Uriage

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: Konstanss, Módosítva: 2019. július 21.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különleges hatóanyaga az Uriage termálvíz, mely kivételesen gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, antioxidáns tulajdonságú, erősíti a barriert és természetes izotóniás összetételének köszönhetően tökéletes ozmózisban van a bőrrel, ezért is nevezik a bőr vizének.

Felgyorsítja a pattanások „érését”, hogy azok a lehető leggyorsabban eltűnjenek. Célzottan az egyes pattanások kezelésére. Extra gyors hatás, akár egy-két éjszaka alatt. Magas hatékonysága köszönhető a keratolitikus Agyagpala, antibakteriális és nyugtató Teafaolaj kivonat, faggyúképződést csökkentő Zöld agyag, és nyugtató, szárító Cink oxid együttes hatásának.

Kitűnően tolerált, hipoallergén.

Reance

2019. október 13.

Uriage Hyséac K18 mellé vettem kiegészítésnek. Tényleg teszi a dolgát, ha kijön egy pattanás akkor éjszakára kenek rá vékonyan és reggelre már "meg is érik". A krém nélkül napokig nőne a fájdalmas pukli, de így sokkal hamarabb túl vagyok rajta és hamarabb el is tűnik. Állagra agyagos, ragacsos, szóval vigyázni kell, hogy a párnát össze ne kenjem vele. Ha esetleg nap közben itthon vagyok (pl. hétvégén), akkor reggel felkenem és este mosom le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Lalu86

2019. június 6.

Sajnos nekem nem vált be.
Még több pattanást is okozott.
Ráadásul estére használva, hiába próbálok úgy aludni mindent összefog.
Nagyon hamar el is használtam mivel szorgalmasan kentem vele a problémás részeket, de semmi.
Mindezt elég borsos áron.
Még a DM. sajátmárkás termékei is jobbak negyed ennyiért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Sajnos nekem nem vált be.
Még több pattanást is okozott.
Ráadásul estére használva, hiába próbálok úgy aludni mindent összefog.
Mindezt elég borsos áron.
Még a DM. sajátmárkás termékei is jobbak negyed ennyiért.

Scarlett11

2019. június 1.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg kamasz gyermekem részére és nem bántam meg. Sok mindent próbáltunk már kisebb nagyobb sikerrel, de eddig ez a termék vált be nekünk a legjobban. Sokkal szebb lett a bőre mióta ezt használja. Kicsit drága, de biztos, hogy újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

Sophia00

2019. május 3.

Nagyon sok mindent kipróbáltam már a pattanásokra illetve a szőrtusző gyulladásra és végre megtaláltam az igazi csodaszert. Körülbelül 2 éve vettem legelőször, azóta mindig tartok egyet otthon. Sokáig elég, csak vékonyan kell kenni az érintett területet. 1-2 nap után szinte nyoma sincs a gyulladásnak vagy a piros pukliknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

szandi08

2019. február 13.

Nagyon tudom ajánlani pattanásra hajlamosaknak. 1-2 nap alatt leszárítja a pattanásokat, ilyennel még nem is találkoztam. Drága, de abszolút megéri az árát. A kicsi csomagolás ellenére sokáig elég. Illatmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

rebbka

2019. január 12.

2018. jan. 21. Ez az új arcápolási rutinom egyik tagja, dec. 30-án kezdtem el használni, és ez egy nagyon jó termék.
A bőrömről tudni kell, hogy ilyen nagy piros, gyulladt pattanások szoktak rajta kijönni, fájdalmasak meg minden. Van, amikor jobb passzban van a bőröm, viszont decemberben kb 10 ilyen nagy pattanás jött ki az arcomon, és megelégeltem, tényleg szörnyen néztem ki. Elkezdtem nézegetni a termékeket, amik segíthetnek, és elegem lett abból, hogy nagyon sok pénzt kidobtam már az ablakon, semmit sem használtak az eddig próbáltak, kivéve az akneroxid. Elhatároztam hát, hogy rászánom a pénzt, és megveszem többek között ezt is.
Célzottan a pattanásokra kenem, ahogy írja az útmutató, de aki azt akarja, hogy visszahúzódjanak, ne használja ezt a terméket, mert ez segíti a pattanások érését, ahogy olvasható is. Ha valaki túllép ezen, és kitartóan kenegeti 2. napra már gyönyörűen lemegy a gyulladás, ami az én esetemben egyébként van, hogy 2 hétig is eltart, tényleg szörnyű. :D Szóval nálam ez egy igazi életmentő volt, az árát megéri, nagyon sokáig elég. Az arcom kb kéthetes használat után érezhetőbben szebb, egy pattanásom van már csak, de lassan az is elmúlik. Egy másik Uriage-termékkel használom. Újra fogom venni, ez nem kérdéses, mert imádom. 5*

