Uriage

Ár:   5333 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű arckrém, mely hatékonyan hidratálja a bőrt, miközben védi azt a környezeti ártalmaktól (szennyeződések, szabadgyökök, UV sugárzás). Használatával az arc ragyogóvá válik, miközben a bőr védett, tündöklő és egészséges.

Ár: 2500 , Eladó: revike30
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, banki utalás
Ár: 3500 , Eladó: sarahun
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Budapest, Blaha vagy Keleti környéke, fizetés: személyes átvétel

Zafina

2022. július 5.

Nekem nem okozott pattanásokat szerencsére, én nagyon szeretem ezt a krémet, mert nem ragacsos és szép puha lesz tőle az arcom. Én imádom, újravevős👍🏻

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 5.

B.Sempervivum

2022. május 10.

A fényvédő tartalma miatt szereztem be. Nekem sajnos nem vált be. A használatát követően hamar apró pattanások jelentek meg az amúgy egyenletes bőrömön, ettől függetlenül elhasználtam. Pozitívum, hogy gyorsan beszívódott és kevés is elég volt belőle, így sokáig kitartott. Parfümöt is tartalmaz, de számomra kifejezetten kellemes illata volt. A pattanások kialakulása miatt viszont biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

Lilium

2022. április 9.

Szerethető hidratáló, de nekem kevésnek bizonyult. Nagy előnye, hogy pillanatok alatt beszívódik, mintha nyoma sem lenne. Ezért aztán könnyű rá sminkelni, hiszen egyáltalán nem ragacsos, vagy nehéz. Valamennyi fényvédőt is tartalmaz, ez újabb plusz pont. Ugyanakkor a hidratáló hatása nekem sajnos kevés, inkább kombinált vagy zsíros bőrre ajánlanám, szárazra önmagában semmiképp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 9.

mankaa

2021. július 11.

Szuper állagú, jól felszívódó hidratáló krém. DE 2 napos használat után sok-sok pattanást okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

dorqaap

2021. június 13.

Megváltozott az összetevőlista, és a külső is kicsit más. Én a régit nem próbáltam, ezt az újat vettem kicsit vakon, és minden hálám érte. A legcsodálatosabb arckrém, amit eddig vettem. Közepesen gazdag textúrájú krém. Az SPF tartalma miatt tetszett meg, de azt hiszem újra fogom venni. Drága, de minden cseppje megéri, az arcom beszívja és élvezi, nem dobja ki, nem ül meg rajta, és nem lesz fényes pár óra múlva az arcom, hanem szép, üde marad egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Lilla23

2021. május 7.

Az állagával, felszívódással, hidratálással nem volt problémám ellenben két nappal miután elkezdtem használni több pattanás is kijött az arcomon. Pihentetem kicsit, hátha nyáron jobb lesz vele a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

vivitrius

2021. március 25.

Utazócsomagban volt, amit tesztelésre vettem. Be is vált. Mikor megvettem a teljes kiszerelést, akkor derült ki, hogy hosszabb távon ragacsos érzetet hagy maga után, nem szívódik be rendesen és nekem erősen komedogén. Néha még bepróbálkozom vele, de a lábamon sem szívódik fel :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

Britte

2021. március 14.

Van ennek egy másik változata ami szintén spf20-as viszont az spf20 az narancssárga színű felirattal van a tubuson és nincs benne a nevében hogy légére csak hogy creme deau. Lehet hogy ennek egy megújult változata. Az itteni vélemények alapján féltem megvenni, de hihetetlenül könnyű és pillanatok alatt beszippantja a bőröm! Nekem nagyon bejön, mert a bőröm nagyon utálja a fényvédők állagát, de ez teljesen más kategória. Tényleg elképesztően könnyű az állaga...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Niki1991

2021. január 20.

Kellemes illatú, gyorsan beszivodik, nem ragacsos. Puha lesz utana a borom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Kellemes illatú, gyorsan beszivodik, nem ragacsos. Puha lesz utana a borom.

Lilla91

2020. szeptember 26.

Ez a krém nekem totális baklövés. A gyógyszertárban ajánlották, mivel zsíros a bőröm és állítólag könnyű állagú. Hát meg kellj mondjam nem! Még télen a mínusz fokokban is nem szívódik be és 6szor zsírosabban néz ki a bőröm mint nyárom. Ezen felül ami nálam nagy mínusz, hogy a termék kb egy parfümkrém!!!! Annyira tömény erős illata van, hogy dekoltázsomra próbálom elhasználi de így is megfájdul az erős illattól a fejem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Urea, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.