Uriage

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Uriage, az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2020. december 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult összetétel!

Hidratáló éjszakai maszk vízhiányos bőrre. Ultra-könnyű, különleges gél textúrával, az Uriage termálvíz hidratáló erejével és minden jótékony tulajdonságával, a reggeli sugárzó, hidratált, feltöltött bőrért. Használatával a bőr hosszan hidratált, revitalizált, puha és ragyogóbb lesz, teltebbnek látszik. Eltünteti a dehidratáltságból eredő apró ráncokat.

• A H2O Patch és Aquaxyl aktív összetevők az Uriage termálvízzel egy különleges, hármas hatású hidratáló komplexet alkotva regenerálják a bőr hidratáló mechanizmusait.
  • Helyreállítja a bőr barriert és újjáépíti a bőr hidrolipid rétegét, hogy gátolja a dehidratációt.
  • Fokozatosan felszabaduló hidratáló összetevők segítségével folyamatosan maximumon tartják az epidermisz hidratáltságát.
  • Antioxidáns havasi gyopár tartalmától a bőr revitalizált, puha és ragyogóbb lesz.

Hipoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Julcsibogar897

2021. február 6.

Nagyon szeretem, már többször vettem újra. Könnyű, gyorsan beszívódik. Reggel, mikor felkelek szinte bababőröm lesz tőle :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

dtu

2021. január 26.

Nagyon szeretem felszini vizhianyos borre :) reggelre nagyon szep egyenletes, feltoltodott borom lesz tole.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Kriszta92

2021. január 24.

Eleinte tetszett ez a krém de késöbb egyre zavaróbb lett amikor felkentem. Nagyon erős az illata és picit se szívódott be. Reggelre csupa zsír volt az arcom. Dekoltázsra elkentem végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Kucsinka90

2020. szeptember 26.

A legnagyibb előnye, hogy nem kell figyelni az időt, mikor kell lehúzni , vagy lemosni. Tegát olyanoknak ajánlott, akik nem szeretnek foglalkozni / nincs sok idejük a maszkozásra. Szerettem ezt a terméket , bár másnso reggel kicsit fénylett tőle a bőröm, de ezt leszámítva biztos fogom még használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

kovkitty

2020. szeptember 20.

Extra vizhianyos ,száraz a bőröm, ennek ellenére nem lett a kedvencem ez a krém. Nem venném újra az biztos.
Inkább reggel használtam, vizes kézzel kentem el, sminkalapnak tökeletes volt, de nekem túl kevés összességében, többet vártam tőle. Testesebb krémeket használok estére, őszi téli időben nem használnám.
Illata finom, nekem nem volt ragacsos, nagyon gyorsan beszivodott,kiemelkedő változást nem éreztem a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Nicole0709

2020. április 27.

Jól hidratál, isteni az illata, az állaga. Száraz, vízhiányos bőröm van, már 1-2 hét után sokat javult az állapota.Tuti újra veszem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Jucccc

2020. március 27.

Nagyon-nagyon nehezen fogyott el az az egy tégely, amit akkor vettem, amikor újdonság volt a termék. Egyszerűen inkább nem nyúltam érte, ha volt itthon más kence, mert nem szerettem használni. Engem zavart, hogy egy ragacsos réteg maradt az arcomon a használata után, akármilyen vékonyan is kentem. A hajam is beleragadt. Reggel is érezhető volt ez a réteg, így minél hamarabb igyekeztem lemosni. Ártani nem ártott, mégis úgy éreztem, mintha nem tudna alatta lélegezni a bőröm. Nem is csinált igazából semmit. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

mancs1

2020. március 11.

Ez az egyik legjobb éjszakai krém, amit eddig használtam. Kellemes, lágy, finom illatú és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Nanomi

2020. március 1.

Én nagyon nagyon NEM szeretem a gél krémeket, főleg alvás előtt, de ez nem zavar, kellemes érzet, de csak ha vékonyan van kenve. Az illata sem tolakodó. Se pattanást, se miteszert nem okozott. Egyik reggel úgy siettem, hogy véletlenül ezt kentem az alapozó alá, ( amire csak este jöttem rá:), és nagyon szépen tartott a smink egész nap. :)
Nem csodaszer, de mivel hozza amit ígér, megérdemli az 5* ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 1.

Nem csodaszer, de mivel hozza amit ígér, megérdemli az 5* ot.

supercinti5

2020. február 20.

Ez a kedvencem!:) jól hidratál, jó az állaga, az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Ez a kedvencem!:) jól hidratál, jó az állaga, az illata!

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Xylitylglucoside, Trehalose, Urea, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Squalane eo 1 0

Gombaellenes tartósítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.