Uriage

Ár:   €6.90   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. július 11.

Ár:   €6.90
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

Könnyen felvihető, vízálló, fotostabil fényvédő stift, mely magas fényvédelmet biztosít a bőr legérzékenyebb területeinek (orr, hegek, pigmentfoltok stb.). Intenzív napsugárzás esetén és sportoláshoz ajánlott.

• 100% ásványi UVA/UVB-szűrő komplexszel
  • sheavajjal, avokádóval, borágó olajjal és A-, C-, E-vitaminnal
  • hipoallergén, jól tolerálható
  • illat- és alkoholmentes
  • nem komedogén

Makk Zsuzsó

2018. július 20.

A pigmentfoltjaim miatt vettem meg, de hiába kentem fel, sokat nem használt. Először bekentem az egész arcom Bioderma 50-essel, aztán a problémás területekre ezzel a stifttel mentem rá. Zsíros, fehéres foltokat hagy a bőrön, emiatt csak strandoláskor tudom használni, amikor smink nélkül vagyok. Amellett, hogy nehéz, ragadós réteget hagy, sajnos a nap végére sötétebbek lettek a foltok. pedig többször újrakentem. Nyilván a semminél több, de azért messze nem csodaszer.
A csomagolásán a felirat pedig zsírban oldódik, mert teljesen elkenődött, szinte le lehet törölni róla. A márkához képest ez nagyon igénytelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

i.napcsi

2018. május 29.

Szerintem ez a tökéletes védelem pigmentfoltokra,az én igényeimnek 10 csillag!Mint minden stift ez is viaszos DE nem ragad,nem zsíros mint a naturtermékek és nem is szilikonos,ez kifejezetten bőrbarát de csak normál és száraz bőrre ajánlanám.enyhén szinezett,olyan lájt bézs színe van,szóval ahoz képest hogy 50 faktoros fizikai fényvédőről beszélünk csak fél árnyalatot világosít de ezért tökéletes pigment foltra mert úgy hat mint egy korrektor!teljesen szagtalan és minden értelemben kozmetikailag elegáns!Ha nyaralásra kell akkor lényegtelen hogy kicsit világos de nappalra ráteszel egy kis púdert tutira semmi nem látszik!Van már ennek egy kémiai fényvédős stiftjei is,de tapasztalatom szerint erős pigmentfoltokra a kémia fényvédő kevés!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

kneva

2017. augusztus 31.

3190 Ft-ért vettem online. A színe enyhén rózsaszínes-bőrszínű. Sajnos felkenve eléggé fehéres, amolyan highlighter- szerű. Az eredeti tervem az volt, hogy a homlokomon illetve a szemem melletti pigmentfoltokra kenem, biztos ami biztos alapon a fényvédőm fölé. Nem lehet szépen eldolgozni és mindig érzek egy kis késztetést, h inkább az arccsontokra kenjem és kontúrozzak vele.
Így végül a gyerekek arcára használom, őket még nem zavarja, hogy fehéresek-e vagy sem.
Esetleg síeléshez tudnám még elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Esetleg síeléshez tudnám még elképzelni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0