Uriage

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Új generációs testápoló tej száraz bőrre, különleges lipidfelépítő hatással. Nyugtató, viszketést csillapító hatású, atópiás, ekcémás, viszkető bőrre is. Krémes textúra, gyorsan felszívódik, nem ragad.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

rammy717

2019. november 28.

Amint beköszönt a hűvösebb idő, a bőröm száraz lesz, fürdés után viszket is időnként. Ígérete ellenére nem igazán csillapítja a viszketést. Az állaga kellemes, kissé zsíros - de vizes is -, könnyen eloszlatható. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy réteget a bőrön, de a hatásával sajnos nem vagyok elégedett (jelenleg a tubus felénél járok). Nekem az "átlagosan" száraz bőrömmel nem nagyon csinál semmit, az ekcémás bőrön elképzelni sem tudom, hogy hat (korábbi hozzászólások). Este, fürdés után szoktam bekenni magam, és reggelre ismét olyan száraz a bőröm, hogy viszket.
Ha elfogy, még updatelek, de egyelőre csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Ha elfogy, még updatelek, de egyelőre csalódás.

MNNiko

2019. január 25.

Nagyon jó termék. Férjem hideg ekcémáját szépen levitte, kezelhetővé tette és élhetővé a midennapokat. Viszonylag sokáig elég, mert zsíros és nem kell vastagon felkenni.

Aki viszont tényleg rendszeresen, napi szinten vagy akár naponta többször is használja érdemes beszélnie bőrgyógyásszal, mert bőrgyógyász fel tud írni egy azonos összetételű krémet, amit a gyógyszertárban kevernek ki és a negyedébe kerül ennek a testápolónak. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

edusi

2018. október 24.

A kisfiam atópiára hajlamos bőrére ajánlotta a bőrgyógyász és azóta én is rendszeresen használom a száraz bőrömre.Nagyon gyorsan beszívódik nem hagy ragacsos érzetet.Szuper testápoló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Judit1987

2018. július 22.

Anyukám autoimmun bőrbeteg, amikor nem szteroidos krémmel kell ápolnom, csak ezt engedi használni a bőrgyógyászunk, igaza is van, nagyon jó, könnyű, nem ragacsos, kellemes hidratáló extra érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Morsolya

2018. július 16.

Egy újabb hatásos testápoló a száraz, ekcémás, érzékeny bőrömre. Gyógyszertárban ajánlották, épp akciós volt, különben nagyon drágának találom, igaz az áráért nagy a kiszerelése, és sokáig kitart. A testápoló tej állaga kellemes, lágy, könnyen és gyorsan beszívódik, illata semleges. Jól hidratál, bár télen még nem próbáltam. Olyankor továbbra is a Sanatopic szokott a leghatásosabb lenni, igaz, az sokkal zsírosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

geucsa

2017. július 20.

Nagyon tetszik. Az arcomra is használom és ott is tökéletes. Jobb, mint sok hasonló kategóriájú arckrém.
Nagyon jól hidratál, egyenletesebb tőle az arcszínem is (nem tudom, hogy csinálja) és nem fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Makk Zsuzsó

2017. június 17.

Kicsit másra számítottam, de végeredményben nem rossz. Az egyetlen problémám vele, hogy nem hidratál eléggé. Ha reggel, zuhanyozás után bekenem vele magam, kora délutánra már érzem, hogy megint száraz a bőröm. (Mostanában valamiért szárazabb, pedig már nyár van.) Ha nem lenne szükségem pillanatnyilag extra hidratálásra, akkor azt mondanám, meleg időben tökéletes testápoló, mert hamar felszívódik, nem ragad, nem irritál, komfortos a bőrnek, szóval teljesen rendben lenne, de max. csak enyhén száraz bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

Elyana

2017. február 10.

A tusfürdőnél már leírtam mennyire bevált ez a két termék, de itt is kifejtem, hogy könnyedén lehet ez az enyhítő megoldás a terhességi viszkető kiütésekre. Már amennyiben valaki olyan szerencsétlenül jár, hogy szenvedjen tőlük, mint én. Minden esetre a sima testápolómat most lecseréltem erre, és felváltva használom a bőrgyógyász által felírt antihisztaminos krémmel. Így valamelyest túlélhető a szenvedés. Magáról a krémről: érezni rajta, hogy termálvíz alapú. Szépen felszívódik, nagyon könnyed, és a fő erénye, hogy visszaépíti a bőr természetes barrier-jét, ami érezhető különbség az eddig használt kozmetikumok után (annak ellenére, hogy én eleve figyelek arra, hogy kímélőbb krémeket használjak..). A kiütéseim nyomai is szépen halványodnak el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

szm

2016. április 28.

Nekem nagyon bevált. Ekcémás/ ekcémára hajlamos bőröm van és tavaly nagyon megszenvedtem vele. Igazából a Belico Special Care I. tette rendbe az ekcémát, de mivel az nagyon drága és nem túl gazdaságos egész testre használni, így kellett keresnek valami alternatívát, amit akkor kenek magamra, ha épp nem tombol az ekcéma. Ez a krém lett a befutó! Azóta, hogy használom, csak nagyon kis foltokban tör rám az ekcéma (amit kezelek a Belico krémjével), de a teljes testfelületes vagy tenyérnyi foltoknak már nyoma sincs. Szerintem nagy szerepe van ebben, hogy ezt a testápolót használom. Valóban hagy maga után egy filmes réteget, de én azt vettem észre, h 10 perc múlva az is beszívódik, eltűnik, szóval engem nem zavar. Patikákban szokott lenni akció, hogy ha 2 terméket veszel, akkor az egyiket 50%-kal olcsóbban kapod, így én egyszerre 2 flakont szoktam venni és így az egyik féláron van:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

KezdoManias

2015. július 30.

Nyaraláshoz bedobott 8 ml-es tesztert használtam el. Gyorsan beszívódik, nem bántja az indulófélben lévő ekcémát, nálam viszont kevésbé bizonyult hatékonynak, mint krém formátumú társa. Úgy tűnt, mintha maradna egy vékony filmréteg a bőrön kenekedés után, ami védő hatású is lehet. Viszont épp amiatt, hogy kevésbé testesebb, kevésbé is ápolta a klóros vízben kiázott bőrömet. Normál fürdési körülmények között elegendő lehet. Illatát szerencsére nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Asiaticoside, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.