Uriage

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: oildi71, az összetevőket feltöltötte: Sahrazad, Módosítva: 2021. május 25.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

2020-ban megújult összetétel!

SPF 50+ RENDKÍVÜL ERŐS VÉDELEM - Világos bőrre, napérzékeny, napallergiás bőrre, erős napsugárzás esetén. Ajánlott pigmentfoltok és a gyógyszerek által kiváltott fényérzékenység ellen. Véd a napsugárzás okozta idő előtti bőröregedés és hosszú távú sejtkárosodásokkal szemben. Egyenletes, természetes bőrszínt biztosító színezett arckrkém.

Oktokrilén- és parabenmentes, hipoallergén.

fatime

2021. május 31.

A nagyon gyorsan fogyó bioderma fényvédőt helyett kerestem színezett fényvédőt hátha ez annyira nem fogy gyorsan és hasonlóan jó. Engem nem csípett pedig érzékeny a bőröm. Fedése nekem elég a színe is jó. Könnyű eloszlatni viszont ez nem lesz matt mindenképp púderezni kell utána igy nekem tartós volt, de délután egyszer rá kell menni púderral. Nagy melegben még nem tudtam kiprobalni hogy mennyire tartós de eddig elégedett vagyok vele és olcsóbb is. Összességében elégedett vagyok vele és lehet hogy újra veszem, de a bioderma mattabb hatása jobban bejön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

PFanni97

2021. április 14.

Nekem nagyon csípi a szememet, főleg egy kis idő elteltével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Nekem nagyon csípi a szememet, főleg egy kis idő elteltével.

BLili

2020. október 13.

Úgy csíp, mint semmi más. Valamint egyáltalán nem szívódik be és mindent teljesen összeken.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Olga1895

2019. július 17.

Szeretem ezt a fényvédőt. Színe tökéletes a bőrömre, bár igazából nem erős. Nem zsírosít, nem folyik le, könnyű rá dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Qwerty1234

2019. június 13.

Az eddig vásárolt Uriage napvédő termékei mind bejöttek. Így hirtelen ebből akció miatt, rögtön kettőt is bevásároltam. (aminek nem biztos, hogy annyira örülök!)
Szárítja picit az amúgy is száraz bőröm. Fedése egyáltalán nincsen, nem látom, vagy le folyik rólam ebbe a nagy melegben.
Nyáron napozáshoz, strandoláshoz azért adok neki még egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Nyáron napozáshoz, strandoláshoz azért adok neki még egy esélyt.

TimeaZsofia

2019. április 23.

Nagyon gyorsan kell felvinni ezt a fényvédőt, mert hirtelen szárad. A fedése gyenge, de azért valami kis egységesítést el lehet vele érni. Szerintem zsírosabb bőrre jobb lehet, nekem kissé szárítja a bőröm. Ettől függetlenül jól véd, parfüm nélkül még jobb lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

krisztis

2019. április 20.

Praktikus kis darab. Ha a borom rendben van akkor altalaban alapozo helyett hasznalom, fedese nagyon enyhe, inkabb kiegyenlito szinkorrekcios hatasa van. Vilagos szine nagyon jol igazodik egyebkent a boromhoz (mac f&b N1). Tartos is, este lemosom az egeszet. Nekem annyi a bajom vele hogy picit büdi de szerintem a fenyvedo miatt. Erdemes egyebkent alahidratalni es puderrel fixalni mert hajlamos picit atfenyleni. (ezekert vonok csak le 1*ot)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

lacee4

2019. április 7.

Meg vagyok elégedve vele. Magas fényvédelmet biztosít, elég jól passzol a bőröm színéhez, a finishe sem rossz, kell egy kis idő amgí magába szívja a bőr és de utána jó lesz.
Nyáron napozáshoz, strandoláshoz szerintem kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Nyáron napozáshoz, strandoláshoz szerintem kiváló.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Triacontanyl PVP, Glucose, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.