Uriage

Ár:   1685 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: sttramara, az összetevőket feltöltötte: mayweda, Módosítva: 2019. január 25.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, nem zsíros, finoman illatosított ápoló kézkrém, mely magában rejti az Uriage termálvíz minden előnyös tulajdonságát. Uriage termálvízzel tölti fel a bőrt, mely hidratáló, nyugtató, antioxidáns tulajdonságú és erősíti a bőr barriert. A száraz vagy megviselt bőrt puhává, rugalmassá és komfortossá teszi, a körmöket erősíti.

• Nyugtat - Uriage termálvíz tartalma, jótékony tulajdonságainak köszönhetően, hatásosan nyugtatja a bőrt.
  • Hidratál - Speciális összetétele intenzíven hidratálja  a bőrt.
  • Táplál és véd - A shea vaj és egyéb tápláló összetevői puhává, rugalmassá és komfortossá teszik a kézbőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lierre

2020. május 6.

Gyorsan, maradéktalanul beszívódik és azonnali hidratáló érzetet ad, nem irritálja a kirepedezett kezet sem. A rengeteg kézmosás mellett viszont rengeteg is fogy belőle, mivel nem hidratál mélyebben, többször újra kell krémeznem naponta. Viszont ennek ellenére, ha valaha is elfogynak itthon a kézkrémeim, biztos újra fogom venni ezt a fajtát, normál igénybevétel mellett bizonyára beválik majd ez a termék. Az illatát imádom, számomra letisztult és elegáns krém-illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 6.

PrincessBell

2020. április 5.

2020. 02. 11. A kezem nagyon száraz téli időszakban, de néha nyáron is. Irodai munka mellett szükségem van egy visszafogott illatú és extrém gyorsan beszívódó krémre, ami hidratál rendesen. Ez ilyen. Viszonylag kevés elég belőle, így sokáig kitart egy tubus.
Egyedül az illata számomra kellemetlen, inkább büdös, mint kellemes, de alig érződik, így azért nem vonok le pontot. Kíváncsi leszek, hogy ezt az extrém beszívódó képességét nyáron is megtartja-e, mert ha igen, akkor biztos folyamatosan újra fogom vásárolni.

Update 2020.04.05. Jöttem "csillagtalanítani", mert nem tudott elbánni a sűrű kézmosással és fertőtlenítővel. Nem is azt vártam, hogy önmagában elég kell legyen, mert nem ígér ilyesmit, de sajnos kb. semmit nem tett hozzá a jelenleg szükséges plusz hidratáláshoz. Mivel a fentiek attól még igazak, ezért csak egy csillagot vettem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

bvivien

2020. március 28.

Novembertől egészen áprilisig minden évben extra száraz a kezem, ez a kézkrém sem hozott akkora segítséget mint azt vártam. Arra hogy ne száradjon, repedjen tovább a kézfejemen a bőröm, ne jelenjenek meg a piros pöttyök és hogy az irodában párszor használni tudjam, arra pont elég is volt. Újravenni nem fogom, maradok a Nivea-nal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

Dorine

2020. március 28.

Kizárólag az összetevők és az illata miatt adok neki 3 csillagot... este bekenem vele a kezem és másnap reggel ugyanolyan száraz, mint volt. Pedig nem küzdök durva kézszárazsággal. A semminél több, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Beiggi

2020. március 24.

A megháromszorozódott kézmosások és fertőtlenítések miatt nagyon kiszáradt a kézfejem, piros pöttyös volt már, eléggé fájt. Mixát szerettem volna de a gyógyszertárban nem volt, így kötöttem ki az Uriage-nál. Kicsit sokalltam az árát, de megérte! Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, számomra kellemes illata van. Napi 2-3szor használva fenntartható a hidratáltság.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

claudia.nyilas

2020. március 9.

Egész jó kis mindennapos kézkrém, egy hibája van, hogy nagyon kis kiszerelés, gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

Kooorsi

2020. február 12.

Nagyon és folyamatosan száraz a kézbőröm, így évek óta krémeznem kell. Ez a krém szuper, puhává teszi a kezemet, megszünteti a feszülő érzést, nagyon szeretem, ráadásul (nekem) a csomagolása is táska-kompatibilis :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Zsannus

2020. január 25.

A patikus hölgy segítségét kérve (extra száraz kezeimre, ami kirepedezik ebben a hidegben) vettem ezt a kézkrémet. Valóban többet vár az ember tőle ennyi pénzért. Szépen helyreteszi a kezet - a következő kézmosásig, ami után ismét kenheted be-. Nagyon nagy előnye, hogy szinte azonnal beszívódik, ezért táskába bedobós kézkrémnek ideális, hogy napközben elővedd és gyors segítséget nyújtson.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

vkata96

2019. december 15.

Annak ellenére, hogy patikai, elég átlagos, nem érzem jobbnak mint egy jobb minőségű drogériás kézkrémet. Tény, hogy nagyon jó az állaga és gyorsan beszívódik, így kényelmes a használata, de a hatása nekem kicsit kevés. A kézfejem puhább lett mióta használom, viszont inkább a körömágyaimmal van baj ilyenkor mikor hideg van, és azt nem hozta rendbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Indira

2019. december 10.

Tényleg gyorsan beszívódik, ami irodában szuper, de télen ennél több kell. Egyébként egy átlag kézkérmnél valóban jobb, azért az ára elég húzós, nem vagyok biztos benne, hogy megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gombaellenes tartósítószer.