Uriage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2019. július 22.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nappali arckrém magas fényvédelemmel, kombinált és zsíros bőrre.

VanitySmurf

2016. április 25.

Most hogy itt a jó idő gondoltam beszerzek egy jó kis fényvédőkrémet. Hát ez minden csak nem jó. Akár mit csinálok vele pár óra múlva az államról és a szám körüli részről kis fehér darabokban lejön, az arcom többi részén pedig nagyon fénylik. Először arra gondoltam, hogy túl sok a mennyiség és túl lassan dolgozom el. De akármennyit viszek fel az arcomra és akármilyen gyors vagyok nekem mindig ugyanaz az eredmény. Bosszantó az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Nena

2015. szeptember 12.

Egész nyáron ezt használtam és ha jövőre is kapható lesz, akkor egészen biztosan nem váltok.
Szuper gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos a bőr (ami a 35+ fokokban nem volt hátrány), nem irritálta a bőröm, nem lett fehér színű és ami a legfontosabb, a nyaralás alatt se kapta meg a bőröm a Nap. Annak ellenére, hogy minden nap és bőségesen kentem belőle, sokáig elég.
A férjemet is rá tudtam venni a használatára és az ő extrán leégős bőre sem pirult meg, úgyhogy én hiszek ennek a krémnek. :) A márka általam eddig használt termékei is csillagos ötösre vizsgáztak (toléderm, hyséac k18), ez sem marad le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Triacontanyl PVP, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gombaellenes tartósítószer.