Uriage

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2019. július 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az Uriage HYSÉAC SPF30 krém ötvözve egy hatékony napvédővel, kifejezetten zsíros bőrre. Nagy teljesítményű UVA-UVB védelem, egy új rendkívül hatékony oktokrilén mentes összetett szűrővel. Nem ragadós és nem zsíros!

• Hidratáló: Rendkívül hidratáló, ez a termék olyan hatóanyagokat tartalmaz, amelyek csökkentik a kiszáradást.
  • Mattító: A tartós mattító hatása köszönhető az édesgyökér-kivonatnak, amely elnyeli a felesleges faggyút, és ezáltal megakadályozza a megjelenését az új foltoknak.

estrella13

2019. július 3.

Nagyon régóta keresek jó fényvédős hidratálót, ami színezetlen, de sajnos ez sem vált be. Zavaró, erős illata van, fehér réteget képez, ami darabokban válik le. A hidratáló hatásával sem voltam megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Marlenka77

2018. május 3.

Végre megtaláltam ŐT, a számomra tökéletes fényvédőt! És akkor mi történik??? Megszűnik, kivonják a forgalomból. Nem tudom, hogy lehetek ilyen peches, gyorsan vettem is belőle 2 db-ot. A lejárati idő miatt többet nem tudtam, pedig vettem volna 10-et is.
Nem tudom van e értelme értékelést írnom róla így, hogy kifutó termékről van szó, de én mégis megteszem.
Nem csillog, hamar beszívódik, nem zsíros, viszont tökéletesen hidratál. Nekem minden fényvédővel az a problémám, hogy bőr alatti puklikat okoznak. Nagy, kinyomhatatlan pattanásokat. Ezzel szemben ez a kis csodakrém még le is húzza a már meglévő patikat. Nagyon szeretem és örülök, hogy még 1 évig használhatom a meglévő készletem és nincs gond a napi fényvédelemmel. Hogy mi lesz utána? Kínlódva kutatás a méltó utód után....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Blackxentric

2018. március 29.

Kellett egy fényvédős hidratáló krém nyárra és napos időre, ezért vettem meg. Az biztos, hogy ez nem mattít, ugyanolyan mintha sima arckrémet használtam volna. Mivel sminekelek rá, ezért ez annyira nem számít nekem. A fényvédelem a lényeg számomra, azzal pedig eddig nem volt gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

ilditoth

2018. március 10.

Sajnálom, le fogom húzni ezt a krémet, mégpedig azon egyszerű oknál fogva, hogy nem teljesíti azt, amit ígér.
Fénylik. Nagyon. Csúnyán. Lehet, hogy hidratál, de egyáltalán nem mattít (sőt), pedig emiatt az ígérete miatt vettem meg.
Többször is próbáltam, a frissen mosott arcomra is, tonerre is, hidratálás után is, C-vitaminos szérummal, anélkül is... Egyetlen módon vállalható, de akkor is csak néhány órára, ha utána mattító primert kenek magamra, és erre az alapozót.
És még 30 fok sem volt, hogy izzadjak alatta...
Csak a szép összetevői miatt szavazom meg neki a kettest, nyakra, dekoltázsra biztosan el tudom használni, de az arcomra nem fogom kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

És még 30 fok sem volt, hogy izzadjak alatta...

papramona

2018. február 17.

Nekem fényes maradt az arcom, sajnos még órákkal a felkenés után is fénylett mintha zsíros lenne a bőröm. A szám környékén meg apró pöttyök jöttek ki tőle, de nem igazán pattanás hanem mintha picike kiütések lennének. Pár hónapig próbálgattam, több napos/hetes szünettel, de nekem nagyon nem volt jó. Nagyon folyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

rimfruaa

2017. augusztus 14.

Nagyon klassz kis termék, nem jöttek ki miatta pattanások, pedig nagyon nagyon érzékeny a bőröm. Szóval ajánlom azoknak, akik kb. mindentől kipattognak vagy allergiás reakcióik lesznek és egy jó hidratálót és fényvédőt keresnek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Cat21

2017. április 30.

Elhasznàlom de a hidratàló és mattító hatàsa Nekem kevés, előtte kenek fel hidratàlót, és a sminkelés végén mattító púdert.
Nagyon folyékony ezért óvatosan kell hasznàlni, hamar felszívódik, nincs ragadós érzés hasznàlat utàn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

gwendy

2017. április 28.

Nekem sajnos nem jött be, a folyékony állaga miatt meg mindig túl sok nyomódott ki a flakonból. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 28.

fitgreta

2017. március 15.

Könnyen beszívódik pár perc alatt, és akkor már nem látszik egyáltalán. Nekem egész nap puha tőle a bőröm. Kár hogy van benne illatanyag, de legalább kellemes illatú. Sminkelni tudtam rá, bár az én nagyon zsíros bőrömön délutánra már átfénylett (ez mondjuk szinte minden terméknél így van nálam, de ez sem javított a helyzeten, tehát nem mattított szerintem). A mattításon kívül hozza a leírást, szerintem még egy egy pati is visszahúzódott tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Szofi

2017. január 21.

Ami nekem volt, az nem így nézett ki, összetevők sem pont ezek.
Nagy reményekkel vettem meg, de számomra csalódás volt és alig vártam, hogy elfogyjon. Számomra harmatgyenge volt a hidratálása, lehet, hogy mert ősszel-télen használtam, de komolyan, szinte semmi hatást nem érzékeltem, azon kívül, hogy kicsit fehérített. Viszont cserébe nagyon hamar lehetett rá sminkelni, jó alapot ad, és nem fényesedett át önmagában sem. Nagyon akartam szeretni, és lehet, hogy melegebb időben kap még egy esélyt, de jelenleg ez egy nem.
Ja, és arra vigyázzatok, hogyan csukjátok be, mert szeret kifolyni, én pár használatnyit tuti elvesztettem így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Ami nekem volt, az nem így nézett ki, összetevők sem pont ezek.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Triacontanyl PVP, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gombaellenes tartósítószer.