2019. jan. 12. Még mindig használom, egy év alatt nem fogyott el. Ha elfogyna, tuti újravenném, mert ez egy csoda! 😊 Azóta szerencsére nem jön ki annyi pattanásom, de ha érzem, hogy egy itt-ott ki akar jönni, gyorsan bekenem, és elbánik vele. Először kihozza, és aztán leszárítja. Szerintem alaptermék, ha valakinek pattanásra hajlamos a bőre. Úgy vettem észre, hogy kevesen ismerik, ahhoz képest, hogy pl az akneroxidot mennyien, pedig tényleg szuper! Remélem, sosem vonják ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

dzsamilla

2019. január 7.

A sok jó véleményt olvasva biztos vagyok benne, hogy velem van a baj, de nekem szinte egyáltalán nem vált be, pedig elfogyasztottam egy egész tégellyel. Szorgalmasan kenegettem a már meglévő és a még csak kialakuló pattanásokra is, és néha talán használt, de az igazán makacs, fájó, kinyomhatatlan ocsmányságokkal sajnos nem tudott mit kezdeni, sőt, volt hogy még jobban begyulladtak.
A hatékonysága biztos függ attól is, hogy milyen jellegű/eredetű pattanásról van szó, de nekem sokkal többet ér, ha Akneroxidot kenek rájuk, és még olcsóbb is.
Ja, és elég macerás a használata, mivel nem szárad meg, összekeni a párnát, a haj beleragad... Tök jó látni, hogy ennyi embernek segített, de nálam csúnyán leszerepelt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

epid

2018. december 6.

12 éves lányom használja esténként (a problémás helyekre felviszi, ebben is alszik). Határozottan szebb az arcbőre, több mint féléve használja. Picike tégely, de gazdaságos, elég vékonyan felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Timicy

2018. november 22.

Hetek óta aktívan használom a pasztát, a pattanás eltávolítása utáni állapoton is tud segíteni, a makacs pirosságot is halványítja. Az aknéim is hamarabb tisztulnak. Az egyetlen dolog, ami miatt levonok egy csillagot, hogy hiába azt írják egész éjszakára hagyjam fent, egészen nehézkessé teszi, hogy nem szárad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

linduci

2018. október 29.

Nekem elég agresszív pattanásaim vannak mindenhol, 36 évesen már rengeteg "ellenszérumot" és csodakezelést kipróbáltam, idáig ez volt a legjobb. Vannak azok a göbös, jó nagy és kinyomhatatlan pattanásaim, amikben nincs semmi, és hetekig ott vannak, fájnak, pirosak, a végén már majdnem 2 cm átmérőjűek, de semmit nem tudok velük kezdeni. Ezekkel sajnos ez sem tudott elbánni, ugyanúgy hetekig ott vannak, ugyanúgy kinyomhatatlanok, nőnek és fájnak. De az "érlelhetőeket" szépen "készre érlelte", és utána már csak az volt a dolgom, hogy a stickkel leszárítsam, eltüntessem. Nem vártam tőle csodát, hiszen majdnem 3 évtizede vannak pattanásaim (PCOS, IR, és pajzsmirigy alulműködés miatt), de a tőle legjobbat megtette, legalábbis az eddigi csodakezelések és termékek közül a leghatékonyabb ez volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.