Uriage

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: Konstanss, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különleges hatóanyaga az Uriage termálvíz, mely kivételesen gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, antioxidáns tulajdonságú, erősíti a barriert és természetes izotóniás összetételének köszönhetően tökéletes ozmózisban van a bőrrel, ezért is nevezik a bőr vizének.

Felgyorsítja a pattanások „érését”, hogy azok a lehető leggyorsabban eltűnjenek. Célzottan az egyes pattanások kezelésére. Extra gyors hatás, akár egy-két éjszaka alatt. Magas hatékonysága köszönhető a keratolitikus Agyagpala, antibakteriális és nyugtató Teafaolaj kivonat, faggyúképződést csökkentő Zöld agyag, és nyugtató, szárító Cink oxid együttes hatásának.

Kitűnően tolerált, hipoallergén.

Rebeka_R09

2021. június 6.

Csodaszer. Egyszeri használat után jóval kisebbek lettek az aknéim. Nagyon hatásos krém!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 6.

floraszbo20

2021. április 29.

Termek mintaba kaptam es rogton megvettem teljes kiszerelesben is. Az ara egyaltalan nem sok ahhoz kepest, hogy nagyon keves is eleg belole es ameddig le nem jar addig tutira kitart:) Felgyorsitja a pattik eresi es gyogyulasi folyamatat, szerintem egy must have pattanasokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

Domini.ka

2021. április 16.

Szerintem ez egy csodaszer! Évekig küzdöttem nagyon csúnya, gyulladt arcbőrrel, semmi sem működött. Sem házi praktika, sem Rossmannos termék, sem gyógyszertári, aztán rátaláltam erre. Hihetetlen tempóban kezdett javulni az állapota a bőrömnek (gyulladás két nap alatt lement).
Sűrő az állaga, nagyon sokáig elég volt. Esténként használtam, néha reggelente még látszódott a zöldes, fehéres színe.
Viszont amikor már látszódott a tégely alja, akkor minta elmúlt volna a varázs. Van olyan, hogy hozzászokik a bőr, és csakazértis ellenáll? Nem tudtam ezt hova tenni, de ennek ellenére CSAK AJÁNLOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

annacska99

2021. március 19.

Nagyon sokáig elég lesz ez már biztos. Sűrű, kissé nehezen kenhető, agyagos krém. Én mindig éjszakára használom spot treatmentként, mivel fehéres nyomot hagy a bőrön. Ez van amikor még reggel is látszik, de nem zavar, mert simán le tudom mosni. Nagyon gylladt pattanásokra kár is kenni, viszont, ha időben elcsípjük a dolgot, akkor hasznos tud lenni. Kissé száírtja a bőrfelszínt, de hidratálással orvosolható. Nem csodaszer, de néha azért jól jön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

e0106

2021. február 1.

Nem egy csodaszer, de minimálisan javít a gyulladt pattanásokon. Előnye, hogy sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

Kiscsillag76

2020. november 15.

10 éves lányomnak az orrán nagyon csunya, gyulladt pattanások nőnek, mar 3 hete. Gyógyszertárban 2 napja kértem rá valamit, kihangsúlyozva drága "vackokat" ne, nekem nem váltak be. Megis kaptam ebből termékmintát. Már az első használat utan szemmel láthatóan halványodott az a gyulladt göb, lanyom is megjegyezte, hogy ő is akarta mondani, mintha halványabb lenne. 2szer használtuk, eddig jó, s mondtam ha tényleg beválik, veszek ilyet. Szóval eddig jo. Állagra tenyleg krémes, czöldes színű, én akkor kentem be lányom orrát mikor hazajött a sulibol, igy tuti nem kente el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 15.

aneett

2020. november 1.

Régóta megvan, nagyon kevés elég belőle. Szépen lehúzza a pattanásokat és a pirosságot. Hátránya, hogy nehéz állagú és tényleg mindent összefog, ha éjszakára kenem fel, de nekem megéri a hatása miatt, az eddigi legjobb spot treatment, amit hasznátam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

elina12

2020. szeptember 28.

Nagyon sokáig kitart. Csodát nem kell tőle várni, de valóban segít a pattanásokon valamennyit, így szerintem teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

zsalexa

2020. június 19.

Ha este felkenem, a piros részekről nagyon szépen lehúzza a gyulladást, és reggelre nagyon szép lesz az arcom. Örök kedvenc, ráadásul kevés kell belőle, és sokáig kitart. Ötmillió csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Ercs

2020. június 15.

A nehezen kibújó pattanásokat szépen kihozza pár óra elteltével. Azért kap négy csillagot, mert éjszakára nem tudom használni, mivel krém állagú marad és csak szétkenem, így csak akkor használom, ha egész nap itthon vagyok és este lemosom. Ettől eltekintve jól végzi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.