Urtekram

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dyana91, Módosítva: 2021. március 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A narancsvirág kézkrém egy gazdag és tápláló kézkrém, amelyet a bőr könnyen felszív. Aloe verat és sheavajat tartalmaz, hogy hidratálja kezét. Narancssárga illatú, amely  tökéletes egyensúlyban van a fűszerekkel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dyana91

2021. március 3.

Még karácsonykor vettem magamnak, valamiért úgy gondoltam olyan narancsos-fahéj illata lesz, amit én nagyon szeretek. Amikor kézhez kaptam vettem csak észre, hogy nem, ez bizony narancsvirágos. Szóval nem volt karácsonyi illata.
Elhasználtam egy teljes flakont. Véleményem, hogy túl van parfümözve a krém, nekem nagyon zavaró volt az illata. Maga a krém rögtön felkenve zsíros, majd gyorsan beissza a bőr. Kezeim nem voltak kiszáradva, normál bőrre szintentartásra elegendő.
Összetevői szépek, kezeim nem irritálta, de feledhető kézkrém, így 4 csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Hexapeptide-11

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2