Uriage

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: oildi71, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tápláló védőkrém Uriage termálvízzel száraz, érzékeny bőr ápolására és védelmére. Csecsemők, gyermekek számára, arcra, testre, kézre egyaránt. Megvédi gyermeke száraz, érzékeny bőrét mikor az környezeti hatásoknak van kitéve (pl.: szeles időjárás, hideg). Gazdag, krémes állaga védőréteggel látja el a bőrt, használatával az epidermis ellenállóbbá válik a káros környezeti hatásokkal szemben. Méhviaszon alapuló összetétele táplálja a száraz bőrt, helyreállítja hidrolipid védőrétegét, puhaságát, komfortérzetét. Uriage termálvíz tartalma hidratálja, nyugtatja az érzékeny bőrt és komfortos érzést biztosít. Gondosan válogatott összetétele révén kitűnően tolerált készítmény. Paraben-, illat- és színezékmentes, hipoallergén.

Dancs03

2018. december 15.

Nagyon jó krém, imádom! Azért volt rá szükségem, mert nagyon (nagyon-nagyon) ki volt száradva az arcbőröm. Emiatt hiába a zsírosabb állag, pikk pakk beszippantotta a bőröm. Nem nehezült el, nem csomósodott, nem pattogtam ki és persze irritáció sem lépett fel. Viszont egész nap hidratált bőr érzésem van:)
Ez a krém a hideg telek kötelező darabja lesz nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Ez a krém a hideg telek kötelező darabja lesz nálam.

mizse

2017. április 18.

Télen, amikor már odáig fajult a kézszárazságom (több okból kifolyólag), hogy sebesedett a kezem, kerestem egy kézkrémet a neogranormon mellé. Ezt ajánlották a gyógyszertárban, és milyen jól tették! Nagyon jól helyretette a kezeim rövid idő alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Kodi

2017. február 1.

Az összetétele szinte teljesen megegyezik az Uriage Cold Creamjével, annyi a különbség, hogy ebben a víz áll főhelyen, ez meg is látszott, amikor kibontottam. Reméltem, hogy lesz egy pici illata, mint egyes Uriage babatermékeknek, de nincs, teljesen illatmentes, nagyon kellemes használni. Én saját magamnak vettem, mert már teljesen kész van az arcbőröm ebben a hidegben. Zsíros, tipikus cold cream, de annyira nem kenőcsös, mint mondjuk a kék Nivea. Remekül lehet rá sminkelni is, szép "dewy" lesz az alapozás, highlighter már nem is kell, hiszen a krém is nagyon zsíros. Árban jobban jött ki, mint a felnőtteknek való Cold Cream, most, hogy látom az összetevőket, nem bánom, hogy ezt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).