Uriage

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lola9079, Módosítva: 2019. július 19.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Összetett hatású hidratáló, bőrlágyító krém seborrhoeás tünetek, irritált, kipirosodó és hámló bőrterületek ápolására. Újszülött kori koszmó ápolására is ajánlott.

Egyaránt kezeli a seborrhoea okait és tüneteit. Gyorsan megszünteti a hámlást, a szabadalmaztatott TLR-2 Regul komplex és a nyugtató Uriage Termálvíz együttes hatása gátolja a mikroorganizmusok túlszaporodása által kialakuló gyulladásos folyamatot, már a korai fázisban.

Paraben-, illat- és színezékmentes, hipoallergén

MINTÁBAN KERESEM Uriage D.S. Emulzió Krém
Ár: megegyezés szerint, csere is lehetséges , Eladó: Mango36
Állapot: 3 ml-s minta, több db is érdekel, Helyszín: --, fizetés: postával szeretném

FanniPalma

2020. május 26.

A bőrgyógyászom ajánlotta a seborrheámra, kíméletes megoldásként. Az arcomon előforduló piros, hámló gyulladásokat azonnal enyhíti, és kb. 1 napon belül eltünteti. Rendszeres használata mellett nem újul ki a gyulladás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Dana1983

2020. április 7.

Az arcom majdnem mindentől kipirosodik, úgy kell keresgélnem a termékeket. Sajnos ettől a krémtől is tök vörös lett a fejem és még pattanásokat is okozott.

Magamnak vettem, de miután nem jött be, anyámnak adtam. Neki nagyon tetszik, azt mondja könnyű az állaga, egyből beszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

Livomivo

2020. február 29.

A legjobb a célra. A DS samponokkal együtt igazan hatékonyan távolítja el a tüneteket (hamlas, kivorosodes).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

ladymerci85

2019. december 29.

Én koszmó eltávolítására használtam.
Tökéletesen működött. Három gyermek édesanyjaként a harmadik gyereknél próbáltam ki-kár hogy az első két gyereknél nem. Nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Én koszmó eltávolítására használtam.

Alicece

2019. október 7.

Jo használni és egy ideig a pikkelyes hámlo arcomon is segített de nem mindig mostmár erősebb hidratálo kell.
Rozaceas bőrre használtam es szerettem a viszkető huzodo bőrön is segített. Érzékeny bőr jól tolerálja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

NeonPink

2019. július 16.

Hónapokon tartó kegyetlen szenvedések után teljesen elmulasztotta a pici, sűrűn elhelyezkedő, vörös, viszkető, égő, hámló hólyagocskákat az államról amit 2 bőrgyógyász, 1 orvos és 2 természetgyógyász sem tudott megoldani. ráadásul az egyetlen krém amitől nem pirosodott ki és égett az érzékeny arcbőröm orca részen
gazdag krém, de nagyon könnyen eldolgozható, inkább folyékony viszont nem hagy zsíros érzetet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Shaza

2019. június 13.

Naponta használva megteszi a hatását, a piros foltok és a hámlás is szépen elmúlt. Próbáltunk más termékeket is szeborreára - többek között bőrgyógyász által felírt krémeket - de eddig ez a leghatásosabb. A kis kiszerelés ellenére elég sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

hógolyó

2019. június 9.

Nagyon jó! A hajtő, fül körül megjelenő piros seborheás (vörös) foltokat szépen eltünteteti. Hajat nem zsírosítja, egy pici pötty kell belőle. Sokáig elég, bár én csak akkor kenem, ha szükséges. Előfordult, hogy pár óra alatt lehúzra a vörös foltokat. Imádom. Tényleg csodaszer! Az biodermának is van hasonlója, ugyan ilyen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

orsiborsi1989

2019. január 26.

Évek óta télen/nyáron ezt használom hidratáló krémnek, szépen távol tarja a seborrheát. Télen kicsit kevésnek érzem, de mivel nem találtam ennél jobb hidratálókrémet, ami nem irritálta volna a bőrömet, ezért télen nemes egyszerűséggel kétszer kenem be az arcomat vele. :)
Ha mégis előjönne a seborrhea vagy az ekcéma, akkor viszont nem elég, azokra az időszakokra másik krémet tartok tarcsiban.
Nem válnék meg ettől a krémtől sose.
- gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön
- nyugtatja a bőrt
- selymessé teszi a bőrt
- NEM OKOZ PANNANÁSOKAT (ez fonti, nekem szinte minden kicsapja a bőrömet, még a La Roche termékek is sajnos. :/)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Nem válnék meg ettől a krémtől sose.
- gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön
- nyugtatja a bőrt
- selymessé teszi a bőrt

simbenz

2018. december 8.

Meglepően gazdag krém, jól hidratálja a kombinált bőrömet, mintha pirosságot is csökkentett volna. Nem az a típusú krém, amit az ember alig vár, hogy magára kenjen, de ha nem használom, hiányzik. Ha ez a tubus elfogy, kipróbálok mást, de lehet hogy visszatérek hozzá. Az én érzékeny bőröm kevés krémet tolerál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.