Uriage

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: Konstanss, Módosítva: 2019. július 21.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különleges hatóanyaga az Uriage termálvíz, mely kivételesen gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, antioxidáns tulajdonságú, erősíti a barriert és természetes izotóniás összetételének köszönhetően tökéletes ozmózisban van a bőrrel, ezért is nevezik a bőr vizének.

Felgyorsítja a pattanások „érését”, hogy azok a lehető leggyorsabban eltűnjenek. Célzottan az egyes pattanások kezelésére. Extra gyors hatás, akár egy-két éjszaka alatt. Magas hatékonysága köszönhető a keratolitikus Agyagpala, antibakteriális és nyugtató Teafaolaj kivonat, faggyúképződést csökkentő Zöld agyag, és nyugtató, szárító Cink oxid együttes hatásának.

Kitűnően tolerált, hipoallergén.

zsalexa

2020. június 19.

Ha este felkenem, a piros részekről nagyon szépen lehúzza a gyulladást, és reggelre nagyon szép lesz az arcom. Örök kedvenc, ráadásul kevés kell belőle, és sokáig kitart. Ötmillió csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Ercs

2020. június 15.

A nehezen kibújó pattanásokat szépen kihozza pár óra elteltével. Azért kap négy csillagot, mert éjszakára nem tudom használni, mivel krém állagú marad és csak szétkenem, így csak akkor használom, ha egész nap itthon vagyok és este lemosom. Ettől eltekintve jól végzi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Rekanna1

2020. április 25.

Nekem bevált. Jól leszárítja a pattanásokat, ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 25.

Nekem bevált. Jól leszárítja a pattanásokat, ennyi.

nyuszita

2020. április 12.

Semmi extra. Nagyon ragacsos, lassan szárad és sajnos nem tapasztaltam a pozitív hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

Jucccc

2020. március 27.

Gyógyszertárban ajánlották nekem a gyulladt pattanásaimra, és összetevők, valamint az ígéretek alapján meg is vettem. Nagyon bíztam benne, lelkesen használtam eleinte minden este, de hiába vártam, nem jött a várt hatás. Nem szerettem felkenni, mert ragacsos, nehezen lehet eloszlatni, foltos lesz tőle az arcom - ami a férjemnek nem tetszik -, és a párnám is foltos lesz tőle. Reggel pedig nehéz lemosni, dörzsölni kell, hogy ne látszódjon. Ráadásul még mindig nem fogyott el, pedig évek óta megvan. Azóta is felkenem néha, ha nem látja rajtam senki, nagyon-nagyon vékony rétegben, de továbbra sem vettem észre semmi hatást. De legalább nem ront a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

Babooca

2020. február 21.

2015.nov. 21.

Joy napokon beszereztem. Kaptam hozzá pár mintát, köztük a K18-at, és már bánom nagyon, hogy nem azt választottam ehelyett. Zsíros, nehezen kenhető, de könnyen letörlődő zöldes színű krémről van szó. A tégelye icipici de a benne lévő paszta nagyon sokáig fogja bírni. Az S.O.S hatás nem igaz. Igazán nagy változásokat nem látok a bőrömön, ellentétben a K18-cal, ami rendkívül látványos. Én kupont beváltva is többet fizettem érte, mint a fent kiírt ár, szóval szerintem nincsen helyesen feltüntetve. Kedvesem bőre problémásabb, ha azon beválik, akkor feljavítom a csillagait.

2020.02.21.

Nem lettünk barátok, sőt, kifejezetten megutáltam. Éjszakai használat után reggel arra lettem figyelmes, hogy a párnámat teljesen összekente, nem beszélve a hajamról, amibe szintén beleragadt és alig tudtam kimosni a reggeli rohanásban. Néha-néha újra próbálkoztam vele, de azt leszámítva, hogy a pattanások még nagyobbak lettek mellette, semmi előnyét nem tapasztaltam. Egy jó BHA vagy glikolsavas hámlasztóval sokkal többre megyek, ha ilyen gondjaim akadnának. Nem érdemli meg az egy csillagot sem, szerintem rendkívül túlárazott, átlagos készítményről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

2015.nov. 21.

2020.02.21.

noradrenalin

2019. december 11.

Egyik rendelésemhez kaptam termékmintát belőle nem nagy szám szerintem. Nagyobb, gyulladt pattanásokkal nem kezdett semmit. Nehezen szárad, igazából nálam nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

bongi

2019. december 1.

Kisebb pattanásoknál segít, nagyoknál nem igazán, vagy csak keveset. Nem olcsó, viszont sokáig elég. Éjszakára nem nagyon szoktam használni, mert ahogy előttem is írták, nem szárad meg, kettőt fordulsz és az egész a párnára kenődik. Napközben szoktam használni, mikor otthon vagyok. Annyira nem győzött meg, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 1.

Reance

2019. október 13.

Uriage Hyséac K18 mellé vettem kiegészítésnek. Tényleg teszi a dolgát, ha kijön egy pattanás akkor éjszakára kenek rá vékonyan és reggelre már "meg is érik". A krém nélkül napokig nőne a fájdalmas pukli, de így sokkal hamarabb túl vagyok rajta és hamarabb el is tűnik. Állagra agyagos, ragacsos, szóval vigyázni kell, hogy a párnát össze ne kenjem vele. Ha esetleg nap közben itthon vagyok (pl. hétvégén), akkor reggel felkenem és este mosom le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Lalu86

2019. június 6.

Sajnos nekem nem vált be.
Még több pattanást is okozott.
Ráadásul estére használva, hiába próbálok úgy aludni mindent összefog.
Nagyon hamar el is használtam mivel szorgalmasan kentem vele a problémás részeket, de semmi.
Mindezt elég borsos áron.
Még a DM. sajátmárkás termékei is jobbak negyed ennyiért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Sajnos nekem nem vált be.
Még több pattanást is okozott.
Ráadásul estére használva, hiába próbálok úgy aludni mindent összefog.
Mindezt elég borsos áron.
Még a DM. sajátmárkás termékei is jobbak negyed ennyiért.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.