Uriage

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Kipirosodó és/vagy látható hajszálerekkel átszőtt (Rosaceás) érzékeny arcbőr ápolására. Szabályozza a mikrokeringést, védi a hajszálereket, érösszehúzó hatású. A szabadalmaztatott Cerasterol-2F komplex megerősíti a bőrt a bőrpírt okozó külső hatásokkal szemben. Intenzív hidratáló és nyugtató hatású. Kiváló sminkalap.

Paraben mentes, hipoallergén.

Hatóanyagok: Uriage termálvíz, Cerasterol-2F(R), Ginzeng kivonat, Dextrán szulfát, Zöld gyöngyház mikroszemcsék.

Odriuss

2020. április 17.

Az esti rutinom részét képezi ennek a krémnek a használata. Használom még a termékcsalád arctisztító tejét reggel és este és spf 30-as változatát pedig nappalra. Kellemes a krém állaga, kicsit sűrűbb, mint az spf-es változatnak. Gyorsan beszívja a bőröm, nem feszül utána. Csatlakozom az előttem szólóhoz, a kiszerelést tekintve ennél is az spf-es változatnál is jobb lenne a pumpás kiszerelés. Ez a termék kb. 6 hónapig elegendő a mindennapi használat mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Erika80

2020. február 22.

Azt tapasztalom, hogy ahogy öregszem, úgy válik egyre erőteljesebbé ez a rosacea probléma. Bár mindig is volt vele problémám, de nem ennyire. Próbáltam kezelni egy másik krémmel, az az égvilágon semmit nem csinált, pedig annak az ára sem volt kutyafüle. Telt-múlt az idő, egyre kellemetlenebbé vált a pirosság, csak vennem kell valamit -gondoltam-, és akkor vettem meg ezt, a patikus ajánlása által. Húzós az ára, a mennyiség nem sok, de a hatása... Eddig nagyon elégedett vagyok vele! Igaz, a legjobb, leghasznosabb, ha úgy használom, ahogy ajánlja is a dobozán, azaz reggel és este. Igazából én reggel és du. kenem fel, amikor jövök haza. Így jól működik. Amikor csak egyszer kentem fel, amikor éreztem, hogy ki fog jönni a vörösség az orcáimon, akkor is tompított az erős vörösödésen, de nem tudta elmulasztani teljesen. Aztán átálltam a napi 2 használatra. Így bevált, bár ha a nap vagy erősebb hőhatás éri az arcom, akkor a reggeli krémezés nem bír ki 6-8 órát hatásügyileg. De sokkal kevésbé tágulnak ki az erek az arcomon, kevésbé kellemetlen az érzés és hamarabb el is múlik. Pár hete használom, így most még nem tudok hosszútávú tapasztalatról beszámolni, de eddig számomra egész hatásos. Vékonyan kenem fel és csak a problémás területre orientálódom. Nem zsírosít, szépen ápol és a pirosodás ellen is jól harcol.
Ami számomra tetszetősebb lenne, ha kis pumpás csomagolásban létezne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Ami számomra tetszetősebb lenne, ha kis pumpás csomagolásban létezne.

aranyeso

2019. május 5.

Elhasználtam, hidratált, nem lett sem jobb, sem rosszabb. Keresek tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Elhasználtam, hidratált, nem lett sem jobb, sem rosszabb. Keresek tovább.

baby63

Korcsoport: >54
2019. március 28.

Nem azt mondom, hogy sokat javított a helyzeten, de nem is rosszabbodott. Jobbat még nem találtam. Otthon ezt használom, ha megyek valahova, akkor a CC változatát. Pillanatok alatt felszívódik, smink alá is jó. Nincs ragacsos érzet utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 28.

hgabi

2019. március 15.

Egy hete használom, nekem eddig pozitív :) Eléggé érzékeny, rozaceás a bőröm, viszont ezt a terméket használva kevésbé irritálódik a bőröm. Gyorsan szárad, a reggeli rutinba tökéletesen illeszkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

sezi

2019. március 5.

Az első pár használatnál segített, utána csak rontott a helyzeten. Nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

franciskanoragal91

2018. november 13.

Sajnos nem vagyok jo velemennyel rola, hiaba remenykedtem, hogy ez megoldja a problemaim. Szerencsere mintat kertem belole, mert nem hogy nem hasznalt, picit rontott is a helyzeten :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

katalinkosztyi

2018. október 30.

Az első krémem volt amit célzottan rosecea ellen vettem meg: jól hidratál, nem hagy zsíros-ragacsos érzetet maga után, és az enyhe tüneteken talán még segített is.Nem csodaszer, de újravenném:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

malvada

2018. október 11.

Nem tudom mennyi idő alatt kell hatnia, de mivel külsőleg alkalmazandó, ezért gondolom nem kellene sok időnek eltelnie. Másfél hete használom, a változás zéró. Rosszabb sem lett. Kellemes illata van, jól lehet rá sminkelni, biztosan nem irritálja a bőröm, de ugyanolyan piros, mint a használat előtt. Egy pozitívum azért származott a megvásárlásából: legalább megtudtam, hogy nem az eddig használt termékek váltották ki a rosaceát, egész egyszerűen nálam a korral jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

noirsz

2018. július 9.

Sajnos ez nekem erősen rossz hatással volt az arcomra valamiért. Kimondottan nem nyugtatta a bőröm és újabb rossz dolgokat hozott elő.. Adtam neki időt és kétszer is neki-futottam két éven belül, mert más termékünk hatalmas változást okozott, de ez nagyon nem. Sajnálom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.

PVP 0 0