Uriage

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Isofill ránctalanító krém normál/kombinált bőrre lágy, könnyű textúrával.

Az Isofill krém kisimítja, feltölti  és korrigálja a ráncokat, megtartja és védi a bőr fiatalságát, növeli a bőr tömörségét. Hatása hosszantartó. Kitűnően tolerált, nem komedogén, hipoallergén, parabenmentes.

Az Uriage ISO 3R komplex szabadalma:
+ stimulálja a bőr természetes kollagén és hyaluronsav termelését
+ megerősíti, megóvja a bőr meglévő hyaluronsav készletét
+ aktiválja a sejtek szabadgyökfogó képességét

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szinda

2017. szeptember 8.

Kedvenc nyári hidratáló arckrémem. Nagyon kellemes, könnyen beszívódik, nem lesz zsíros, ragacsos a bőröm. Többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Nofretiti181

2017. június 10.

Nekem sajnos nem vált be. Allergiás kiütések jelentek meg a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Nekem sajnos nem vált be. Allergiás kiütések jelentek meg a használata után.

zoja

2017. március 25.

Nagyon nehezen találok olyan arckrémet amitől nem lesz azonnal zsíros, ragacsos vagy pattanásos a bőröm. Ez a krém számomra maga a csoda (ritkán lelkesedem, illetve könnyű elvenni a kedvem), már a második tégelyt használom és teljesen elégedett vagyok. Nem zsíros, nem ragad, sminkelni is könnyű rá. Az egyetlen ami nem tetszik, hogy elég drága, de legalább tényleg jó,ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

kneva

2017. január 29.

Magamtól nem vettem volna meg, mert a ránctalanítóktól általában nagyon fényes lesz a bőröm, még akkor is, ha azt írja rajta, h vegyes bőrre ajánlják.
De ez a krém tényleg nagyon könnyű, szuperül felszívódik és nem fényesedek ki tőle! Szérummal együtt használom esténként, és eltüntette a szemöldökeim között a "mérges-ráncokat"! Határozottan újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

mnodulus

2017. január 13.

Csak mintát kaptam, de ennél sokkal többre számítottam, ahhoz képest, hogy ránctalanítóként reklámozzák, még hidratálónak is kevés. Gyorsan beszívódik, az állaga elég "vizes", ráadásul nagyon erős az illata. Nyáron esetleg elmegy, de télen az Aqua Precis balzsama ezerszer hatékonyabb szer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Ysu

2016. szeptember 22.

Húúú, nagy csalódás. Kombinált börre valót vásároltam, de nagyon nehéz, zsíros fullasztó érzetet hagy a börömön. Mint minden ez is eleinte jo volt, kellemes volt használni, nagyon szerettem az illatát is. A ránctalanító hatásából én konkrétan semmit sem tapasztaltam, nem lett kevesebb, vagy tömörebb az arcböröm, pedig több mint a felét elhasználtam már. Lett helyette zsíros/olajos/ tocsogós, kitágult pórusok, apró pattanások. Kár, pedig a vélemények alapján sokkal jobbra számítottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

muzli

2016. június 27.

Nagyon szeretem, elsősorban ősszel és télen használom. Kellemes, könnyű, jól beszívódik, évek óta újra veszem, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 27.

Xion7904

2016. április 8.

Akció keretében vettem, de szerintem így is pénzkidobás volt!

Sajnos olyan krém, amiről nincs mit írni. :(

Olyan semmilyen, könnyű textúra, erősen illatozik, gyorsan beissza a bőr, de ennyi.

Drága, és nem jó.

Elhasználom, de többet nem veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Akció keretében vettem, de szerintem így is pénzkidobás volt!

Sajnos olyan krém, amiről nincs mit írni. :(

Drága, és nem jó.

Elhasználom, de többet nem veszek!

Lizka

2015. december 30.

Lehet, hogy jó ez a krém - nálam nem igazán vált be. Ha krémet javasolnak a gyógyszertárban, az Uriage biztosan benne van, egyelőre nem bírtam rájönni, hogy miért.... Valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőjére, de ekkora piros foltokat még egyetlen krém után sem láttam az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

Cremorne

2015. december 12.

Még nem tudok hosszan tartó hatásról nyilatkozni, de gyorsan leírom, hogy ez egy nagyon light krém. Nyáron határozottan vegyes bőröm van, de télen is max. normál, de ez a krém nekem túl könnyű. Húzódik picit utána a bőröm és szerintem egyszerűen azért, mert nem elég tartalmas és gazdag télre. Érdemes kipróbálni a száraz bőrre való verziót.
Elég illatos (bár diszkrét illata van), ami nekem meglepő egy gyógyszertári krémnél. Nem zavaró, csak szokatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 12.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Cyclotetrapeptide-24 Aminocyclohexane Carboxylate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.