Urtekram

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. április 29.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz és festett haj mosására, ápolására. Nem festi a hajat.

diamia

2013. március 9.

Nekem borzalmas volt! Kétszer is próbálkoztam vele hajat mosni, de nem zsíros hajamból mosás után egy tincsekbe összeragadt izé lett, pedig almaecettel is próbáltam öblíteni. Nem volt olcsó és sokat vártam tőle, kézmosóként végezte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Alice83

2012. december 2.

Egyszer vettem életemben de megbántam..számomra a hatása elmaradt, sőt az átlagnál gyengébben teljesített..első használatakor meglepett h nem habzik, engem még az is idegesített h nem csúszott a kezem a hajon mondhatnám meg kellett vele küzdeni, mintha sárral mostam volna hajat..ráadásul vagy éppen ezért nem éreztem igazán tisztának utána a hajam és a beígért fény és egyéb pozitív hatások egyszerűen elmaradtak..én 2000 ft felett vásároltam évekkel ezelőtt, emlékszem rá mivel húztam miatta a számat..vannak nála bőven olcsóbb és jobb alternatívák a natúr termékek közt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

bavarbivi

2012. november 9.

Ha lehetne, akkor 6-ost adnék rá! Nagyon jó összetevői vannak, a henna és agyagpor szépen "radírozza" a hajszálakat, amitől nagyon fényes és sima lesz. Nem színez benne a henna, én világosbarna hajra használom. Nem utolsó sorban az ára is nagyon jó és még BIO is. Tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.