás után tud megint kifehéredni, a parton letörlöm az arcom és újra kenem. A szememet zavarja, bár ez idővel javult. Fehér ruhákat meg tudja fogni sárgán, de azért nem citromsárga, meg néhány mosással kijön belőle. Ha sminkelni akarok rá, akkor vékonyabban kenem, de az alapozóm is fényvédős, és csak ritkán, alkalmakkor szoktam sminkelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

grund

2021. október 10.

Nagyon válogatós vagyok a fényvédők terén, zsíros bőrömre szinte mindegyiket túl soknak érzem. A gyógyszertárban nem volt a szokásos 50-es Eucerin Oil Control fényvédőm, helyette esett erre a választásom, és csak itthon olvastam ijedten a hozzászólásokat.
100% pozitív csalódás: az első néhány másodpercben valóban fehéres, aztán ez pikkpakk eltűnik és valóban nyomtalanul beszívódik. Ebből a szempontból még jobb is, mint az Eucerin, bónuszként pedig nincs benne alkohol, mint legtöbb mattító társában. Tengerparton is megfelelően védett, igaz minden fürdés után újrakentem. A (nagyon enyhe) illatot megbocsátom neki.

Update: mivel smink alatt mégsem működött olyan jól, mint önmagában a strandon, visszatértem a jól bevált Eucerin fényvédőmhöz. Egy hónapnyi kihagyás után nyúltam ismét ehhez, addigra viszont valamelyik összetevő összeállt benne kis, bőrradírszerű szemcsékké. Nem mertem tovább használni, kukában végezte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 10.

bodorszimii

2021. október 10.

Nem nagy extra. Mattitásról nemtudok semmit mondani én ragyogtam tőle, most fogyott el első tubus,nem hiszem hogy ujraveszem. Ha egy annyit rakok belőle amennyit a dobozon ajánlanak, fél óra után hámlásszerűen elkezd lemállani az arcomról, nem kellemes a viselése,nehéz.
2csillag is azért jár mert ár-értékbe az hogy 50sfp ennyiért megéri de nekem nagyon nem vállt be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 10.

Pip_

2021. október 7.

Nem igazán tudom mással összehasonlítani, mert ezzel kezdtem fényvédőzni. Nekem nem hagy fehér réteget, szépen lehet rá sminkelni, nyilván nem tesz csodát és pár óra után ugyanúgy átfénylik a bőröm, de ez nem hiszem, hogy a termék hibája. Már a 3. tubussal kezdtem el használni, amikor észrevettem, hogy néha irritációt okoz, felkenés után kissé égő érzés, de nem minden alkalommal, emiatt ki fogok próbálni mást, csak az a bajom, hogy kb. minden patika ki van fogyva a fényvédőkből, amiknek pozitív az értékelésük. Elfogynak így őszre, nem gyártanak már, vagy mi történik? :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

keralexa

2021. július 18.

Nekem nincs zsíros bőröm, ezért a mattító hatásáról nem tudok véleményt mondani. Sportoláshoz használom nyáron. A többi naptejjel ellentétben nem hagy zsíros érzetet a bőrömön és nem izzadok tőle még jobban, ezért választottam ezt a terméket a minta kipróbálása után. Fehér nyomot sem hagy. Akcióban vettem, így abszolút megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Katalin17

2021. július 1.

Borzalmas termék. Hiába kentem fel, alig voltam napon, mégis leégtem. A terméket is nagyon nehéz lemosni még dupla tisztítással sem jött le teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Triacontanyl PVP, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gombaellenes tartósítószer.