Vademecum

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2021. június 1.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém bio zöld teával és mentával helyreállítja a fogak természetes fehérségét. A fluorid erősíti a fogzománcot. Cosmos Organic tanúsítvánnyal ellátva az Ecocert által:

• 99%-ban természetes összetevők.*
  • 16%-ban biogazdálkodásból

*A termék víztartalmát is beleértve

Beba01

2021. október 18.

Tesztelésre kaptam. Nincs mű íze ami számomra pozitív.
Fogfehérítés terén, változást nem vettem észre. Összeségében jól szerepelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 18.

Tesztelésre kaptam. Nincs mű íze ami számomra pozitív.
Fogfehérítés terén, változást nem vettem észre. Összeségében jól szerepelt.

bogarka

2021. július 27.

Tesztelésre kaptam, nagyon köszönöm ezúton is. Mivel már előzőleg saját magam is megvettem a nem whitening párját, kíváncsi voltam mit tapasztalok.

Nagyon tetszik, hogy természetes összetevői vannak, ezért én simán beáldozom, hogy nem habzik, ezt meg lehet szokni.

Az is nagyon tetszett hogy nem mű ízű

Nem vártam különösebb fehérítő hatást, nem hiszek ezekben, de az tetszett hogy kicsit pasztásabb, polírozósabb állagú.

Ami viszont nagyon nem tetszett, hogy nem frissítette fel eléggé a szám, nem volt az a friss érzés. Olyasmi ez, mint régen a dentomin fogporok, csak pasztásítva: szuper hogy natúr, de egy idő után valami mentolosabbra (natúr fogkrém is lehet picot erősebb) vagy szegfűszegesebbre, de legalábbis frissebbre vágyom. Párom velem párhuzamosan használta a fogkrémet, és neki is ez volt a panasza, hogy nem frissít eléggé, nem túl mentolos, hiányzik belőle valami.

Minden más rendben volt vele, tetszik hogy gyógynövényes, természetes alapú, de azért van benne fluorid, ami szerintem nem árt azért, és a legtöbb natúr fogkrémből hiányzik. Viszont mindenképpen felváltva használom más fogkrémekkel, mert önmagában hiányzik az a frissítő hatás, a mentolosság.

Valahol 3-4 csillag közé teszem emiatt, mert hiába a szép összetevők, de a fogmosás utáni érzethez nekem hiányzik. Persze használok szájvizet is, az mondjuk kárpótol. Apropó, valami natúr vonalas szájvizet nem készülnek piacra dobni? Az remek lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

Az is nagyon tetszett hogy nem mű ízű

Virág-os

2021. július 22.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm.
Nagy várakozással fogadtam, hiszen nagy része természetes összetevőből áll.
Emiatt gondoltam is, hogy nem fog annyira habzani, mint más eddig használt fogkrémek.
De nem vészes. Lehet vele fogat mosni. :)
Fehérítő hatást nem tapasztaltam.
Az alkohol mint összetevő jó lett volna, ha kimarad.

Összességében átlagos fogkrémek közé sorolnám, eddig semmi nagy hűha. Az "íz" intenzitása számomra teljesen rendben volt, nem zsibbadt le tőle a fél arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm.
Nagy várakozással fogadtam, hiszen nagy része természetes összetevőből áll.
De nem vészes. Lehet vele fogat mosni. :)
Fehérítő hatást nem tapasztaltam.
Az alkohol mint összetevő jó lett volna, ha kimarad.

Beth

2021. július 20.

Kb. 3 hete használom már, nem vettem észre, hogy fehérítene, bár nem is vártam tőle. Jól tisztítja a fogakat, gyógynövényes íze van. Viszont alig habzik, ez nem tetszett benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Limmi

2021. július 20.

Jól tisztít, de nem igazán habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Jól tisztít, de nem igazán habzik.

Cicc1234

2021. július 20.

Tesztelésre kaptam: először is nagyon szimpatikus, hogy vegán. Fogkrémben még nem nagyon sikerült ilyenbe belefutnom - de szívesen fogadok tippeket, ha van más vegán fogkrém is a piacon. :) A nagyon mentolos fogkrémekhez gyenge vagyok, tehát azzal sincs problémám, hogy nem marja szét a szám. A fehérítéshez lehet, hogy még kell idő, hogy kiderüljön, mit is tud, de átlagosnak tűnik. Az alkoholtartalom viszont számomra is furcsa.

bildo07

2021. július 14.

Már pár hete használom ezt a fogkrémet és meg vagyok vele elégedve. Minimálisan fehéríti a fogaimat és az íze is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Moncsii04

2021. július 9.

Én is tesztelésre kaptam ezt a fogkrémet, és nagyon érdekelt, hogy milyen.
Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy olyan semmilyen.
Nálam egész jól felhabzott, az állaga okés, de annyira enyhe az íze, hogy a fogkrémváltás után kb egy hétig én a mentolt egyáltalán nem éreztem benne. Van egy olyan buta mellékíze, mint a mentolmentes fogkrémeknek (talán Elmex?), ami van akinek bejön, van akinek nem, de egy idő után azért kiérződik. Fehéríteni annyira tud, mint a többi hasonló fogkrém, de ez szerintem rendben van.
Az alkoholtartalma nekem is szemet szúrt, és nem is értem minek bele.
Összességében ez egy teljesen átlagos fogkrém, teszi amit kell, jól tisztít. Az alkoholtartalma és a nagyon enyhe íze miatt én nem venném meg magamtól, de aki szereti az inkább semleges ízű fogkrémeket és nem zavarja az alkohol, annak szerintem tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 9.

Én is tesztelésre kaptam ezt a fogkrémet, és nagyon érdekelt, hogy milyen.
Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy olyan semmilyen.
Az alkoholtartalma nekem is szemet szúrt, és nem is értem minek bele.

Seras

2021. július 2.

Terméktesztelésre kaptam. Először is végig néztem az összetevőket és rögtön szemet szúrt az alkohol rögtön a sor elején. Kérdezem én miért? Tele van alkohollal és fluoriddal, értem ,hogy valami BIO-t akartak alkotni, de ez az irány szerintem nem valami jó. Nálam az INCI.e alapján nem az a kategória, amit szívesen megvennék, de jobb mintha cukor lenne benne ,mint sok gyerekfogkémben. Használatról, kis mértékben habzik csak az íze inkább gyógynövényre emlékeztet egy kis mentával. Senki se várjon kellemes mentolos leheletet ,mert annyira nem erős. Teszi a dolgát, szépen megtisztítja a fogakat, aki nem szereti a jellegzetes erős ízű fogkémeket, annak ideális lehet és azoknak is akik nem szeretik a nagy habképződést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.