Uriage

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 18.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Koncentrátum barna foltok célzott kezelésére

Cx komplex hatóanyaga, mely pigmentképződést gátló, nyugtató és antioxidáns összetevők (borsó és szacharóz kivonat, C-vitamin, Uriage termálvíz, Enoxolone) kombinációja, csökkenti a meglévő barna foltok méretét és intenzitását, AHA-tartalma pedig gyorsítja a pigmentálódott bőrsejtek hámlását.

Kiválóan tolerált, hipoallergén és illatanyagmentes termék.

senskin

2018. december 4.

Nagyon jó! Az illata büdös, pedig frissen bontottam ki. Csak estére használom, még magában is megállja a helyét. mehet fölé még hidratáló is ha szükséges, mert teljesen beszívódik. Reggelre sima, bababőr! A kombinált és zsíros bőrűeknek válhat be jobban, a foltokat is halványítja. Szem köré írja hagyjuk ki, de nem volt gond vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

VivienV

2018. augusztus 27.

Sajnos én 4 hét után sem látok változást a bőrömön. Nem halványít sem az erősen pigmentált területen, sem pedig pattanás helyeket. Sajnálom, mert itt ódákat zengtek róla, de sajna én abba a csoportba esek, akiknek mást kell kipróbálnia .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Fanba

2018. április 16.

egy het alatt halvanyitotta a pigmentfoltjaimat! es 3-4 het mulva teljesen el is tűntek. Raadasul a bajusz vonalamon tört ki rajtam a legjobban, ugyhogy elhihetitek, hogy asap volt! most vettem ujra. Neha az egesz arcomon szetoszlatom nagyon sokat segit a meglevö hegeken, szeplökön. Ajanlani tudom! Hozza hasonlot sem hasznaltam meg soha pedig egy par fele megfordult a kezeim között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Szemike

2018. április 11.

Nem tudom igazából szeressem e vagy sem. Nem csodakrém. Ideig halványított, de sajna már nem. Bár az is eszembe jutott, hogy lejárt mert bebarnult :) Azért megy a 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

catflower

2018. március 23.

A Depiderm krémmel együtt használom. Bevált. Elég drága,de mivel hatékony,és kevés is elég belőle, így muszáj beruháznom rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

IdaLupino

2018. február 8.

Öt hónapja kenegetem minden nap, reggel és este az egyetlen foltot az arcomon, eddig mondhatni semmi eredmény. Tényleg reméltem, hogy van értelme kifizetni a borsos árat. Egyelőre ez nem igazolódott be. Emiatt most a foltok elleni fényvédő krémükbe vetett hitem is megingott. Azt se fogom újra venni. Keresek mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 8.

FruzsinaV

2017. június 6.

Kicsit sokkolt az ára és a mennyisége, de nekem 1 évig elég volt napi szintű használat mellett. Hamar beszivódik. Jól hat, elmulasztja a pattanás utáni foltokat vagy az egyéb foltokat viszont nem egy éjszaka alatt, kitartóan kell használni és meg fog látszódni az eredmény. Mindenképp újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Zsubab

2016. november 12.

Elsőre meglepett a viszonylag kicsi kiszerelés, de használat közben látszik, hogy így is sokáig elég lesz. Még csak pár napja használom, több Uriage termékkel együtt, így még nem tudom mennyit javít önmagában, de néhány nap után nekem már halványított kicsit. Később még update-elek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

bvlgari pour femme

2016. október 30.

2 hét használat után szinte láthatatlanná tette egyetlen, ám annál durvább pigmentfoltomat.
Csodaszer kategória abszolút, 100 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 30.

Csodaszer kategória abszolút, 100 csillag.

Lencse

2016. május 28.

A gyógyszertárban ajánlották a pigmentfoltok halványítására az bajusz-vonalon. Kicsit furcsa szaga van, számomra kellemetlen. Egyébként nem irritál, állaga inkább vizes jellegű. Gyorsan beszívódik. 3 hét használat után talán már halványodtak a foltok, de még nem eléggé. De tudom, hogy ez egy hosszabb folyamat, így türelmes vagyok vele. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Pisum Sativum (Pea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.